Кращі біржі криптовалюта [Рейтинг 2019] + відгуки

 1. Рейтинг кріптовалютних бірж за обсягом торгів на добу
 2. Рейтинг крипто бірж за кількістю торгових пар
 3. Кращі кріптобіржі з можливістю поповнення і виведення рахунки за реальні гроші (USD, EUR, RUB)
 4. Кращі кріптовалютние біржі для торгівлі з кредитним плечем
 5. Рейтинг бірж криптовалюта по зручності роботи
 6. На яких біржах вигідніше торгувати (найнижча комісія для трейдерів)
 7. Рейтинг бірж криптовалюта по надійності і безпеки
 8. Фінальний рейтинг кріптовалютних бірж, складений на основі всього огляду

Торгівлею криптовалюта починають цікавитися практично всі, хто хоч раз чув слово «біткоіни» і хочуть почати заробляти, тому багатьом важливо знати, які на сьогодні є найкращі біржі криптовалюта за різними параметрами, щоб вибрати для себе найбільш зручну, безпечну і вигідну для роботи торговельну платформу. У цьому огляді детально розглянемо офіційні дані та відгуки сотень користувачів в мережі і складемо приблизний рейтинг кріптовалютних бірж для торгівлі біткоіни і популярними альткоінамі.

При складанні рейтингів бірж, які вказані в цьому огляді часто використовувалися дані з офіційних надійних джерел (наприклад, крипто сервісу CoinMarketCap), а також взяті до уваги відгуки багатьох трейдерів і звичайних користувачів (з оглядів бірж в блозі і з багатьох популярних кріптовалютних сайтів і форумів ).

Важливо: в самому кінці даного огляду доступний фінальний рейтинг крипто бірж (на основі багатьох показників), в якому є короткий опис кращих бірж, посилання на їх офіційні сайти та огляди, тому уважно читаємо цю статтю до кінця.

Кожен бажаючий може на основі даних списків кращих бірж криптовалюта скласти для себе особистий ТОП таким же або суміжних параметрам (більш важливим для особистих потреб), при цьому важливо не забувати, що з часом одні біржі втрачають свою популярність (погіршується якість обслуговування підтримки, вводяться ліміти і обов'язкові верифікації, падають обсяги торгів або зовсім біржі зламують), а в той же час інші тільки починають свій підйом в рейтингу і показують приголомшливі результати.

На замітку: в багатьох рейтингах часто не використовуватимуться популярні зарубіжні кріптобіржі, на яких наші трейдери і звичайні користувачі не працюють (наприклад, через відсутність на сайту російського або навіть англійської мови, через обмеження на реєстрацію для користувача зі країн колишнього СНД і т.д.).

Рейтинг кріптовалютних бірж за обсягом торгів на добу

Вибрати найбільші біржі криптовалюта за обсягом торгів не так складно, але саме в цьому рейтингу часто бувають зсуви лідерів, що входять в Топ-5 і Топ-10 через високу конкуренцію серед великих гравців:

 1. Binance
 2. OKEx
 3. CoinBene
 4. Huobi
 5. Bitfinex
 6. HitBTC
 7. Upbit
 8. Bithumb
 9. Kraken
 10. Bit-z.

Даний рейтинг за добовими обсягами торгів складено на основі показників сайту CoinMarketCap, при цьому відразу можна зробити уточнення, що багатьма з перерахованих бірж в країнах колишнього СНД не користуються (багато з цих бірж «заточені» не під наш ринок, а більш під Китай, Японію , Південну Корею і т.д.), отже для нашого ринку можна скласти інший рейтинг за обсягами, в які увійдуть такі найбільші біржі криптовалюта:

 1. Binance
 2. Bitfinex
 3. HitBTC
 4. Bithumb
 5. EXMO
 6. Bittrex
 7. KuCoin
 8. Poloniex
 9. Livecoin
 10. YoBit.

На замітку: в обох списках в ТОП-3 також можна додати кріптовалютную біржу Bitmex, так як на ній досить великі Щоденний обсяг торгів, але головне її відмінність від зазначених бірж - торгівля ведеться тільки з кредитним плечем (маржинальна торгівля).

Рейтинг крипто бірж за кількістю торгових пар

Точне значення кількості торгових пар з багатьох бірж складно вказати, так як в деяких з них дана статистика оновлюється практично щодня, але в загальних рисах можна скласти такий рейтинг:

 1. YoBit
 2. HitBTC
 3. Binance
 4. Livecoin
 5. KuCoin
 6. Bittrex
 7. Poloniex
 8. EXMO
 9. Bitmex.

В даному рейтингу на перше місце поставлено біржа YoBit, але слід не забувати, що на ній торгується багато так званих «щіткоінов», які з себе нічого не представляють і не мають ніякої цінності, тому не варто їх купувати взагалі і краще заздалегідь дізнатися, які саме токени до них відносяться.

Кращі кріптобіржі з можливістю поповнення і виведення рахунки за реальні гроші (USD, EUR, RUB)

 1. EXMO
 2. Livecoin
 3. YoBit.

По зручності поповнення і виведення в рублях і гривнях, євро та доларі, безперечним лідером є біржа EXMO, на якій валютні рахунки можна поповнювати за допомогою різних платіжних систем і банківськими картами (при операціях з банківськими картами потрібно верифікацію особистості).

Кращі кріптовалютние біржі для торгівлі з кредитним плечем

 1. Bitmex.
 2. Prime XBT.
 3. Bitfinex.
 4. Poloniex.

Серед бірж, на яких доступна маржинальна торгівля криптовалюта (торгівля з кредитним плечем) за відгуками перше місце зайняла біржа Bitmex, яка останнім часом користується великою популярністю серед трейдерів Росії, України, Республіки Білорусь і Казахстану (можливо через великі торгових обсягів, наявності нормального російського перекладу на сайті біржі, швидкості роботи і наявності великого обсягу професійних інструментів, які потрібні трейдерам для успішної торгівлі з кредитним плечем).

Рейтинг бірж криптовалюта по зручності роботи

Дані рейтинг складений суто за відгуками і особистого досвіду, для кожного користувача даний рейтинг буде відрізнятися (у всіх свої переваги і вимоги):

 1. EXMO
 2. Binance
 3. Livecoin
 4. Poloniex
 5. Bitmex.
 6. Prime XBT.

Перше місце можна навіть розділити між Ексмо і Бінанс, так як обидві біржі зручні у використанні, лише Ексмо зрозуміліша (менше різних примочок і сайт доступний на нормальному російською перекладі). При торгівлі з плечем більш зручна і функціональна в роботі біржа Bitmex.

На яких біржах вигідніше торгувати (найнижча комісія для трейдерів)

Розмір торгової комісії, яка стягується за кожну угоду, а також комісії на поповнення рахунку і виведення коштів є одними з вирішальних факторів при торгівлі криптовалюта. З огляду на комісію виділимо такі кращі кріптовалютние біржі:

 1. Binance - 0,05-0,1%;
 2. HitBTC - 0,1%;
 3. EXMO - 0,2%;
 4. Livecoin - 0,2%.
 5. Prime XBT - 0.05%.

На замітку: на біржі Бінанс вигідно перед початком торгівлі в особистому кабінеті активувати розрахунок за комісію внутрішнім токенов Бінанс Коін, після чого комісія знижується в 2 рази.

Рейтинг бірж криптовалюта по надійності і безпеки

Вибрати надійні кріптовалютние біржі не так легко, так як не можна точно стверджувати, що певна біржа ніколи не буде зламана або не матиме проблем з законом і т.д. На підставі того, що багато крипто біржі не були жодного разу зламані і приділяють свою безпеку чимало ресурсів, можна виділитися такий рейтинг надійних бірж криптовалюта:

 1. Binance
 2. Exmo
 3. Bittrex
 4. Livecoin
 5. Poloniex.

Фінальний рейтинг кріптовалютних бірж, складений на основі всього огляду

Фінальний рейтинг кріптовалютних бірж, складений на основі всього огляду

 1. Binance ( огляд Binance / офіційний сайт ) - найбільша біржа криптовалюта в світі (на червень 2018), при тому, що дана біржа домоглася таких великих обертів і вийшла на перше місце за все за 1 рік з літа 2017 року. Незабаром на ній повинна відкритися можливість торгівлі не тільки криптовалюта, а й реальними фіатнимі грошима (доларом і євро, так як біржа «переїжджає» на Мальту і відкриваємо рахунки в місцевих банках).
 2. Exmo ( огляд Exmo / офіційний сайт ) - найпопулярніша кріптовалютная біржа на російськомовному просторі (і не тільки), так як зручна і зрозуміла у використанні (навіть новачкам), на ній з легкістю можна купувати і продавати криптовалюта за реальні гроші (багато, до речі саме тут купують біткоіни і потім переводять його для торгів на Бінанс).
 3. Livecoin ( огляд Livecoin / офіційний сайт ) - одна з топових російськомовний бірж з торгівлі криптовалюта, на якій доступний широкий вибір торгових пар (можна купити багато токенов, які не зустріти на інших біржах).
 4. Bitmex ( огляд Bitmex / офіційний сайт ) - лідер серед бірж з торгівлі з кредитним плечем. Зручна, надійна і функціональна. Справжня знахідка для більш професійних трейдерів.
 5. Prime XBT ( огляд Prime XBT / офіційний сайт ) - нова і швидко набирає популярність біржа для маржинальної торгівлі криптовалюта. Зручна, швидка і надійна торговельна платформа для трейдерів, на якій немає верифікації, можна торгувати на будь-які суми відразу після реєстрації.
 6. Bittrex ( офіційний сайт ) - відома і популярна кріптовалютная біржа, на якій можна торгувати великою кількістю криптовалюта в парі з біткоіни, при цьому на багатьох парах є хороші обсяги для торгівлі, що є важливим чинником для її вибору.
 7. YoBit ( огляд YoBit / офіційний сайт ) - довгі роки не втрачає популярність крипто біржа, на якій можна торгувати практичні будь-якої існуючої криптовалюта (можливо і не існуючої)). Проста і зручна в роботі, є безліч способів, як поповнити рахунок, але великі суми на цій біржі краще не тримати, так як у багатьох користувачів є сумніви з приводу надійності даної біржі.

На замітку: зазначені вище найкращі біржі криптовалюта на основі декількох рейтингів також хороші тим, що в них не потрібна обов'язкова верифікація особистості (найчастіше, якщо не потрібно виводити на місяць суми понад 2 BTC, а також поповнювати рахунок і виводить гроші на банківські карти) .

На закінчення до даного огляду можна зробити висновок, що для кожного досвідченого трейдера або новачка в торгівлі криптовалюта, рейтинг кріптобірж буде індивідуальним, в залежності від особистих уподобань і цілей їх використання, але в цілому кожен зможе в даному огляді знайти для себе що-небудь корисне і переоцінити свій список кращих кріптовалютних бірж за різними критеріями. Також завжди важливо не забувати, що краще не тримати всю свою криптовалюта на біржі, тим більше на одній біржі, а розподілити між різними рахунками декількох бірж, щоб зменшити ризики (в разі злому особистого облікового запису або біржі, блокування облікового запису адміністрацією і т.д. ). Свої відгуки, думки і поради, як краще доповнити або виправити рейтинг бірж криптовалюта (2019 - 2020), залишаємо в коментарях до цього огляду і ділимося ним в соціальних мережах, якщо він був Вам корисний.

Свої відгуки, думки і поради, як краще доповнити або виправити рейтинг бірж криптовалюта (2019 - 2020), залишаємо в коментарях до цього огляду і ділимося ним в соціальних мережах, якщо він був Вам корисний


Дополнительная информация

rss
Карта