Краща відеокарта для ігор 2018: топ для комп'ютерів і ноутбуків

  1. Критерії вибору відеокарти
  2. Таблиця: рекомендовані вимоги до ігрових відеокарт

З кожним роком інтегрована графіка набирає все більшої популярності. Проте її можливості завжди були і будуть обмежені відносно невеликими розмірами процесора, недостатньо ефективним теплоотводом і відсутністю допоміжних елементів, що регулюють і коригувальних роботу графічних ядер.

Тому оптимальним рішенням для геймерів, шанувальників високоякісного медіа-контенту та людей, що працюють з ресурсоємними графічними редакторами, залишаються повнорозмірні відеокарти. Ми склали рейтинг ТОП 10 кращих агрегатів 2018, які способи витримати сильне навантаження і допоможуть вам вистояти на всіх ігрових рівнях.

Критерії вибору відеокарти

На сучасному ринку представлено чималу кількість відеокарт з різними технічними характеристиками. Вони відрізняються не тільки графічними чіпами і об'ємом відеопам'яті, але і технологіями обробки даних, системами живлення і охолодження, типорозміром і конфігурацією. Спробуємо розібратися в тому, які відеокарти найкраще підійдуть для геймерів, проаналізувавши системні вимоги найпопулярніших ігор.

Таблиця: рекомендовані вимоги до ігрових відеокарт

Крім параметрів, зазначених в таблиці, важлива розрядність шини, що відповідає за швидкість передачі даних. У більшості ігрових відеокарт вона становить 128 біт, але бувають і виключення. Компанії-виробники графічних чіпів NVIDIA і AMD фактично володіють монополією в своїй ніші. Їхня продукція однаково якісна, так що вибір сімейства чіпа - виключно справа смаку. А ось фірм, що випускають безпосередньо монтажні плати з електронними компонентами, досить багато. Лідерами ринку визнані корпорації Asus, MSI і Gigabyte.

Також при покупці відеокарти слід звернути увагу на

Дополнительная информация

rss
Карта