Кращі галереї для WordPress

Привіт друзі. Вирішив сьогодні познайомити Вас з невеликою добіркою найпопулярніших плагінів для створення фотогалерей WordPress. Багато з нас замислювалися над питанням, як створити фотогалерею в своєму блозі. Я не виняток. Зовсім недавно мене зацікавив це питання і я вирішив побродити по мережі Інтернет в пошуках фотогалереї для свого блога . А то як виходить. Бачиш картинку в блозі, хочеться її подивитися у збільшеному вигляді, а вона відкривається якось негарно. Але ж можна прикрасити цю картинку або фотографію.

І ось для цих цілей існує маса всіляких плагінів для створення фотогалерей WordPress. Нижче Вашій увазі пропоную ознайомитися з найбільш популярними і найбільш поширеними плагінами, які допоможуть Вам прикрасити свій блог, створити фотогалерею. Якщо у Вас є портфоліо, то ці плагіни просто Вам необхідні. Подивіться, наприклад, сайт topbutik, де можна зробити замовлення одягу через інтернет . Досить цікаве оформлення товару у вигляді галереї.

1. Плагін NextGEN Gallery.

Цей плагін вважається фаворитом в створенні фотогалерей і сподобається цінителям фотографій Цей плагін вважається фаворитом в створенні фотогалерей і сподобається цінителям фотографій. Крім створення фотогалерей, у цього плагіна в буквальному сенсі слова купа можливостей. За допомогою плагіна NextGEN Gallery можна показувати слайд-шоу, можна робити різні фотоефекти. Можна зробити ефект наближення-видалення, крутіння-вертіння і багато іншого. Також даний плагін дозволяє вставляти фотографії в сайтбаре. Всі можливості плагіна NextGEN Gallery можна подивитися. Качаємо плагін.

2. Плагін FancyBox for WordPress.

Плагін FancyBox for WordPress

Особисто для мене цей плагін найбільш симпатичний, мені він сподобався більше всіх. Можливостей у нього цілком достатньо, щоб і фотографії прикрасити і фотогалерею зробити. як працює цей плагін, можете подивитися в моєму блозі. Фотографії відкриваються красиво, внизу можна побачити назву. А як працює галерея, можна подивитися на цій сторінці .

Завантажити сам плагін можна.

3. Lightbox For Native Galleries.

Lightbox For Native Galleries

Досить цікавий плагін завантажити можна,. Цей плагін нагадує попередній FancyBox for WordPress. Налаштування ніякі проводити не потрібно. Просто встановлюєте плагін і все. Всі фотографії будуть показуватися з лайтбокс ефектом. Колупатися в носі в шаблонах і кодах не потрібно.

4. Плагін Auto Highslide.

Дуже простий у використанні плагін дозволяє виводити картинку з оригінальним ефектом наближення Дуже простий у використанні плагін дозволяє виводити картинку з оригінальним ефектом наближення. При натисканні на картинку мишкою, картинка наближається. Після відпускання мишки картинка повертається на місце, як би віддаляючись від Вас.

У статті я описав лише 4 плагіна для показана фотогалерей в WordPress, саме ці плагіни мені сподобалися найбільше. У Вас, звичайно ж, можуть бути інші смаки і вимоги. І саме для ось на повну колекцію плагінів. Вибирайте, експериментуйте.