Коштовне каміння та речі з сокетами

Взято тут: http://wow.blizzard-rus.ru/burningcrusade/info/bc-socketeditems/

Речі з сокетами нічим не відрізняються від будь-яких інших предметів World of Warcraft, за винятком тільки того, що їх можна модернізувати, вставляючи в них магічні дорогоцінні камені. Це наповнює річ додатковими здібностями, зовсім як зачарований. Число слотів і типів дорогоцінних каменів всередині речі надає широке розмаїття варіантів поліпшити вашого персонажа як Ви бажаєте.

Як мені помістити дорогоцінний камінь в річ з сокетом?

Якщо річ має слот, натисніть shift-right-click на ній, щоб викликати слотове вікно речі. Тут в якості експерименту Ви можете вільно вставляти і прибирати коштовні камені їх вашого інвентарю в слоти. Як тільки Ви визначилися зі своїм вибором, натисніть на кнопку "Socket Gems". Пам'ятайте, що вставка дорогоцінного каменю діє постійно - камені прив'язуються до вашої речі зі слотами, і немає ніякого способу скасувати ваше рішення.

Що можна помістити в річ зі слотами?

Є три основних кольори дорогоцінних каменів, які можна помістити в річ зі слотами: червоний, синій, і жовтий. Крім того, є "другорядні кольорові" дорогоцінне каміння - помаранчевий, фіолетовий, і зелений - які містять відразу два кольори. Гравці можуть помістити будь-який кольоровий дорогоцінний камінь в сокет; однак відповідність кольору всіх сокетів в речі з забарвленням дорогоцінних каменів дає додаткові премії. Ці "сплячі" премії написані сірим текстом під сокетами. Є також спеціальний тип дорогоцінного каменю - мета камінь, для якого в речі є спеціальні мета-сокети.

Можна вставити інший дорогоцінний камінь в сокет, в якому вже є дорогоцінний камінь?

Так. Однак будь-які коштовні камені, які були вставлені, будуть зруйновані в процесі - не забувайте про це під час перерви старого дорогоцінного каменю на новий. Потрібно заповнювати всі сокети у речі відразу?

Ні, Ви можете вставити тільки один камінь, якщо у Вас немає інших дорогоцінних каменів для інших слотів, але ви також можете заповнити та всі слоти відразу.

Як отримати премію від сокета?

Як було сказано вище, речі з сокетами мають "сплячі" премії, які відображаються сірим текстом. Ця премія стане активною, коли будуть виконані певні умови - зазвичай, це коли все сокети речі заповнені дорогоцінними каменями, відповідними за кольором сокета. Якщо річ має червоний сокет і два синіх сокета, то, помістивши червоний і два синіх коштовні камені в отвори для них, Ви активізуєте премію. Премія дасть додатковий бонус, крім вже вставлених трьох дорогоцінних каменів.

Зауважте: Якщо дорогоцінний камінь відповідає за кольором сокету, в який він поміщений, то гніздо почне іскритися.

Для цієї речі потрібні один червоний і два жовтих коштовні камені, щоб отримати премію від сокета.

Розміщення червоного, синього, і жовтого дорогоцінного каменю в гнізда дасть речі звичайні премії цих трьох дорогоцінних каменів, але не премію від сокета (яка залишилася сірою).

Розміщення червоного і двох жовтих дорогоцінних каменів у відповідних гніздах дає речі звичайні премії цих дорогоцінних каменів, а так само премію від сокета. Гнізда будуть іскритися, якщо в них поміщені камені відповідного кольору.

Обов'язково вставляти в сокети тільки дорогоцінні камені певного кольору?

Ні, Ви може помістити червоний дорогоцінний камінь в жовте гніздо, або синій коштовний камінь в червоний сокет. Але тоді Ви не можете отримати премію від сокета речі. Але зауважте, що Ви можете помістити будь-який кольоровий дорогоцінний камінь в будь-гніздо (крім мета-дорогоцінних каменів / мета-гнізд). Адже Ви можете вирішити, що бонус від дорогоцінних каменів, які не відповідають за кольором з гніздом, буде для Вас корисніше, ніж бонус в разі повної відповідності кольорів каменів і гнізд. У цьому випадку Ви можете не звертати увагу на колір сокетов і вставляти ті камені, бонуси від яких Вам здаються привабливішими. Таким чином Ви можете налаштувати річ для ваших потреб. Ви можете взяти річ, яку Ви б не стали навіть використовувати, і за допомогою каменів зробити з неї потрібну річ.

Що таке мета-гнізда і мета-дорогоцінні камені?

Мета-гнізда і мета-дорогоцінні камені рідкісні і дають потужні премії. У мета-гнізда можна вставляти тільки мета-дорогоцінне каміння, а мета-дорогоцінні камені можуть виявитися тільки в мета-сокетах. Мета-дорогоцінні камені можуть мати свої власні спеціальні вимоги, унікальні для кожного мета-коштовного каменя. Якщо ці специфічні вимоги не будуть враховані, то дорогоцінний камінь не буде працювати і його властивості будуть відображатися сірим кольором.

Нагорі: Вікно сокет-речі, де є гнізда для звичайного і мета-каменю. Внизу: Властивості мета-каменю і вимоги до нього.

Мета-дорогоцінні камені мають свої власні умови для активізації. Якщо дорогоцінний камінь вимагає певного числа інших дорогоцінних каменів, то він враховує всі інші дорогоцінні камені, які є у всіх ваших сокет-речах, одягнених на вашому персонажі. Другорядні кольорові дорогоцінні камені володіють двома кольорами, і також враховуються.

Я можу помістити інший мета- камінь в мета-гніздо, в якому вже є камінь?

Так, але як у випадку з іншими дорогоцінними каменями, старий мета-камінь буде зруйнований.

Я можу використовувати мета-дорогоцінні камені в звичайних гніздах?

Ні, мета-дорогоцінні камені можна вставити тільки в мета-гнізда.

оригінал: http://wow-europe.com/en/info/items/socketeditems.html

Як мені помістити дорогоцінний камінь в річ з сокетом?
Що можна помістити в річ зі слотами?
Можна вставити інший дорогоцінний камінь в сокет, в якому вже є дорогоцінний камінь?
Потрібно заповнювати всі сокети у речі відразу?
Як отримати премію від сокета?
Обов'язково вставляти в сокети тільки дорогоцінні камені певного кольору?
Що таке мета-гнізда і мета-дорогоцінні камені?
Я можу помістити інший мета- камінь в мета-гніздо, в якому вже є камінь?
Я можу використовувати мета-дорогоцінні камені в звичайних гніздах?