Краща аська для айфона. Огляд IM +

Сьогодні ми познайомимо Вас з одним з найпопулярніших ICQ для iPhone, клієнт називається - IM +
Сьогодні ми познайомимо Вас з одним з найпопулярніших ICQ для iPhone, клієнт називається - IM +. Перевіримо, чи дійсно він такий корисний і функціональний, а головне - поетапно розглянемо всі тонкощі роботи з ним. Сам додаток є універсальним , Тому багатофункціональна аська IM + підійде не тільки для iPhone, на таких пристроях як iPad і iPod touch додаток теж буде повноцінно працювати.

Отже, завантажуємо додаток з App Store і відкриваємо його. Якщо поки не вмієте встановлювати додатки, читаємо інструкцію - Як завантажити програми на iPhone , В якій розглядається установка додатків на прикладі IM +.

Після першого запуску нашої аськи, ми потрапляємо на сторінку додавання облікового запису
Після першого запуску нашої аськи, ми потрапляємо на сторінку додавання облікового запису. Нам пропонується синхронізувати додаток з іншими клієнтами, щоб завантажити наші контакти. Наприклад, зв'яжемо IM + з Mail.Ru Агент (також можлива синхронізація з Neighbors, ICQ, ВКонтакте, Одноклассники, Я. Онлайн). Для цього нам потрібно внести свої дані - e-mail адресу, пароль і нікнейм. Також в розділі «Додатково» можна включити нотифікацію про електронну пошту - Вам в додаток будуть приходити нагадування про нові повідомлення, що надійшли на Вашу електронну пошту, яку Ви вказали. Тиснемо «готове» і чекаємо, коли додаток синхронізується.

Тепер ми потрапляємо на головну сторінку додатка, яка називається «Акаунти». Тут будуть відображатися всі акаунти, які Ви синхронізували з додатком IM + і якими можете управляти прямо з програми. Відразу зазначу, що при додаванні облікових записів Вам слід обов'язково натиснути на клавішу «More services» знизу, тому що там розташовано ще багато всього корисного, з чим можна синхронізувати свій додаток (в тому числі, Facebook і Twitter).

Заходимо в «Контакти» і бачимо свій перелік контактів (в даному випадку - з Mail
Заходимо в «Контакти» і бачимо свій перелік контактів (в даному випадку - з Mail.Ru Агент). Тут ми бачимо, хто в даний момент «Онлайн», а хто не підключений. Тепер можна вибрати будь-який необхідний контакт і відправити йому повідомлення. Одним з переваг IM + є величезний перелік доступних смайликів, якими можна скористатися в тексті, натиснувши на зображення смайлика. Досить цікавою додатковою можливістю IM + також став швидкий перехід від одного аккаунта до іншого. Внизу екрана ми бачимо дві точки: одну білу і одну сіру. Просто проведемо по екрану пальцем, наче перегортаємо картинки, і потрапляємо до іншого контакту (в свою чергу, білої стала друга точка - тепер Ви спілкуєтеся з цим контактом, а перша точка стала сірою). Це особливо зручно, якщо Ви одночасно спілкуєтеся з кількома людьми.

Коли Ви закінчили діалог з цим контактом, просто натисніть на кнопку в правому верхньому кутку екрану і виберете «Закрити»
Коли Ви закінчили діалог з цим контактом, просто натисніть на кнопку в правому верхньому кутку екрану і виберете «Закрити». Якщо всі Ваші поточні діалоги закриті, то Ви знову потрапляєте в меню «Контакти», де бачите всіх користувачів. Ви легко можете знайти необхідний контакт, ввівши його в рядку пошуку (зверху із зображенням лупи).

Звернемо Вашу увагу на меню «Статус», яке відображає Ваш поточний статус - чи вільні Ви для спілкування, зайняті, відсутні або не доступні. Додаток також дозволяє включати невидимий режим - для цього виберіть статус «Невидимий», і всі Ваші контакти не бачитимуть, що Ви зараз в мережі. Нас також цікавить статус «I am here» ( «Я тут»), який пропонує включити GPS-з'єднання і відображати для Ваших контактів Ваше поточне місце розташування.

Меню «Вхідні», в свою чергу, відображає Ваші поточні бесіди і показує, якщо хтось із Вашої переліку контактів надіслав Вам повідомлення
Меню «Вхідні», в свою чергу, відображає Ваші поточні бесіди і показує, якщо хтось із Вашої переліку контактів надіслав Вам повідомлення. Бесіди можна видаляти, натиснувши на клавішу «Змінити» або жестом викреслювання. Натисканням на верхню праву клавішу Ви можете закрити всі поточні діалоги.

Найбільш цікавою та актуальною, напевно, є синхронізація з сайтом ВКонтакте, так як практично всі користувачі рунету користуються цим ресурсом. За допомогою IM + Ви можете не тільки спілкуватися з користувачами ВКонтакте, але і відсилати їм фото, відео та аудіо-записи, а також відправляти їм своєму місцезнаходження або запросити підключитися до сервісу «Beep», про який ми розповімо Вам пізніше. Все, що для цього необхідно - в меню діалогу натиснути на тій частині екрана, яка призначена для листування. Тоді внизу екрану клавіша зі смайликом зміниться на клавішу з зображенням стрілки. Натискаємо на неї і бачимо спливаюче меню, за яким нам доступні всі перераховані вище дії.

Тепер поговоримо про опції «Beep», яка доступна в меню «Акаунти»
Тепер поговоримо про опції «Beep», яка доступна в меню «Акаунти». Натискаємо на кнопку «Beep» і вводимо свій номер мобільного телефону. Набравши номер телефону, тиснемо «Готово» і чекаємо смс з чотиризначним кодом активації. Протягом 5 хвилин Вам прийде смс-повідомлення з кодом активації, після введення якого Ви зможете користуватися функцією beep. В меню «Акаунти» під клавішею «Beep» є невелика клавіша «Натисніть для зміни статусу», де Ви можете вписати будь-який статус для «Beep», також як і для самого IM +.

Тепер в меню «Контакти» з'явилася нова папка - «Beep», де будуть всі Ваші контакти, які використовують цю функцію
Тепер в меню «Контакти» з'явилася нова папка - «Beep», де будуть всі Ваші контакти, які використовують цю функцію. Натиснувши на «Запросити друзів», Ви можете запросити своїх друзів по електронній пошті або по SMS приєднатися до Beep. У двох словах про те, що являє собою цей сервіс: контакти, які користуються beep, як і Ви, можуть обмінюватися з Вами картинками, відео, аудіо-повідомленнями, відправляти місце розташування по GPS. Цей сервіс абсолютно безкоштовний, але має кілька недоліків в порівнянні з аналогами (наприклад, iMessage або What's app) - фото і відео-контент завантажуються досить довго і приходять у вигляді посилання, а не відразу розпакованими.

І нарешті, звернемо увагу на розділ «Ще», де нам доступні настройки програми та багато іншого
І нарешті, звернемо увагу на розділ «Ще», де нам доступні настройки програми та багато іншого. В налаштуваннях Ви, наприклад, можете визначити зручну орієнтацію екрану (автоматичну, вертикальну або горизонтальну), розмір фото, які Ви відправляєте іншим контактам або заблокувати можливість писати Вам повідомлення дл тих контактів, яких немає у Вашому меню «Контакти». Також в налаштуваннях можна вибрати запобігання переходу Вашого пристрою в сплячий режим і то, чи хочете Ви, щоб додаток зберігало надіслані Вам фото і відео в Бібліотеку.

Дуже цікавим перевагою IM + є цілковита встановлення різноманітних звуків
Дуже цікавим перевагою IM + є цілковита встановлення різноманітних звуків. Тут же, в настройках Ви можете налаштувати все-все-все доступні в додатку звуки на свій смак ( «Налаштування звукових сповіщень»). У меню «Вид» Ви можете вибрати оформлення додатка, від теми (світла, темна, бульбашки) до шпалер, їх яскравості, «пограти» з угрупованням Ваших контактів (або взагалі відключити угруповання).

Будь-який контакт Ви можете додати в «Вибране», щоб швидко його знайти в будь-який момент
Будь-який контакт Ви можете додати в «Вибране», щоб швидко його знайти в будь-який момент. Для цього Вам треба в переліку контактів натиснути на вибраного контакту праворуч і в меню натиснути на клавіші із зображенням зірочки. Також користувачам IM + доступний власний браузер всередині програми (кнопка «Браузер» в настройках). Легко набираєте зверху сторінки в адресному рядку потрібну адресу і можете користуватися додатком як браузерами Safari або Opera.

В налаштуваннях також доступний швидкий пошук в Twitter, просто введіть необхідне слово або нікнейм, натиснувши на клавішу «+» у верхньому правому кутку
В налаштуваннях також доступний швидкий пошук в Twitter, просто введіть необхідне слово або нікнейм, натиснувши на клавішу «+» у верхньому правому кутку. І, відповідно, меню «Інформація» присвячено цілковитої інформації про програму, від форуму про IM + до зворотного зв'язку з розробниками або іншими їх додатками. Окрему увагу приділю того, що в налаштуваннях є функція «Середня кнопка на таб барі», де Ви можете визначити, яке меню буде доступно внизу екрана посередині, там де спочатку знаходиться клавіша «Акаунти» (Настройки, Вид, Избранное, Браузер, Twitter, Мапа).

Що ж, підведемо підсумок нашого знайомства з додатком IM +. Воно, на наш скромний погляд, є одним з кращих ICQ-клієнтів для Apple-пристроїв. Мало того, що додаток цілком русифіковане і підтримує безліч інших активно використовуваних додатків, будь то ICQ, ВКонтакте або Twitter, воно ще й повно різноманітного функціоналу, чого варто тільки цілковита настраиваемость звуків, дизайну та іншого. Аська для iPhone IM + поставляється в 2-х версіях - безоплатній та платній. У безкоштовної версії IM + частину екрана займає реклама, платна версія, без реклами, називається IM + Pro і коштує $ 9.99.

Ще одним плюсом IM +, крім викладених вище, стане, без сумніву, те, що його сервіс Beep доступний не тільки користувачам Apple-пристроїв, але і користувачам Android і Blackberry. Серед недоліків програми відзначимо те, що сервіс «Beep» все-таки поступається таким мастодонтам як iMessage, What's app і інші, і те, що додаток все-таки іноді гальмує, що відзначають його активні користувачі.

Отже, тепер Ви знаєте все необхідно про одне з кращих ICQ-клієнтів, які за допомогою інтернет-з'єднання або мережі wi-fi допоможуть Вам в будь-який момент зв'язатися з необхідним контактом з понад двох десятків соціальних мереж. Навіть безкоштовна версія зроблена досить добротно, функціональна і зручна. IM + це класна аська для айфона, доступна вона для всіх користувачів iPhone, iPad і iPod touch з оновленням ПЗ 3.0 і вище. Ставимо додатком 4+ з 5 балів і сподіваємося, що розробники, які вже зробили дуже багато зі своїм дітищем, будуть продовжувати радувати користувачів IM +.

[ iTunes link ] - Безкоштовно
[ iTunes link ] - $ 9.99