Компанія AMS Software випустила нову версію програми Поштові Конверти 4.0

Компанія AMS Software випустила довгождане оновлення програми «Поштові Конверти». Версія 4.0 підтримує мережеве використання продукту, а також безліч інших корисних опцій і поліпшень.

30 січня 2013 року - Ярославль, Росія компанія AMS Software оголошує про вихід нової версії свого продукту «Поштові Конверти». Версія 4.0 приготувала користувачам кілька приємних сюрпризів, серед яких - покращений модуль друку і сумісність з Windows 8.

«Поштові Конверти» - це компактна програма для друку конвертів і адресних етикеток. Утиліта дозволяє автоматизувати процес масових розсилок і включає безліч готових бланків міжнародних форматів, таких як DL, C6, C5, C4, B4. Всі поля заповнюються відповідно до найактуальнішими поштовими вимогами. При необхідності можна створити бланк довільного розміру.

Зручна база даних дозволяє вести облік відправлених листів. У число її основних можливостей входить здійснення пошуку і фільтрації адресатів за різними показниками, а також поділ їх на тематичні групи. Крім цього, програма підтримує імпорт даних з MS Excel і CSV з автоматичним розпізнаванням даних. До того ж, можна виробляти експорт адресної книги і резервне копіювання бази.

Скориставшись великим каталогом стильних шаблонів, ви можете підібрати індивідуальний дизайн для кожного конверта. У вбудованому редакторі конвертів можна змінювати колір фону, додавати написи, зображення і фігури. Також при бажанні можна розмістити фірмовий логотип на конверті, завантаживши його з комп'ютера. Дана розробка має зручну функцію друку конвертів як на чистих, так і на готових бланках. Додатково можуть бути надруковані посилкової ярлик, повідомлення про вручення і опису вкладення. У новій версії значно поліпшений модуль друку, що дозволить вам швидко і якісно роздрукувати конверти на лазерному або струменевому принтері.

Даний продукт сумісний з провідними операційними системами. У новій версії 4.0 розробниками успішно реалізована сумісність з недавно вийшла ОС Windows 8. Це забезпечить безперебійну роботу програми практично на будь-якому комп'ютері.

Важливою особливістю програми є наявність локальної та мережевої версій. Мережева версія передбачає одноразову роботу на різних ПК, об'єднаних в мережу, в той час як локальна - тільки на одному ПК. Таким чином, «Поштові Конверти» прекрасно підійде не тільки для домашнього, але і для корпоративного використання. Утиліта стане ідеальним рішенням для компаній і осіб, що займаються масовим розсиланням поштових відправлень. Програма оснащена всім необхідним інструментарієм для автоматизації розсилок.

Програма «Поштові Конверти» володіє зрозумілим інтерфейсом і зручною навігацією дій. З цією програмою вам більше не доведеться витрачати час на власноручне заповнення поштових бланків. Нова версія вже доступна на офіційному сайті компанії. Придбати програму або завантажити пробну версію ви можете в інтернет-магазинах Allsoft і Softkey.

Більш детальна інформація про програму: http://print-convert.ru

Скріншоти інтерфейсу: http://print-convert.ru/screens.php

Безкоштовна демо-версія програми: http://print-convert.ru/download.php

Про компанію AMS Software:

Компанія AMS Software - російський розробник програмного забезпечення для обробки фото і відео, поліграфії і дизайну. З 2003 року компанія випустила ряд успішних продуктів, таких як «Фото на документи Профі», «Домашня Фотостудія», «Поштові Конверти», «ВидеоМАСТЕР», «ФотоШОУ« і ін. Багато програм відзначені нагородами на найбільших міжнародних каталогах софта і конкурсах розробників . Для отримання докладної інформації відвідайте сайт: www.amssoft.ru