Кращі інтернет-тарифи і опції для планшета від Білайн

 1. Тариф або опція?
 2. Пропозиції Білайн для користувачів планшетів: вибір тарифу
 3. Тарифний план «Можна Все. планшет »
 4. Що таке «Безлімітний інтернет для планшета»?
 5. STOP абонентська плата: спеціальний тариф для планшета
 6. сімейка Хайвей
 7. Управління інтернетом від Білайн на планшеті: підключення, настройка і відключення
 8. Епілог

Багато користувачів мобільного зв'язку зараз віддають перевагу не мобільних телефонів, а планшетів, так як вони більш функціональні в плані доступу до всесвітньої павутини. І разом з цим девайс залишається мобільним, що дуже зручно для сучасних молодих людей, які не звикли довго затримуватися на одному місці.

Однак, є одне «але», яке переслідує ці пристрої - для того, щоб в повній мірі вони виконували свої функції, потрібно вільний вихід в інтернет. На жаль, точки Wi-Fi можна знайти не скрізь.

І цей факт, змушує власників планшетів замислюватися, який вибрати інтернет для планшета, Білайн може відповісти на це питання. Давайте подивимося, що він може запропонувати.

Тариф або опція?

Тариф або опція

Кожен мобільний оператор має в своєму арсеналі кілька варіантів подачі послуги. Білайн в свою чергу може запропонувати клієнтам вигідні тарифи, спеціально розроблені для активних користувачів інтернету, так «Інтернет назавжди», а також додаткові опції з сімейства «Хайвей», покликані скоротити витрати на доступ до всесвітньої павутини.

Для того щоб вирішити що краще вибрати, слід для початку визначитися для яких цілей буде використовуватися сімка.

Якщо у вас підключений вже дешевий тарифний план і Ви їм цілком і повністю задоволені тоді, без сумнівів, краще підключити опцію «Хайвей», яка дасть Вам можливість скористатися додатковим обсягом трафіку.

Буде корисно переглянути:

Ну, а якщо ж Ви плануєте присвятити сім карту тільки роботі на планшеті, тоді варто підібрати оптимальний тариф з лінійки, який Білайн приготував спеціально для таких випадків.

А який тариф краще вирішувати тільки Вам.

Пропозиції Білайн для користувачів планшетів: вибір тарифу

Запропоновані нижче тарифні плани зроблять вибір власників мобільних гаджетів легше і більш виваженим. Порівнявши характеристики всіх пропозицій, Ви зможете вибрати для себе вигідний варіант.

Тарифний план «Можна Все. планшет »

планшет »

Розроблено цей тариф спеціально для тих, у кого є планшет. Він дає абонентам вільний безлімітний доступ в веб-світ по всій території Росії, поряд з цим формат мережі (2g, 3g або 4g) не має значення.

Підключення до тарифу - безкоштовне, а абонплата становить 600 рублів на місяць. Крім того, для тих, хто вирішив підключитися до нього вперше, діє акційна пропозиція - вартість щоденного користування 10 рублів за перший місяць.

Мінусом можна тільки назвати те, що існують обмеження по роздачі інтернету на інші пристрої - для цього необхідно буде переключатися на іншу систему розцінок.

Що таке «Безлімітний інтернет для планшета»?

Що таке «Безлімітний інтернет для планшета»

Це ще один тариф, який поширюється тільки на планшети. Цільова аудиторія даного тарифного плану - активні користувачі інтернет, так як в ньому немає ні безкоштовних хвилин і СМС.

Зате тут є необмежена швидкість і безліміт по трафіку, які користуються великим попитом серед молодих людей, а також тих, чия повсякденне життя залежить від мережі.

Підключення, як і в попередньому випадку, абсолютно безкоштовно. Абонплата за місяць стягується в розмірі 890 рублів. Тариф діє на передплатної системі (Гроші вранці - ввечері стільці).

STOP абонентська плата: спеціальний тариф для планшета

Якщо для Вас слово «абонплата» на кшталт стресу, підключіть спеціальний тариф Інтернет назавжди, і ви забудете про нього, як про страшний сон. Тут немає обов'язкових регулярних внесків.

Тут немає обов'язкових регулярних внесків

Але є один нюанс - без абонентської плати Ви можете використовувати не більше 200 мегабайт на місяць

Додаткові безлімітні мегабайти можна буде отримати додатково з опцією Хайвей, яка автоматично «співпрацює» з даними тарифом, якщо Ви купуєте нову сімку в сервісному центрі Beeline. Але про неї ми поговоримо нижче.

сімейка Хайвей

сімейка Хайвей

Якщо у вас вже є досить привабливий тариф щодо мобільних дзвінків і СМС, але Вам недостатньо обсягу трафіку, тоді Вам можна підключити одну з опцій Хайвей від Білайн .

Залежно від вибраної кількості гігабайтів буде залежати ціна пакета:

 • 4 Гб - 400 руб.
 • 8 Гб - 600 руб.
 • 12 Гб - 700 руб.
 • 20 Гб - 1200 руб.

Фотогалерея:

Увага! Дана опція доступна будь-якому жителю РФ. Ми вказали вартість послуг лише для Москви і її регіону. В інших же округах ціна може відрізнятися.

Для підключення послуги використовуйте комбінації:

Для підключення послуги використовуйте комбінації:

підключення послуги

Управління інтернетом від Білайн на планшеті: підключення, настройка і відключення

Не всі абоненти, набуваючи Айпад знають, як користуватися налаштуваннями, які потрібні для доступу в мережу.

Не всі абоненти, набуваючи Айпад знають, як користуватися налаштуваннями, які потрібні для доступу в мережу

Включення інтернету через мобільні дані

Для того щоб управляти інтернетом від Білайн можна піти наступними шляхами:

 1. Авторизуватися на сайті в особистому кабінеті користувача, де можна керувати тарифом як забажаєте.
 2. Дзвінок оператору контакт-центру вирішує все: 0611.
 3. Надіслати безкоштовний USSD запит на підключення тієї чи іншої опції (для детальної інформації по кожній команді - загляньте на офіційний сайт Білайн).

Така ж ситуація і з відключенням. Тільки до всього іншого, послуги Білайн не обов'язково відключати - досить перейти на інший тариф і старий автоматично перестане вам надаватися.

Епілог

Для Білайну на першому місці стоїть завдання задовольнити потребу клієнта. І, тримаючи руку на пульсі і досліджуючи останні тенденції, він розробив ряд вигідних для клієнтів тарифів і опцій, в яких кожен знайде щось для себе.

Рекомендуємо до перегляду:

Тариф або опція?
Тариф або опція?
Що таке «Безлімітний інтернет для планшета»?