КРАЩА партнерки ДЛЯ ютуб! Увага! QuizGroup

  1. Партнери для ютуба QuizGroup Якщо Ви задаєте собі питання: «що таке партнерка для ютуба?», «Як підключити...
  2. Партнери для ютуба QuizGroup. переваги:
  3. Як отримати партнерку youtube QuizGroup ?
  4. Бонуси при підключенні до партнерке
  5. УВАГА! Оновлення. Жовтень 2015
  6. УВАГА! Важливе оновлення. Грудень 2015

Партнери для ютуба QuizGroup

Якщо Ви задаєте собі питання: «що таке партнерка для ютуба?», «Як підключити партнерку на youtube?», «Партнерка youtube сколько платят?», «Яку партнерку на youtube вибрати?» І «яка найкраща партнерка youtube?», То це означає, що у Вас є свій канал на ютюбе, і Ви вже знаєте, що його можна монетизувати, тобто отримувати з нього додатковий дохід. Ця стаття саме для Вас. Я постараюся дати відповіді на всі Ваші питання.

Партнерська програма для ютуба (або медіамережа / партнерка Youtube як її ще називають) - це така організація, яка дозволяє авторам заробляти на своїх відео. Для цього в відеороликах запускається реклама, і якщо глядач клацає по цій рекламі, то і автор ролика, і медіамережа до якої він підключений, отримують дохід. Зараз це зазвичай відбувається в такому співвідношенні: 30% отримує медіамережа (партнерка) і 70% отримує автор. Але є партнерки з співвідношенням 40/60 або 20/80. Є навіть партнерки, які беруть собі всього лише 10% від доходу з реклами, а 90% віддають автору, але до таких медіамережі я не рекомендую підключатися, тому що вони дуже ненадійні, і є велика ймовірність залишитися і без грошей, і без свого каналу . Техпідтримка у них дуже слабка, достукатися до них дуже важко, та й відключитися від них буває дуже і дуже важко. У мене вже був сумний досвід підключення до однієї з таких партнерських програм. Я рекомендую підключатися до перевірених, стабільним медіамережі, які за кілька років роботи дуже добре себе зарекомендували на просторах країн СНД (Росія, Україна, Казахстан та інших республіках), які мають хороші служби підтримки, і стабільно виплачують дохід своїм партнерам, я рекомендую - AIR і QuizGroup . Про AIR можете почитати тут .

Партнери YOUTUBE Quiz Group Network - це одна з найбільших в світі медіамереж (понад 50 тисяч youtube каналів), і одна з найкращих і найбільш вдалих на російськомовному просторі інтернету. До неї дуже просто підключитися, і з нею дуже зручно і легко працювати. Тому вона відмінно підійде як для початківців відеоблогер, так і для тих, хто вже давно викладає свої відео на ютюб. Далі я хочу детально зупинитися на перевагах і недоліках цієї партнерської програми youtube.
_______________________________________________________________________

Оновлення. Липень 2016. Партнери для ютуба QuizGroup 2016. Вся правда

Друзі, ця стаття була написана досить давно. З тих пір ВСЕ змінилося! На сьогоднішній день я дуже не рекомендую Вам пробувати підключитися до QuizGroup !!! Ця медіамережа постійно кидає своїх партнерів !!! Як тільки вони помітять будь-яке порушення на Вашому каналі (наприклад порушення авторських прав на відео, або відео заблоковано і т.д.), а це може статися з різних причин (наприклад, конкуренти це зробили спеціально). QuizGroup, замість того що б допомогти Вам розібратися з проблемою, просто викине Вас зі своєї медіамережі не заплатили за ПОПЕРЕДНІЙ МІСЯЦЬ ЖОДНОЇ КОПІЙКИ. Вони просто викидають без пояснень і попереджень. І зробити після цього вже нічого не можна. Гроші вони просто забирають собі.

У мене є багато каналів, підключених до різних медіамережі. І ця проблема зараз з 99% медіамереж! На сьогоднішній день я не рекомендую підключатися до партнерок (медіамережі) Детальніше про партнерку AIR читайте в цій СТАТТІ .

_______________________________________________________________________

Партнери для ютуба QuizGroup. переваги:

переваги:

1. Невеликі вимоги QuizGroup до підключеного каналу - можливе підключення каналу всього з 10 передплатниками і 1000 переглядів за останній місяць. Але при цьому, вік каналу повинен бути не менше 14 днів, хороша репутація каналу, не повинно бути страйків від youtube.

2. Виплата партнерам 80% доходу каналу від реклами (на відміну від основних конкурентів, де виплати зазвичай складають 70%).
3. Високий дохід за 1000 переглядів (СРМ). скільки платить QuizGroup ? Середня вартість за 1000 ком. переглядів відео на російськомовному просторі - близько 7 доларів. Звичайно, це цифра не фіксована, і дохід за 1000 переглядів у різних каналів може відрізнятися в рази, в залежності від темматікі каналу, від аудиторії на яку розрахований канал, від пори року, і від безлічі інших чинників.

4. Оплата будь-яким зручним для Вас способом

протягом 30 календарних днів з дати закінчення звітного місяця, включаючи WebMoney, PayPal і банківський переказ.
5. Виплата йде вже при досягненні 5 доларів на балансі. У разі якщо місячний дохід менше 5 доларів, виплата не проводиться, а переноситься на наступний місяць.
6. Реферальная програма - 10% від доходу медіамережі з рефералів.

7. Допомога в просуванні через «пов'язані відео». Праворуч від основного відео, що проглядається на екрані, 4 верхніх ролика будуть з вашого каналу, а не як зазвичай - в довільному порядку з інших каналів.
8. Партнери QuizGroup входить в двадцятку найбільших медіамереж в світі http://socialblade.com/youtube/top/networks і має відмінну репутацію, стабільно виплачує зароблені партнерами гроші.
9. Розгорнутий звіт по каналу в форматі Excel щомісяця.
10. Зростання доходу каналу за рахунок МОНІТОРИНГУ клеймо ТРЕТІХ, технології SONG ERASE і контролю реклами.
11. Цілодобова підтримка 24 години 7 днів на тиждень, SEO-консультації, забезпечення live-трансляцій.
12. Зручний особистий кабінет.
13. Бібліотека безкоштовної музики.
14. Дуже зручний і швидкий процес підключення до медіамережі.

15. За твердженням QuizGroup виплати здійснюються навіть заблокованим каналах, і тим каналам у яких була відключена монетизація за раніше зароблені гроші (до блокування або відключення монетизації). Це зустрічається далеко не у всіх медіамережі.

Недоліки партнерської програми QuizGroup :

1. Договір укладається на 3 роки. Тому якщо Ви вирішите відключитися від Quiz Group Aggregator , То зробити це зможете тільки після закінчення такої великої кількості часу. Але, чесно, кажучи, не думаю, що у Вас виникне бажання це зробити, тому що це відмінна медіамережа, і дійсно одна з найкращих (якщо не найкраща) партнерок на російськомовному просторі інтернету. До того ж, якщо Ви плануєте розвивати свою мережу рефералів, то цей мінус відразу перетворюється в плюс, адже, Ваші реферали гарантовано залишаться Вашими рефералами як мінімум на 3 роки.
2. Реферальная Програма не багаторівнева. Один рівень, тобто Ви не будете отримувати дохід від рефералів Ваших рефералів (як в AIR ), Але зате відразу будете отримувати 10% від доходу QuizGroup від Ваших рефералів.

Як отримати партнерку youtube QuizGroup ?

Дуже просто. Якщо Ваш канал відповідає вимогам за кількістю переглядів і передплатників (1000 на місяць і 10 передплатників), у каналу хороша репутація, то просто переходите за посиланням , Заповнюйте заявку і слідуйте подальшим вказівкам. Якщо з каналом все в порядку, то вже через кілька хвилин Ви зможете стати партнером, і почнете насолоджуватися співпрацею з Quiz Group !
Якщо Ви вже є партнером QuizGroup , То залиште будь ласка свій відгук у коментарях. На момент написання статті, я практично не знайшов реальних відгуків про цю медіамережі.
Також, рекомендую прочитати мою статтю про партнерку AIR , З якої я теж давно і успішно співпрацюю, і яку теж рекомендую всім своїм друзям і знайомим: http://www.alexzimin.com/partnerka-youtube-mediaset-air.html

Якщо Вас влаштовує QuizGroup з усіма її перевагами і недоліками, то підключитися до неї Ви можете по моїй реферального посиланням: https://join.quizgroup.com/?ref=155679 Якщо є якісь питання, пишіть мені на пошту: [email protected]

Бонуси при підключенні до партнерке

Всі хто підключиться на моє реферального посиланням, отримають підтримку, допомогу в просуванні каналу, мої поради по просуванню, а також відмінні бонуси - це відеокурси по просуванню на youtube:

Детальніше про бонуси читайте ТУТ

Детальніше про бонуси читайте   ТУТ

Якщо Ви вже використовуєте партнерську програму QuizGroup , То напишіть в коментарях свої відчуття від партнерки, дуже часто люди шукають в інтернеті quizgroup відгуки , І ця інформація буде для них дуже актуальна.

Вдалого Вам блогінгу, і великих доходів на YouTube!

З повагою, Олексій Зімін.

Презентація партнерської програми QuizGroup у Москві:

ЧІТАТАЙТЕ ТАКОЖ:

Партнери youtube - медіамережа AIR

Бонуси при підключенні до партнерок Youtube

Партнерські програми для сайту youtube каналу темматікі Подорожі

------------------------------

УВАГА! Оновлення. Жовтень 2015

У зв'язку зі зміною політики YouTube, мінімальні вимоги для підключення до партнерке збільшилися, і тепер складають: 500 передплатників і 5000 переглядів за останні 30 днів, вік каналу не менше 30 днів.)

У зв'язку з цим, я рекомендую підключати авторські канали до цієї партнерки

--------------------------------

УВАГА! Важливе оновлення. Грудень 2015

На даний момент надходить дуже велика кількість скарг на партнерку QuizGroup в зв'язку з тим що медіамережа в односторонньому порядку відключає партнерів, причому під відключення потрапляють як «сірі» так і абсолютно авторські канали. При цьому виплати за листопад і грудень таким каналам поки під питанням. Надходить дуже багато негативних відгуків про цю партнерке на форумах. З цього на даний момент (поки не проясниться ситуація) я НЕ РЕКОМЕНДУЮ підключати канали до QuizGroup . Сама надійна і стабільна партнерка для авторських каналів на даний момент ОСЬ ЦЯ . Всім удачі і відмінного блогінгу!

--------------------------------

ЧІТАТАЙТЕ ТАКОЖ:

Партнери youtube - медіамережа AIR

Бонуси при підключенні до партнерок Youtube

Партнерські програми для сайту і youtube каналу темматікі Подорожі

Краща навчальна школа по всім тонкощам youtube. Школа Дениса Коновалова. Абсолютно безкоштовно!

Партнери для ютуба QuizGroup Якщо Ви задаєте собі питання: «що таке партнерка для ютуба?
», «Як підключити партнерку на youtube?
», «Партнерка youtube сколько платят?
», «Яку партнерку на youtube вибрати?
» І «яка найкраща партнерка youtube?
Як отримати партнерку youtube QuizGroup ?
Com/?

Дополнительная информация

rss
Карта