КОРИСНІ віджети для андроїд

  1. ЩО ТАКЕ віджети для андроїд?
  2. калькулятор ++
  3. Погода BZ
  4. Month Calendar Widget
  5. Battery Widget Reborn
  6. Power Toggles
  7. Яндекс.Новости
  8. Invisible Lock Screen Widget
  9. Clock Now
  10. ЯК ВСТАНОВИТИ віджети на андроїд?

В одній зі статей ми розглядали питання про те, як видалити ярлик або віджет з робочого столу на Андроїд .

Одне з важливих переваг операційної системи Android - це підтримка найрізноманітніших віджетів. Вони сильно економлять час: не залишаючи робочого столу, можна дізнатися потрібну інформацію, змінити налаштування, переключити треки, відповісти на повідомлення. Це вагомий аргумент для того, щоб завантажити віджети на Андроїд.

Це вагомий аргумент для того, щоб завантажити віджети на Андроїд

ЩО ТАКЕ віджети для андроїд?

Віджети - це невеликі корисні додатки, які можна розмістити на робочому столі смартфона. Вони завантажуються разом з системою і висять у фоновому режимі. Найчастіше віджети поширюються в якості доповнення, що розширює функціонал будь-якої програми. Проте, є чимало і "одиночних" віджетів, не пов'язаних ні з якими додатками.

У даній статті ми зібрали кращі віджети для Андроїд на різні випадки життя, які допоможуть вам заощадити чимало часу і просто більш ефективно використовувати свій смартфон.

Читайте також: Клавіатури для Андроїд .

калькулятор ++

Мабуть, кращий віджет-калькулятор для Андроїд. Він дозволяє виконувати не тільки прості, але і просунуті обчислення, не відкриваючи основного додатка. Перейти же до основної версії програми можна після натискання однієї клавіші. Виглядає віджет минималистично і цілком гідно. Віджет доступний для безкоштовного завантаження в Google Play.

Погода BZ

Один з кращих віджетів погоди для Android з, мабуть, найточнішим прогнозом: сервіс агрегує результати, отримані з різних джерел. Програма показує температуру, швидкість вітру, демонструє гарну 3D-анімацію поточної погоди. Є можливість виводити прогноз по годинах, на день або на тиждень в якості віджету. Незважаючи на те, що додаток безкоштовне, в ньому немає реклами. Єдине, що засмучує, як і інші віджети для андроїд HD і анімовані віджети, додаток споживає досить багато заряду акумулятора.

Програма доступна для безкоштовного завантаження в Google Play.

Month Calendar Widget

Це дуже простий віджет-календар для андроїд. Він показує дні поточного місяця і дозволяє перегортати місяці вперед і назад. Власне на цьому його можливості і закінчуються. А чого ще чекати від календаря? Користуватися програмою дуже зручно - вона завжди під рукою, але не відволікає на себе уваги. Реклами в ній немає, ресурси системи майже не їсть. Загалом, перед нами приклад того, що прості і безкоштовні віджети для Андроїд бувають краще "наворочених" конкурентів.

Програма доступна для безкоштовного завантаження в Google Play.

Інші смартфони Флай
На нашому сайті можна знайти каталог з іншими смартфонами Fly на Андроїд .

Battery Widget Reborn

Мабуть, кращий віджет заряду батареї для Андроїд. Він дозволяє отримати всю доступну інформацію про стан акумулятора в пристрої. Віджет крупно виводить, скільки відсотків енергії залишилося, будує графік споживання. Також можна подивитися, коли була остання зарядка, оцінити температуру батареї і тому подібні дані. Правда не варто забувати, що відслідковує рівень заряду віджет також споживає харчування.

Програма доступна для завантаження в Google Play безкоштовно або за 199 рублів.

Power Toggles

Прекрасний віджет, який дозволяє швидко перемкнути всі основні настройки телефону, не залишаючи робочий стіл. Зазвичай подібні віджети виробники встановлювати в ОС, однак Power Toggles дозволяє створити власну ідеальну шторку з індивідуальним набором перемикачів і вибрати для неї колір. Загалом, це відмінний андроїд-віджет Wi-Fi, перемикання даних, звукових режимів і тому подібного.

Додаток доступний для безкоштовного завантаження в Google Play.

Яндекс.Новости

Ще один додаток від "Яндекса" в нашій добірці. Перед нами віджет новин для Андроїд, який демонструє в віконці робочого столу актуальні заголовки дня. Є можливість перемикатися між різною тематикою повідомлень. Підтримується величезна кількість російських і зарубіжних ЗМІ.

Додаток доступний для безкоштовного завантаження в Google Play.

Invisible Lock Screen Widget

Багато сучасні телефони та планшети стали такими масивними, що намацувати клавішу блокування просто незручно. А іноді вона і зовсім ламається. На такий випадок стане в нагоді прекрасний віджет блокування Андроїд Invisible Lock Screen Widget. Досить завантажити віджет і розташувати його в будь-якому місці на робочому столі. Тепер, клікнувши туди, ви заблокуєте екран.

Особливість віджета, як це зрозуміло з назви, полягає в тому, що він невидимий, а значить не відволікає на себе увагу. Головне не забути, куди ви його поклали.

Програма доступна для безкоштовного скачування в Google Play.

Clock Now

Прекрасний віджет-годинник для Андроїд. Програма отримала гарний, пророблений дизайн в стилі Google Now. Тут же виводиться клавіша для швидкого доступу до налаштувань, є прогноз погоди, кілька режимів відображення часу.

Програма доступна для безкоштовного завантаження в Google Play.

ЯК ВСТАНОВИТИ віджети на андроїд?

Як не дивно, але деякі користувачі не знають, як встановити віджет на Android. Залежно від версій Android і особливостей прошивки, зробити це можна різними способами, однак найбільш частотний - зробити довгий тап по будь-якій вільній точці робочого столу смартфона і вибрати в меню пункт "Додати віджет". У деяких прошивках віджети винесені в меню додатків, досить вийти в нього і перегорнути екрани вправо, поки ви не побачите превью всіх доступних віджетів. Після цього досить перетягнути їх на робочий стіл також, як ви це робите з додатками.

Після цього досить перетягнути їх на робочий стіл також, як ви це робите з додатками

Розглянемо і то, як видалити віджети на Андроїд. Для того, щоб прибрати його з робочого столу, потрібно зробити довге натискання на вікні програми і перетягнути його до з'явилася клавіші "видалити". Правда, після цієї процедури він все-одно залишиться в списку доступних віджетів. Повне видалення відбувається тільки при стирання додатки, до якого віджет відноситься.

Якщо Вам цікаво, то Ви можете ознайомитися зі статтею.

ЩО ТАКЕ віджети для андроїд?
ЩО ТАКЕ віджети для андроїд?
А чого ще чекати від календаря?
ЯК ВСТАНОВИТИ віджети на андроїд?

Дополнительная информация

rss
Карта