Конструктор сайтів Wix: огляд

 1. Ціна
 2. Шість головних функцій, які доступні виключно для преміальних користувачів
 3. особливості конструктора
 4. додаткові особливості
 5. Служба підтримки
 6. Відгуки про хостинг:

Wix визнаний на сьогоднішній день лідером ринку по створенню сайтів. І на це є дуже хороші причини. Створивши просто інноваційну платформу, яка заснована на Flash, Wix зможе похвалитися чистою, гладкою і просто вражаючою системою Javascript і HTML5. Wix в даний час налічує майже 71 мільйонів користувачів.

Шаблони - професійні і чіткі, тоді як редактор в себе включає такі вкрай корисні інструменти, які ви більше просто ніде не знайдете.

Крім того, у нього є величезний вибір програм, які дозволять зробити практично все, що ви захочете на вашому інтернет-сайті.

Крім того, у нього є величезний вибір програм, які дозволять зробити практично все, що ви захочете на вашому інтернет-сайті

Ціна

Wix пропонує оптимальне рішення для всіх тих, хто бажає створити функціональний і красивий сайт. Правда лише плани Преміум зможуть допомогти підняти інтернет-сайт на більш якісний і професійний рівень за доступною вартості.

Преміум пакети сьогодні варіюються від 2,55 до $ 10.10 доларів на місяць (якщо річний план; трохи дорожче, якщо платити щомісяця). Є чотири платних пакета. Діапазон їх можливостей збільшується в повній залежності від ціни.

Все залежить від самого користувача і його потреб. Проте, необхідно відзначити, що користувачі можуть самі змінити план фактично в будь-який момент.

Шість головних функцій, які доступні виключно для преміальних користувачів

 • Персоналізоване ім'я домену. Ви зможете підключити персоналізоване ім'я домену до вашого веб-сайту (якщо таке вже є), або купити його безпосередньо в Wix! За допомогою даної функції, назва Wix просто видаляється з вашого URL. Таким чином у вас буде власний URL.
 • Відсутність реклами. У разі якщо ви бажаєте, щоб на вашому веб-сайті не було банерів Wix, то ця функція вам просто необхідна. Вона ліквідує всі рекламні банери, які з'являються на вашому сайті в безкоштовній версії (зокрема закладці фавіконки).
 • Преміум підтримка користувачів. Преміальні клієнти отримують відповіді на запити протягом пари годин.
 • Google Analytics. Найкращий онлайн-інструмент для аналізу і відстеження діяльності вашого інтернет-сайту доступний для всіх преміальних користувачів Wix. Ми рекомендуємо застосовувати Google Analytics для того, щоб зрозуміти статистику відвідувачів сайту, а також для повноцінного планування маркетингової стратегії.
 • Інтернет магазин. Вам буде доступна функція по створенню повноцінного інтернет-магазину на базі спеціальної платформи онлайн-комерції.
 • Підвищений обсяг зберігання, пропускної здатності. Коли ви купуєте план Преміум, то Wix збільшує ємність вашого веб-сайту, а також його пропускну здатність.

Коли ви купуєте план Преміум, то Wix збільшує ємність вашого веб-сайту, а також його пропускну здатність

особливості конструктора

Wix себе зарекомендував як один з найбільш комфортних будівельників веб-сайтів. Інструмент перетягування тут навряд чи буде унікальний, проте Wix додає дуже характерне додатковий вимір. Воно дає йому велику перевагу.

Наприклад, користувачі зможуть вибрати опцію «snap to grid», яка в автоматичному режимі вирівнює всі елементи на сторінці, замість того, щоб це робити вручну.

Просте, проте дуже ефективний засіб! Обов'язково слід відзначити те, що всі сайти Wix сумісні з планшетами та мобільними телефонами, хоча дисплей може бути трохи поліпшений на планшетах.

Вибір шаблонів просто вражає своєю високою якістю і кількістю. Ви обов'язково знайдете саме той, який відповідає вашим потребам.

Проте, вся краса Wix в тому, що користувачі мають повний доступ до неперевершеного кількості різноманітних додатків, які можна адаптувати під власний сайт з безліччю опцій. Серед доступних додатків: Чат, Instagram стрічка і Facebook коментарі, які публікуються безпосередньо на сайті.

Ці функціональності важко знайти за низьку вартість, а в Wix вони вже присутні.

Ці функціональності важко знайти за низьку вартість, а в Wix вони вже присутні

додаткові особливості

цей конструктор сайтів візьме на себе хостинг вашого інтернет-сайту, проте вам треба буде лише доплатити за домен. Існує безліч додаткових і безкоштовних опцій. Наприклад, є вельми ефективна вбудована система SEO, яка вам допоможе в побудові власного веб-присутності в пошукових системах.

Бізнес-користувачі зможуть отримати особистий ділової поштову скриньку Google, тоді як інструменти аналітики завжди допоможуть проаналізувати на сайті активність.

Wix пропонує також топ-клас платформу для онлайн-комерції (не безкоштовно), яка відмінно підходить для створення інтернет-магазину. Вона в себе включає спеціальні інструменти, які складно знайти де-небудь ще. Наприклад кілька варіантів оплати, або купони на вашу продукцію.

Служба підтримки

Ви будете здивовані, проте підтримка клієнтів тут по телефону не надається. Однак вам буде досить дуже активного форуму, а також спеціальних відео-уроків, які з'являються при потребі в автоматичному режимі.

Відгуки про хостинг: