Краса ювелірних прикрас з александритом

  1. від DA 05.05.2018 17:15 Прикраси з дорогоцінними каменями стали широко популярними ще в давні часи,...
  2. Лікувальні властивості мінералу

від DA

05.05.2018 17:15

Прикраси з дорогоцінними каменями стали широко популярними ще в давні часи, але до того часу не втратили своєї актуальності як серед чоловіків, як жінок. Ювелірний виріб на тілі жінки підкреслює витонченість її натури і примножує її красу. Молодій людині дорогоцінну прикрасу додає ставність і респектабельність.
На сьогоднішній день різноманітні прикраси з александритом є популярними і дорогими речами. А ще вони незвичайні і моментально приковують до себе увагу. Це саме ті умови, якими часто керуються при виборі виробів.
Для створення різноманітних прикрас часто використовують вставки олександрита по сусідству з алмазами, які в поєднанні підкреслюють велич і красу один одного. Для обрамлення часто застосовують золото, інші метали не відтіняють належним чином незвичайні світлові ефекти каменю. Необхідно отметітьтот факт, що Уральський александрит цінується завдяки своєму особливому властивості змінювати колір виходячи оттіпа освітленості. При природному денному світлі він нічим не відрізняється від звичайного хризоберилу, але ввечері з зеленого цей камінь стає фіолетово-червоним.

Вчора можна купити такі прикраси з олександрита як:

  • сережки;
  • кільця;
  • браслети.

Чому потрібно носити олександрит в тандемі?

Пік популярності цього каменю припав на середину 20 століття. У нашій країні і не тільки панянки раніше мріяли мати брошка або яке-небудь інша прикраса з александритом. Після закінчення другої світової війни величезна кількість дам, у яких були різні вироби з александритом, втратили подружжя. Люди тоді мовили, що виною тому став чарівний мінерал, і він на деякий час перестав користуватися величезним попитом. Але через роки його почали носити з іншими прикрасами.

Лікувальні властивості мінералу

Про цілющі властивості дорогоцінних каменів багато і так добре знають. У сучасній літературі можна дізнатися, що різний колір олександрита пов'язаний з кров'ю людини. Наскільки саме можна довіряти такого твердження, сказати дуже складно. Але з твердженням сучасних літераторів про те, що олександрит приводить в норму артеріальний тиск, скоріше за все, можна погодитися. Крім того, він допомагає при захворюваннях системи кровообігу, а також може позбавити людей від хронічного алкоголізму. Якщо ви бажаєте ще й вилікуватися від цих захворювань, тоді обов'язково купите собі колечко з александритом.

Чому потрібно носити олександрит в тандемі?

Дополнительная информация

rss
Карта