Корисне для вебмайстрів, що працюють з Google Adsense

Почали мені приходити від Adsense листи ось такого змісту.

Почали мені приходити від Adsense листи ось такого змісту

Спочатку було не дуже зрозуміло, що взагалі від мене хочуть: по посиланнях потикав, але вони ведуть або на головну сторінку сервісу, або на загальні положення правил, які я і так знаю і явно сам їх не порушував.

Але з Гуглом жарти погані - за найменше порушення може викинути мережі і потім, як показує практика, відновитися - практично нереально. Мене він так викинув на початку цього року - за невеликий косячок в коді повідомлення про куках, причому косячок не була на Exler.ru, а на форумі, який також входить в акаунт видавця. В особистому кабінеті у мене не було ніяких порушень, а листи від Гугл - так вийшло, - я не прочитав, ось мене і викинули. При цьому, що особливо мило, мене позбавили вже зароблених за два місяці грошей - бачте, правила у них такі.

Мені тоді, на щастя, відновити аккуант вдалося - виключно завдяки активній допомозі одного хорошого друга.

Але повернемося вже до даної проблеми. В особистому кабінеті ніяких попереджень не було видно, а вони коли виявляють, наприклад, неналежний контент, то прямо на головній сторінці виводять попередження і просять порушення усунути. Так що ми з адміном стали ритися в сторінках допомоги.

Виявилося, що в особистому кабінеті треба зайти в налаштування, а там - в "Програмна політика". І ось там виявилися попередження, про які йшлося в листах. Причому попередження ці мене безмірно здивували, бо там було написано наступне.

Причому попередження ці мене безмірно здивували, бо там було написано наступне

Ну і який, нафіг, Kinozal.tv, яке відношення він взагалі має до мене? Зайшов до списку своїх доменів, а там - ось таке дивовижне.

Зайшов до списку своїх доменів, а там - ось таке дивовижне

І якщо foks.ru - це наш технічний домен для форуму, то що там робить невідомий мені exodustravels.com і відомий мені kinozal.tv - це є велика загадка. І кому на цих доменах може знадобитися запускати мій код Adsense - ще більша загадка, тому що мій код - мої доходи. Що, хтось буде крутити мій код, щоб заробити мені гроші - маячня якась.

Знову полізли читати допомогу. Виявилося, що так - бувають випадки, коли код видавця може показуватися на чужих доменах - це якось пов'язано з використанням iframe і інших технічних прибабахов.

І тут найголовніше - якщо ви не хочете, щоб таке відбувалося, то потрібно зайти в меню настройки доменів (три точки справа зверху), вибрати "Авторизація сайтів".

І тут найголовніше - якщо ви не хочете, щоб таке відбувалося, то потрібно зайти в меню настройки доменів (три точки справа зверху), вибрати Авторизація сайтів

І там включити "Використовувати рекламний код тільки на підтверджених сайтах", тому що цей код за замовчуванням вимкнений.

І там включити Використовувати рекламний код тільки на підтверджених сайтах, тому що цей код за замовчуванням вимкнений

Включив цей код - все спрацювало: повідомлення приходити перестали, в розділі "Програмна політика" більше попереджень немає.

Включив цей код - все спрацювало: повідомлення приходити перестали, в розділі Програмна політика більше попереджень немає

Ось такі справи. Я б на вашому місці, якщо ви на своїх сайтах використовуєте Adsense, включив би цю опцію - від гріха. Ну і перевіряйте періодично в настройках "Програмна політика" - хіба мало що. А то з Гуглом точно краще не жартувати. Відключить - потім тільки й залишиться, що РСЯ крутити, а там банери помийну на порядок, в Adsense, незважаючи на періодично пролазити косячки, банери все-таки набагато пристойніше, та й приносять більше. Прожити тільки на це проект не може, тим більше що багато відвідувачів банери ріжуть, але на оплату хостингу, адміна, всяких доробок по сайтам - завжди знадобиться.

Tv, яке відношення він взагалі має до мене?

Дополнительная информация

rss
Карта