Користувачі повідомляють про проблеми в роботі Chrome на Windows 10 1803

Незадовго до релізу Windows 10 April 2018 Update ми з вами обговорювали необхідність відмовитися від виходу двох оновлень Windows 10 в рік. Однією з причиною є баги, які розробники не встигають відловити перед публічним релізом. Крім того, сторонні девелопери не встигають оптимізувати свій софт, через що після запуску оновлення користувачі стикаються з неприємними збоями в роботі програмного забезпечення.

Крім того, сторонні девелопери не встигають оптимізувати свій софт, через що після запуску оновлення користувачі стикаються з неприємними збоями в роботі програмного забезпечення

Після початку розсилки April 2018 Update користувачі почали скаржитися на проблеми в роботі Google Chrome - найпопулярнішого в світі браузера. Chrome на Windows 10 1803 працює нормално кілька хвилин, після чого все наглухо зависає і комп'ютер перестає сприймати введення з миші або клавіатури. На Reddit вже зібралося обговорення користувачів-жертв, постраждалих від цього неприємного бага. Він проявляється як на ноутбуках / планшетах, так і на кастомних комп'ютерах, зібраних користувачами особисто.