Кращі логічні ігри на Андроїд

  1. Піджанри логічних ігор
  2. ТОП-3 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ЛОГІЧНИХ ІГОР НА ANDROID
  3. Вгадай слова
  4. Еврика!
  5. Головоломки для Android
  6. Пошук слова
  7. Escape Quest
  8. Кросворди і шаради для Android
  9. 4 фотки 1 слово

Мозок можна і потрібно тренувати - читанням, завданнями та розвиваючими іграми. Аналогічно розвитку м'язів, ваш розум буде вимагати більшої складності. Підгодовуйте його захоплюючими головоломками і логічними іграшками на смартфоні!

Логічні на Андроїд ніколи не втратять популярності: якщо знищення монстрів або прогулянки в "пісочниці", на кшталт MInecraft, можуть з часом приїстися, то робота розуму ніколи не зупиняється і не приїдається. Розробники ігор знають: думати людині так само природно, як і дихати. А це означає, що для вашого Android-пристрої сьогодні розроблені тисячі логічних ігор - зламати віртуальну систему Пентагону, розгадати слова російською або англійською мовами, пройти квест ... Давайте розберемося, що з цього різношерстого асортименту варто встановити на телефон Android .

Піджанри логічних ігор

До логічних ігор відносяться: головоломки, квести, шахи і шашки, математичні ігри, покрокові стратегії, кросворди та вікторини. У цьому огляді ми розглянемо тільки кращі логічні ігри: набрали мільйон і більше завантажень при середній оцінці 4,5 і вище.

ТОП-3 НАЙПОПУЛЯРНІШИХ ЛОГІЧНИХ ІГОР НА ANDROID

2048 (більше 10 млн. Завантажень)

Завантажити в Google Play

У цій безкоштовної грі вам належить групувати числа, постійно збільшуючи їх удвічі. Відлік починається з двох. Все поле поділене 4 * 4 клітин. Групувати можна тільки по вертикалі і діагоналі. Приємний інтерфейс і відсутність лагів, однак за відключення рекламного блоку доведеться заплатити.

Вгадай слова

завантажити

З певного слова необхідно скласти якомога більше інших. Чим більше комбінацій - тим вище рекорд. Кілька десятків рівнів, барвистий інтерфейс, просте, але дуже симпатичне графічне і музичний супровід. Гра розповсюджується безкоштовно, відключення реклами - знову ж таки, платне.

Еврика!

завантажити

своєрідна різновид текстових квестів - безкоштовний комплекс завдань на логіку, розділений на блоки. З кожним відкритим блоком складність гри зростає. Гра зачіпає різні галузі знань, починаючи від простих запитань, закінчуючи складними математичними завданнями і кросвордами.

Головоломки для Android

Головоломки з сірниками

завантажити

завантажити

суть даної гри для прокачування мозку , З одного боку, проста - викладайте сірники так, щоб отримати з однієї фігури іншу. Однак з кожним пройденим рівнем складність гри буде наростати. Гра безкоштовна і постійно оновлюється, різноманітність рівнів збільшується.

Пошук слова

завантажити

Безкоштовна і цікава при всій своїй простоті гра. Користувач вибирає поле 5 * 5 або 20 * 20, в якому генеруються літери російського алфавіту. З цього різноманіття потрібно скласти якомога більше слів. В налаштуваннях доступний вибір тематики, розміру поля, варіантів підказок. Приємна графічна схема гри.

Escape Quest

завантажити

завантажити

Цю безкоштовну гру легко почати, але важко закінчити з двох причин - складні завдання і захоплюючий геймплей. Спробуйте втекти з величезного будинку, виконавши безліч логічних завдань, в тому числі - математичних, із секретом. І все це - у відмінному графічному виконанні.

Кросворди і шаради для Android

сканворд

завантажити

завантажити

Відмінне безкоштовний додаток для ігрового смартфона , В якій потрібно розгадувати сканворди різної тематики. Велика база матеріалів, постійне оновлення контенту з боку розробників, зручний і приємний інтерфейс. Єдиним мінусом позначимо постійно спливаючі рекламні оголошення, відключення якої - платне.

4 фотки 1 слово

завантажити

На екрані з'являються 4 картинки, між якими потрібно провести аналогію, щоб вгадати слово. Велика колекція завдань різного рівня, можливість вибору тематики і режими гри: одиночний, мультиплеер або командний. Іграшка не дасть нудьгувати жодної компанії! Можна грати в безкоштовному режимі або за 66 рублів відключити рекламу і отримати 500 додаткових монет.

Це був список популярних логічних ігор на Андроїд, які заслуговують на вашу увагу на думку редакції www.fly-phone.ru . Розкажіть в коментарях, яку логічну гру для сенсорного телефону ви надаєте перевагу?

До речі, чимало завзятих гравців часто стикаються з ситуацією, коли потрібно встановити на смартфон нову круту гру, але пристрій видає повідомлення - не вистачає пам'яті. Про те, що робити в цьому випадку, читайте нашу статтю До ак звільнити оперативну пам'ять на телефоні .

Дополнительная информация

rss
Карта