Компанії «Яндекс» і «Twitter Inc» підписали договір про співпрацю

21 лютого компанія «Яндекс» і компанія «Twitter Inc» підписали договір про співпрацю. Вони запустив масштабну програму пошуку по соціальним мережам.

Тепер всі користувачі «Яндекс» можуть отримати доступ до всіх записів користувачів «Twitter Inc». Пошук буде здійснюватися двома способами:

1. Пошук по блогах (як і раніше),

2. Пошук на новому сайті - twitter.yandex.ru.

Тепер буде відкритий доступ до записів більше 2 мільйонів користувачів, а саме до тих, хто пише російською, українською, казахською, білоруською мовами, а також до найпопулярніших іншомовним мікроблогерам. Якщо людина не хоче, щоб його твіти були доступні для публічного читання, він може просто заборонити публічний доступ до них, і тоді вони не потраплять в пошукову систему.

«Ми зараз розвиваємо пошук по соціальному інтернету. І співпраця з Твіттером дуже важливо для цього напрямку, - говорить Антон Павлов, менеджер сервісу Пошук по блогах. - Люди постійно діляться в мережі новинами і думками, в реальному часі обговорюють злободенні теми. Ці дані допоможуть нам поліпшити якість пошуку ».

Разом з запуском пошуку по Твіттеру оновилося і API Пошуку по блогах. З Разом з запуском пошуку по Твіттеру оновилося і API Пошуку по блогах допомогою даного пошуку веб-майстра повчили можливість створювати сервіси на основі даних з мікроблогів.

Представники «Яндекса» вважають, що новий сервіс призначений, в першу чергу, для пошуку пересічних людей, а не знаменитих осіб. Щодня, за даними компанії, користувачі «Яндекса» вводять два мільйони пошукових запитів про людей, мільйон з яких стосується саме простих людей.

Даний крок став початком програми пошуку по соціальному інтернету. Пошуковик може вибирати різноманітні новини в соціальних мережах, показувати рекомендації друзів в пошуковій видачі.