Кращі біржі фрілансу: огляд варіантів і перспективи на 2018 рік

 1. Кращі біржі фрілансу в усіх напрямках Фріланс біржа може бути різною: з вакансіями фрілансерів всіх...
 2. 2 місце - біржа копірайтингу і рерайтинга Etxt
 3. 3 місце - біржа фріланса Work-zilla
 4. 4 місце - біржа студентських робіт Autor24
 5. 5 місце - біржа фріланса нового формату Kwork
 6. Кращі біржі фрілансу для всіх спеціалізацій
 7. Кращі біржі фрілансу для копірайтерів
 8. Де навчитися самим топовим фріланс-професіями?

Кращі біржі фрілансу в усіх напрямках

Фріланс біржа може бути різною: з вакансіями фрілансерів всіх професій або спеціалізованої, наприклад, для копірайтерів. Вона може нагадувати звичайну дошку оголошень або пропонувати комплексний сервіс для реалізації проектів в системі. Бути платній або безкоштовній, великий або маленькою, підходящої для новачків або мастодонтів. Огляд бірж фріланса 2018 допоможе вам зорієнтуватися в цьому різноманітті.

Є сайти віддаленої роботи, які дають фору конкурентам, саме вони потрапили в наш рейтинг кращих бірж фріланса 2018.

1 місце - біржа фріланса Fl.ru

Біржа Fl ru - найбільший сайт фрілансерів, роботу на якому знайдуть представники всіх інтернет професій.

Тут кожен день публікується близько 1000 нових проектів за всіма спеціалізаціями, тому шукаєте ви роботу дизайнера, копірайтера або менеджера в інтернет магазині, відповідні вакансії ви знайдете за пару годин.

Якщо ви шукаєте роботу фрілансера, вакансії на біржі Fl.ru ви можете переглядати безкоштовно і без реєстрації. Щоб подавати заявку на їх виконання, необхідно зареєструватися і придбати PRO-аккаунт. Коштує він близько 1000 рублів на місяць, але часто проходять акції, що дозволяють придбати його практично вполовину дешевше. Багатьох фрілансерів відштовхує саме необхідність придбання платного аккаунта, і це можна зрозуміти.

За фактом, його вартість окупається віслюку виконання першого замовлення, знайти який можна вже в перший день роботи.

Fl - біржа фріланса знаменита і цінується замовниками, тому що тут мало випадкових людей і «кидал». Той факт, що виконавець готовий заплатити за свій аккаунт, виступає своєрідною гарантією надійності. Цим і пояснюється найбільша кількість проектів, які тут розміщуються, а також значно вищий рівень їх оплати.
Fl  - біржа фріланса знаменита і цінується замовниками, тому що тут мало випадкових людей і «кидал»

Вибираючи між безкоштовними майданчиками з дешевими замовленнями, високою конкуренцією і невеликим вибором і кращої біржею фрілансу Fl.ru , Ми вибираємо другий варіант. Більш того, всі співробітники нашої редакції колись працювали або продовжують працювати на ній зараз.

2 місце - біржа копірайтингу і рерайтинга Etxt

Друге місце займає спеціалізована біржа копірайтингу і рерайтинга Etxt . біржа ЕТЕКСТ - ідеальний варіант для копірайтерів-новачків. Тут можна швидко стартанути і в короткі терміни напрацювати велике портфоліо. Розцінки тут не можна назвати самим високими в сегменті, але і вимоги до текстів тут набагато нижче.

Крім того, і це головний плюс біржі копірайтингу Etxt, величезне число замовлень дає можливість з першого дня почати заробляти навіть новачкам без досвіду і портфоліо.

Виконувати замовлення можна відразу після реєстрації, абсолютно безкоштовно і з можливістю виведення грошей на електронні гаманці
Виконувати замовлення можна відразу після реєстрації, абсолютно безкоштовно і з можливістю виведення грошей на електронні гаманці. Вся робота ведеться всередині системи, що гарантує захист від шахраїв і виплати в повному обсязі. Крім того, тут є магазин, де автори можуть продавати готові статті та фотографії. В загальному, Etxt можна однозначно назвати кращою біржею копірайтингу для новачків.

Початківцям і досвідченим копирайтерам також радимо звернути увагу на біржу Content.binet.pro . Тут ви можете брати будь-які завдання в роботу автоматично, не чекаючи підтвердження з боку замовника. Вибір тем і завдань вражає, оплата праці - гідна навіть за мірками досвідчених авторів, а доступ до бази завдань абсолютно безкоштовний. Єдина умова - після реєстрації пройти тестове завдання, воно і відкриє доступ до роботи на біржі.

3 місце - біржа фріланса Work-zilla

Завдань тут не так багато, як на Fl.ru , Але з'являються вони регулярно за всіма спеціалізаціями. Якщо вас цікавлять біржі фрілансу для новачків - ви цілком можете розглядати для себе Work-zilla . Її перевага - безліч простих завдань по роботі з соціальними мережами, створення простих сайтів, транскрібаціі, просуванню і так далі.
Завдань тут не так багато, як на  Fl
Є тут і серйозні проекти з хорошою оплатою, але зустрічаються вони рідше. Загалом, якщо ви поки не готові платити за просунутий аккаунт, можете моніторити фріланс проекти на Воркзілле, оскільки підписка коштує дешевше - 490 рублів. Тут завжди можна знайти нескладне завдання, в разі, якщо є простий в роботі або потрібно терміново заробити гроші. Загалом, рекомендуємо.

4 місце - біржа студентських робіт Autor24

Чому ми включили її в рейтинг фрілансер бірж? Ну, по-перше, за обсягами знаходяться в роботі проектів вона може дати фору багатьом сайтам фрілансерів різних спеціалізацій - понад 100 щодня, при цьому середня вартість замовлення становить 1200 рублів.

По-друге, працювати на цій біржі може будь-який фрілансер, просто використовуючи свої професійні знання: написати твір, вирішити задачу по логіці чи математики, намалювати схеми або креслення, виконати завдання з інформатики, зробити курсову або вирішити лабораторну
По-друге, працювати на цій біржі може будь-який фрілансер, просто використовуючи свої професійні знання: написати твір, вирішити задачу по логіці чи математики, намалювати схеми або креслення, виконати завдання з інформатики, зробити курсову або вирішити лабораторну. Ну а справедливий арбітраж і гарантовані виплати додають апетитну вишеньку на цей шкільно-студентський торт.

5 місце - біржа фріланса нового формату Kwork

Зазвичай на сайтах фрілансерів роботу пропонують замовники: виставляють проект з описом і призначають його вартість. на біржі фрілансу Kwork фрілансери самі створюють «кворкі», тобто оголошення про свої послуги з фіксованою вартістю 500 рублів. Наприклад, «50 оголошень в Яндекс.Директ за 500 рублів» або «Рерайт 5 000 знаків за 500 рублів».
Зазвичай на сайтах фрілансерів роботу пропонують замовники: виставляють проект з описом і призначають його вартість

Якщо ви оцінюєте свою роботу дорожче, можна додавати до кворку додаткові опції. Наприклад: «створення семантичного ядра за 500 рублів» + «розподіл ключових слів по розділах» за 300 рублів + «створення контент-плану» за 600 рублів. Замовники бачать все кворкі і вибирають вподобаних виконавців, оплачуючи послуги через сайт.

Це дозволяє уникати тривалих суперечок і обговорень і гарантує прозорість оплати за них. Новий підхід до біржі фрілансу ми не могли не оцінити, тому сміливо внесли онлайн біржу фріланса Kwork в наш рейтинг кращих з кращих.

Біржі фріланса для новачків дозволяють почати заробляти з першого дня

Кращі біржі фрілансу для всіх спеціалізацій

Існує ще кілька бірж, повз яких ми просто не змогли пройти. В якості додаткових майданчиків для пошуку віддаленої роботи варто розглянути біржі Moguza , Freelance і Freelancer.com . Moguza - працює по тій же системі, що і Kwork , Та й по числу замовлень вони приблизно порівнянні.


Freelance - відмінний варіант для пошуку разових проектів і постійних замовників. Частина оголошень тут можна переглядати безкоштовно, а після реєстрації допускається залишати 3 відгуку на проекти в добу. Якщо хочете бачити все оголошення (читай - найвигідніші і цікаві, оскільки саме вони приховані від очей «безкоштовного» користувача), а також залишати необмежену кількість відгуків про роботу - потрібно купити платний аккаунт.

Зарубіжні фріланс біржі у нас не так популярні, а даремно. біржа Freelancer.com - одна з найбільших іноземних бірж, де є фрілансери і роботодавці з усього світу. Сайт можна переглядати і на російській мові, проекти публікуються на мовах іноземних, в основному, звичайно, англійською.

Проектів тут просто неймовірно багато, при цьому оплата пропонується в доларах, що гарантує високий дохід.

Кращі біржі фрілансу для копірайтерів

Копірайтинг, рерайтинг, переклади і все інше, що пов'язано зі створенням текстів, - це реальний шанс отримати роботу в інтернеті навіть тим, хто не пов'язаний з текстами безпосередньо.

Кожен вибрав фріланс новачок, який має в атестаті хоча б 4 (краще, звичайно, 5) з російської мови, може стати успішним рерайтером або копірайтером. Спеціально для новачків ми підготували цей текст.

Окремо серед інших стоїть біржа копірайтингу Content.binet.pro . Вона відмінно підійде для новачків і досвідчених авторів, завдяки привабливій схемою роботи. Після реєстрації досить лише один раз виконати тестове завдання, після чого вам відкриється доступ до повної бази завдань. Брати їх в роботи ви можете автоматично, без схвалення замовника або підтвердження вашої кандидатури редактором. Це означає, що у вас завжди буде робота, оскільки статей на Content.binet.pro сотні, тематики теж на будь-який смак: від техніки і фінансів до садівництва, містики і подорожей. Вартість роботи вище середньої по бірж: до 50 рублів за 1000 знаків. Робота над текстами відбувається у внутрішній системі біржі, оплата за здані тексти автоматично нараховується на особистий рахунок. Загалом - рекомендуємо.

Знайти замовлення автори можуть на великих загальних біржах, таких як Fl.ru і Work-zilla . Крім того, для авторів текстів існують спеціальні біржі фрілансу копірайтерів, де можна відмінно заробити. Серед них уже згадувана нами біржа Etxt - кращий варіант для новачків, а також не менше гідні майданчики, такі як:

біржу копірайтингу  Advego  за масштабами можна порівняти з  Etxt  , Однак тут новачкам буде пробитися складніше
біржу копірайтингу Advego за масштабами можна порівняти з Etxt , Однак тут новачкам буде пробитися складніше. Незважаючи на це, замовлень тут завжди багато і вони гідно оплачуються. Рекомендуємо вам зареєструватися і тут, особливо, якщо у вас є хоча б невелике портфоліо.

біржа 2polyglot створена для копірайтерів, рерайтерів і перекладачів. На відміну від попередніх, замовлень тут дещо менше, проте вартість їх досить висока, що дозволяє заробляти.

Особливо привабливий цей ресурс для перекладачів: тут часто розміщуються завдання за цією спеціальністю.

Де навчитися самим топовим фріланс-професіями?

Кожен, хто хоче перейти на фріланс, але сумнівається в своїх навичках, може в короткі терміни навчитися самим топовим професіями фрілансу в режимі онлайн. Прокачати свої навички буде корисно і чинним фрілансерам: це дозволить брати більш вигідні замовлення і виконувати роботу швидше якісніше.

У мережі існують сотні онлайн курсів по отриманню інтернет професій, але більшість з них - відверте викачування грошей: навчання досить сумнівне, що не дає реальних знань. Однак є і відмінні онлайн школи з професійними викладачами і величезним вибором актуальних курсів, які регулярно оновлюються з урахуванням постійних тенденцій.

Їх переваги - професійні викладачі, величезний вибір курсів з найактуальніших професій, можливість працевлаштування після навчання і доступні ціни. Вибирайте будь-який з них - і вперед, до нової роботи мрії!

Де навчитися самим топовим фріланс-професіями?

Дополнительная информация

rss
Карта