Кращі біржі посилань: покупка, продаж, оренда посилань

 1. Дивіться відео: Порівняльний аналіз бірж посилань
 2. Автоматизоване просування сайтів
 3. Вічні посилання (постійні)
 4. Тимчасові посилання (оренда)
 5. Відеоогляд біржі Sape
 6. Посилання з блогів

У наш час покупка посилань вважається практично основним способом для швидкого просування сайту. А тим же, хто вже створив свій сайт з нуля і тепер бажає отримувати хороший дохід зі свого сайту, в цьому випадку ідеально підійде продаж посилань . У всьому цьому розглядаються біржі виступають оптимальними посередниками серед оптимізаторів і власників сайтів, для яких це найвірніший спосіб реалізувати наявні потреби.

продаж посилань

Пропоную своїм читачам невеликий огляд найбільш популярних, перевірених і надійних бірж, де є можливість класичної оренди (платите за щоденне використання), вічних посилань, які купуються тільки один раз, а далі «працюють» поки живий сайт. Також пропоную ознайомитися з ресурсами автоматизованого просування (або їх ще називають агрегатори). По суті, запропонований список в повній мірі допоможе оптимізаторів і тим, хто бажає заробити на сайті .

Дивіться відео: Порівняльний аналіз бірж посилань

Дивіться відео: Порівняльний аналіз бірж посилань

Перед мною не стояла мета зібрати всі наявні в мережі біржі. Головне показати, як це працює і де шукати тих, хто вже зумів проявити себе з позитивного боку. Все інше прийде з часом.

Все інше прийде з часом

Автоматизоване просування сайтів

Далі я пропоную своїм читачам невеликий перелік сервісів, які виступають такий собі надбудовою над основними біржами посилань. Потрібно відзначити, що кожен з перелічених сервісів Далі я пропоную своїм читачам невеликий перелік сервісів, які виступають такий собі надбудовою над основними біржами посилань вже сьогодні одночасно може взаємодіяти з декількома сервісами, де проводяться операції з постовими. Їх перелік і напрямки діяльності досить великі. Тут є вічні, добові постові, проводиться просування статтями, присутні блогові посилання і безліч інших.

Іншими словами, використовуючи такі майданчики, оптимізатор відразу отримує можливість доступу до комплексного вирішення проблеми просування, що дозволяє істотно заощадити фінанси, час і нерви Іншими словами, використовуючи такі майданчики, оптимізатор відразу отримує можливість доступу до комплексного вирішення проблеми просування, що дозволяє істотно заощадити фінанси, час і нерви. Отже, перейдемо до переліку. Почнемо з сервісів, що пропонують автоматизоване просування сайтів:

SeoPult  - популярна нині система, що дозволяє здійснювати виключно покупку посилань SeoPult - популярна нині система, що дозволяє здійснювати виключно покупку посилань. По суті її в повній мірі можна назвати системою, де діє автоматичне просування. Працює за класичним принципом роботи. Щоб почати тут працювати, потрібно просто додати Вас сайт (точніше його адресу), а далі поповнити баланс на потрібну суму. Всі подальші дії система виконує без сторонньої допомоги.

GoGetTop  - в цій системі просування відбувається через використання вічних посилань GoGetTop - в цій системі просування відбувається через використання вічних посилань. Буде потрібно вказати сторінки, запити, поповнити рахунок, а далі система напише статті під наявні і що цікавлять вас ключові запити самостійно. Вставка постових в статті і розміщення їх на спеціалізованих майданчиках здійснюється автоматично. Важливий момент - в цій системі є можливість оплатити роботу c розстрочкою (максимальний період - шість місяців).

Важливо враховувати, що для вічних посилань потрібні чималі бюджети Важливо враховувати, що для вічних посилань потрібні чималі бюджети. І можливість розділити один піврічний платіж на 6 платежів поменше - досить непогане рішення для зняття фінансового навантаження.

Serpstat  (Продвігатор - стара назва) - цікавий сервіс, який використовується в якості просування ресурсів з низькочастотними запитами, коли необхідно їх підняти в регіональній видачі Яндекс Serpstat (Продвігатор - стара назва) - цікавий сервіс, який використовується в якості просування ресурсів з низькочастотними запитами, коли необхідно їх підняти в регіональній видачі Яндекс. Працює практично з усіма регіонами. Виняток становить Санкт-Петербург, а також столиця - Москва і їх області. Дуже цікава особливість цього сервісу полягає з тому, що гроші з замовника починають брати тільки тоді, коли ваш сайт потрапляє в ТОП-10 видачі. І ціна з цього моменту становить 5 рублів за запит. А до цього всі закупівлі постових за рахунок проекту Serpstat.

SeoHammer  - чим то нагадує ресурс SeoPult SeoHammer - чим то нагадує ресурс SeoPult. Потрібно лише позначити адреса сайту, зробити поповнення на потрібну суму балансу, а все інше (покупка, генерація анкоров) відбувається автоматично. Особливість цього майданчика - відбір сайтів під потрібні анкор. Завдяки такому підходу є можливість обійти неякісні ресурси і суттєво підвищити ефективність просування.

Rookee  - система, де вас зустріне дуже доброзичливий інтерфейс, першокласна техпідтримка, а також безліч необхідних для вирішення завдань інструментів Rookee - система, де вас зустріне дуже доброзичливий інтерфейс, першокласна техпідтримка, а також безліч необхідних для вирішення завдань інструментів. Незважаючи на свій молодий вік, ця система останнім часом справно купує посилання в великих обсягах. Її по праву можна вважати ще однією вдалою автоматизованої майданчиком.

Вічні посилання (постійні)

Особливістю таких бірж є разова оплата вартості посилань. Далі вони навічно «осідають» в матеріалах, написаних власниками сайтів. Майданчики такого типу підходять, як для просування, так і отримання досить відчутного доходу від сайтів. Вічні або постійні посилання завжди можна продати / купити на наступних проектах:

GoGetLinks - досить відомий сервіс вічних посилань. Тут важливо те, що модератори постійно стежать за тим, щоб не траплялися дійсно погані сайти. Продають виключно вічні постові. По суті, вклавшись один раз, користувачеві гарантовано надаються посилання на якісних і довгострокових майданчиках. Останні в майбутньому стають вельми ефективним вкладенням коштів.

GoGetTop - крім автоматизованого просування сайтів також працює з вічними посиланнями. Тут здійснюється автоматичне просування наявних ресурсів і майданчиків. Від вас потрібні адреси сторінки, а також ключові слова під запити. Далі система самостійно здійснює написання статей і розміщення їх на різних, оптимально відповідних для цього сайтах.

Для цього може знадобитися досить значний бюджет. Але тут є можливість оплати в розстрочку на півроку. Тим самим ви отримуєте гарантовану можливість постійної закупівлі постових, навіть якщо у вас в певний момент складаються дуже несприятливі фінансове становище. Цілком підходить під сучасних користувачів проект.

Цілком підходить під сучасних користувачів проект

Тимчасові посилання (оренда)

Коли справа доходить до вибору такого типу просування, оптимізатору доведеться щодня оплачувати користування посиланням. Іншими словами він як би здійснює її подобову оренду. Закінчуються фінанси, і припиняється її розміщення на конкретному сайті. Вигідно продати або придбати тимчасові посилання, тобто взяти їх в оренду ви завжди зможете на наступних проектах:

Sape  - цю найвідомішу біржу вважають найпопулярнішою в області роботи з посиланнями Sape - цю найвідомішу біржу вважають найпопулярнішою в області роботи з посиланнями. Торгівля постовими подібним чином тут здійснюється досить тривалий період (не один рік). Проект активно розвивається. А останнім часом тут введені кілька оновлених сервісів. Зокрема до таких слід віднести посилання в новинних стрічках, оновлену Статейного біржу, а також інші вдалі, продиктовані сучасністю рішення. Завдяки цьому біржа стала більш чутливою до сучасного споживача, враховує практично всі виклики часу.

Важливий момент - тут можуть працювати сайти, що демонструють низький показник ІКС, PR Важливий момент - тут можуть працювати сайти, що демонструють низький показник ІКС, PR. Відносно відвідуваності, то тут на таку дрібницю навіть і не дивляться. Це одночасно позитивний момент (якщо посилання продаються) і негативний (якщо їх потрібно купити). Але все це з лишком компенсує популярність ресурсу, де одночасно перебуває велика кількість оптимізаторів, а також тих, кому цікава покупка постових. Тому завжди є можливість вибору ресурсів найрізноманітнішої спрямованості.

Відеоогляд біржі Sape

Відеоогляд біржі Sape

SeoPult SeoPult.pro - позиціонує себе такий собі надбудовою підноситься над специфічним ресурсом трастових посилань під назвою Trustlink. Ще не так давно купувати тут постові мали можливість виключно окремі, обрані оптимізатори. Але коли на горизонті намалювався Seopult.pro всі обмеження були зняті.

Але є тут також свої приховані козирі. До таких слід віднести можливість фільтрації в процесі відбору потрібних сайтів. Споживач послуги вбиває купу цікавих йому параметрів, а біржа самостійно підбере сайти, які підходять під них. Іншими словами у оптимізатора є унікальна можливість отримати доступ до перевіреної та надійної базі. Крім цього також тут є можливість вибрати справжні ексклюзивні сайти.

Setlinks  - вельми популярна майданчик Setlinks - вельми популярна майданчик. Відрізняється досить зручним, досить вдалим інтерфейсом. Дозволяє реалізувати бажання купити, або продати посилання. Крім цього є можливість продавати або ж купувати майданчики під статті. Іншими словами тут власник сайту, де продається місце під статтю, отримує прибуток від його реалізації, а оптимізатор реальну можливість помістити статтю і забезпечити просування свого ресурсу.

Linkfeed  - біржа, де здійснюється лінкоторговля Linkfeed - біржа, де здійснюється лінкоторговля. За своєю суттю щось середнє між уже описаними ресурсами. Має досить великий набір інструментів для просування і якщо потрібно підняти ресурс, маючи невеликий бюджет - підійде ідеально.

Trustlink  - цей ресурс використовується в основному веб-майстрами, наважуються заробляти продажем посилань з наявних власних сайтів Trustlink - цей ресурс використовується в основному веб-майстрами, наважуються заробляти продажем посилань з наявних власних сайтів. Тут головний момент то, що на цій біржі безпосередньо купувати постові немає можливості. Але вона взаємодіє з іншого автоматичної біржею (Seopult.pro), де така можливість вже присутня. Завдяки цьому всі, хто потрапив на цей сайт і пропонує до продажу свої посилання, гарантовано отримають їх викуп.

CMSE  - сервіс, який використовується сьогодні виключно як майданчик для реалізації посилань CMSE - сервіс, який використовується сьогодні виключно як майданчик для реалізації посилань. По суті, є авторизованим дилером відомої нині біржі Sape. Якщо наявний сайт в базі цього сервісу перенести на CMSE, то дохід від продажу постових зростає на 30-40%. Це відбувається за рахунок збільшення активності покупки посилань.

Викуп таких постових здійснюється іншими популярними сервісами, які перебувають в стадії розвитку. Щоб здійснити процедуру такого перенесення в наявності докладні відеоінструкції і якісна технічна підтримка. Коли дозріли і вирішили продавати посилання зі свого ресурсу, здійснюйте це тут - отримаєте швидкий і хороший дохід.

Коли дозріли і вирішили продавати посилання зі свого ресурсу, здійснюйте це тут - отримаєте швидкий і хороший дохід

Посилання з блогів

Блогун - вельми популярний сьогодні сервіс. Тут здійснюється придбання та реалізація посилань з численних блогів. Вважається, що він найстаріший на просторах Рунета. Має найбільшу кількість рекламодавців і блогів. А ось цінові пропозиції, тематика дуже широка і різноманітна. Багато зручних, практичних налаштувань, добре продуманий інтерфейс.

RotaPost - ще одна відома біржа, де здійснюється продаж і придбання посилань з блогів. Реалізують тільки робочі постові, мають досить значну базу оптимізаторів і безліч різних майданчиків для розміщення.

Хороших Вам заробітків!

Дополнительная информация

rss
Карта