Копірайтинг та Рерайтінг

Доброго дня любі друзі! У цій статті поговоримо про такі дуже інтелектуальних видах заробітку в мережі, як копірайтинг і рерайтинг.

Отже, спочатку трохи теорії:

  • Копірайтинг - це написання статей, текстів на різні теми з їх подальшим продажем.
  • Копірайтер - користувач, який заробляє в сфері копірайтингу. Зазвичай це журналісти, що підробляють вечорами вдома за ноутбуком. Пишуть статті, потім продають, як правило, на текстових біржах, рідше через форуми.
  • Рерайтінг - переписування тексту або статті своїми словами зі збереженням основного сенсу, ідеї. Дається конкретне завдання від замовника - взяти такий-то текст або статтю і переробити щоб вийшло ось так от. Тут нічого не продається, просто оплачується сама робота з текстом.
  • Рерайтер - користувач, який заробляє в сфері Рерайтінг. Цим промишляють в інтернеті все кому не лінь, навіть школярі зустрічаються, при тому далеко не старших класів.

На першому етапі, якщо вас зацікавив даний вид діяльності, вам може стати в нагоді ця інформація: написання статей, поради новачкам .

За ідеєю суть копірайтингу дуже проста, ну якщо в двох словах, то - підбираєте найбільш цікаву тематику і пишете статті. Потім продаєте їх на біржі статей , Купують їх Веб-майстри (власники сайтів). Тут все просто, за умови, що ви вмієте правильно і цікаво викладати свої думки на папері (дано не кожному, але спробувати можна будь-якого).

З Рерайтінг трохи складніше, так як необхідні безпосередньо замовлення з чіткими вимогами. Труднощі в тому, що потрібно знайти замовника, а це не просто, запевняю вас. Тому простіше буде спробувати себе як копірайтер. Якщо вас помітять, то замовлення по рерайту також негайно з'являться.

Все це можливо завдяки спеціальним сайтам, де копірайтери та замовники можуть знаходити один одного. Про найпопулярнішому такому сервісі поговоримо нижче.

Про найпопулярнішому такому сервісі поговоримо нижче

Advego - біржа унікального контенту. За десять років своєї діяльності має більше двох з половиною мільйонів користувачів, копірайтерів та рерайтерів, які виконують близько 40 тисяч робіт щодня. На сьогоднішній день сплачено вже більше двохсот мільйонів робіт.

Біржа Advego працює з платіжною системою WebMoney , Необхідно мати доларовий гаманець WMZ. Мінімальна сума для виведення коштів становить 5 $, комісія за виведення самої біржею статей не стягується, але комісію стягує платіжна система WebMoney в розмірі 0,8%. Висновок зароблених вами коштів здійснюється від декількох годин до трьох діб.

Біржа статей Advego - лідер серед сервісів копірайтингу. Ви зможете заробляти копірайтером на продажу вашого унікального контенту. Є безкоштовний сервіс перевірки унікальності, це важливий параметр, найважливіший! Також рерайтером або перекладачем можна працювати. Ще можна заробляти на написанні постів, відгуків або коментарів. Загалом способів заробітку тут пропонується чимало і я думаю, що будь-який для себе знайде оптимальний варіант. Багатьом вдається отримувати хороші гроші на даному сайті.

На мій погляд, а я пробував практично всі сайти даного напрямку, Advego є однією з кращих бірж копірайтингу. Способи заробітку, представлені на ній, до речі, значно різноманітніший ніж просто копірайтинг і рерайтинг. Це важливо для новачка, так як гарантії того, що ваші тексти будуть купувати немає ніякої. Врахуйте, що там копірайтерів, як населення міста Єкатеринбурга! Чи не піде з текстами, пробуйте відгуки писати. Чи не піде з відгуками (хоча, це у всіх йде) беріться за інші завдання.

Приклади того, що потрібно і кого шукають:

Приклади того, що потрібно і кого шукають:

Ось, наприклад, отримати 0,72 долара за установку програми і написання про нього відкликання дуже навіть непогано. Це займе пару хвилин. Як бачите, можливий заробіток і на форумах. Теж не погано.

А це вже данина сучасним тенденціям, що в Топі, про те і заявки:

Ну як, товариші копірайтери? Чи зможете написати статтю про Bitcoin? Я звичайно це тільки для прикладу, насправді різноманітність замовлень велике. Будь-яка тематика статей є. В середньому копірайтер новачок може заробляти близько 5 доларів в день. Деякі заробляють по 30 доларів в день. Кому як, за здібностями.

Кому як, за здібностями

Копірайтинг - це робота з текстом , Робота в повному розумінні цього слова. Щоб ваші статті були затребувані, вони повинні бути унікальні на 100%, завжди її перевіряйте перед розміщенням на продаж або передачею замовнику.

Якщо ви знайдете себе на цьому поприщі, то зможете дуже добре заробляти, так як Копірайтинг і Рерайтінг один з найбільш прибуткових і поширених видів заробітку в інтернеті.

Щодня на просторах інтернету з'являються тисячі нових сайтів , Коли початківець Веб-майстер створює свій сайт, то головне питання з яким він стикається - наповнення сайту якісним контентом, тобто текстами. Тому майже всі Веб-майстри так чи інакше неодмінно потрапляють на біржу статей. У зв'язку з цим, можна сказати, що унікальний контент буде затребуваний завжди! А отже - тлумачний копірайтер буде завжди заробляти гроші!

Ще один важливий параметр - ваш рейтинг. В тій чи іншій формі такий параметр присутній на кожній біржі статей. По тому, як він буде або не буде рости ви зможете зрозуміти чи правильним було ваше рішення, коли ви вирішили зайнятися копірайтингом і рерайтинг.

Тенденції сучасного онлайн-спільноти нам говорять про те, що найбільш важливим параметром успіху будь-якого сайту є цікавий і унікальний контент. Копірайтер тут грає найважливішу роль, бо саме він є творцем цього тексту. Працюйте на совість і все у вас вийде!

Бажаю успіху!

Чи зможете написати статтю про Bitcoin?

Дополнительная информация

rss
Карта