Кращі гаманці криптовалюта - рейтинг найкращих / топових бірж криптовалюта

 1. КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ EXODUS
 2. КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ HOLY TRANSACTION
 3. КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ COINOMI
 4. КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ COINBASE
 5. КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ CRYPTONATOR

Жовтень, для нашого блогу був не тільки місяцем огляду кріптовалютних бірж , А й місяцем огляду кріптовалютних гаманців . Тому, ми вирішили скласти свій рейтинг кріптовалютних гаманців. Скажемо відразу, ми не включали в даний рейтинг гаманці, які націлені на зберігання одного виду криптовалюта, такі як гаманець Lisk , IOTA гаманець і гаманець Blockchain . Але з ними ви можете познайомитися, натиснувши на їх назву. Сьогодні ми надамо ТОП кріптовалютних гаманців, і визначимо кращий кріптовалютний гаманець за версією блогу Bitbetnews . Ще дуже важливо відзначити той факт, що свій ТОП ми будемо складати з гаманців підтримують більше 2-х криптовалюта .

КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ EXODUS

Жовтень, для нашого блогу був не тільки місяцем огляду  кріптовалютних бірж  , А й місяцем огляду  кріптовалютних гаманців

До того як ми почали вивчати ринок мультивалютних кріптокошельков, ми взагалі нічого не знали про гаманець EXODUS , Але скажемо чесно він нас настільки здивував, що ми його вирішили поставити на перше місце рейтингу кріптовалютних гаманців. Даний гаманець є стаціонарним гаманцем, тому перед його використанням необхідно встановити його на ваш комп'ютер. Доступні версії для операційних систем Windows, MacOs і Linux. Гаманець Exodus підтримує 15 криптовалюта. Більш докладно про гаманець Exodus, читайте в нашому огляді .

>>> Читайте також: Як встановити гаманець Mist для Ефіріума

КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ HOLY TRANSACTION

КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ HOLY TRANSACTION

гаманець Holy Transaction займає почесне друге місце нашого рейтингу. Даний ресурс постійно розвивається і покращує свою роботу, так, наприклад, деякий час назад Holy Transaction підтримував всього лише 8 криптовалюта, а зараз є зберігання 15 найбільш обговорюваних криптовалюта. Крім зберігання криптовалюта даний ресурс пропонує своїм користувачам можливість витрачати їх в найпопулярніших інтернет магазинах, надаючи при цьому знижки. Більше інформації про гаманець Holy Transaction шукайте тут .

КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ COINOMI

КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ COINOMI

гаманець Coinomi - це той ресурс, який займав би перше місце в нашому рейтингу, якби його можна було використовувати на пристроях що підтримують операційні системи відрізняються відрізняються від Android. гаманець Coinomi підтримує 86 криптовалюта, і в цьому аспекті він є безумовним лідером. Сподіваємося, що розробники гаманця Coinomi зроблять версії для ПК і iOs і якщо це станеться, то він вийде на перше місце нашого ТОПу.

>>> Читайте також: Як створити гаманець для Ripple

КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ COINBASE

КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ COINBASE

Безпека, хороший сервіс, бездоганна репутація та наявність партнерської програми - все це можна сказати про гаманець Coinbase , Якого ми поставили на 4 місце нашого рейтингу. Єдиним аспектом, над яким варто попрацювати розробникам coinbase є мала кількість підтримуваних криптовалюта. Більш детально про гаманець COINBASE, читайте тут .

КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ CRYPTONATOR

КРІПТОВАЛЮТНИЙ ГАМАНЕЦЬ CRYPTONATOR

Мультивалютний гаманець кріптонатор , Це перший гаманець для криптовалюта, який ми почали використовувати. Саме тому, ми не могли не включити його в даний ТОП. Але крім, наших практично «родинних» з ним зв'язків, він надає дійсно хороший сервіс. Буває, звичайно, що поповнити гаманець рублями дуже складно, для цього потрібно використовувати додаткові ресурси, такі як PayPal, наприклад, а це додає комісії. З виведенням грошей немає ніяких проблем. Щоб дізнатися як реєструватися і працювати на даному ресурсі, читайте наш детальний огляд даного сервісу.

>>> Читайте також: Як створити гаманець для Bitcoin

Саме таким ми бачимо рейтинг крипто мультивалютних гаманців, якщо ви маєте свої думки на цей рахунок, то можете їх викласти в коментарях нижче. На цьому все дорогі друзі, якщо вам цікаво дізнатися яким ми уявляємо рейтинг кріптовалютних бірж, то читайте цю статтю і не забуваємо підписуватися на нашу групу в facebook .

Ласкаво просимо в рубрику нашого сайту « Гаманці ».

Тут, ви зможете знайти інформацію про ресурсах дозволяють зберігати цифрові валюти, прочитати їх огляди, важливі характеристики і багато іншого. Основну увагу ми рекомендуємо виробити статті «Кращі гаманці криптовалюта» або «Кращі кріптокошелькі», де зібрали в одному місці найбільш використовувані ресурси, і помістили їх в власноруч зроблений рейтинг.

Але перш, ніж переходити до даної статті, ми рекомендуємо ознайомитися з декількома видами ресурсів для заощадження криптовалюта. Вони поділяються на:

 • Веб-гаманці;
 • Апаратні гаманці у вигляді флеш-накопичувачів;
 • Так звані Desktop Wallet, які встановлюються на комп'ютер;
 • Мобільні гаманці.

Залежно від того, які пристрої ви використовуєте найчастіше вибирайте найбільш підходящий гаманець. Але найнадійнішими є саме апаратні гаманці. Ще ми нічого не сказали про таку можливість зберігання криптовалюта як біржі, зокрема Binance. Так, це не окремий гаманець, але його можна використовувати як мультивалютний і надійний онлайн-ресурс.

У наш рейтинг кріптокошельков входять 5 ресурсів:

 • Exodus wallet;
 • Holy Transaction wallet;
 • Coinomi wallet;
 • Coinbase wallet;
 • Cryptonator wallet.

Огляд кожного з цих ресурсів, ви можете прочитати в розділі «Гаманці», але крім їх там є інформація ще про 25 крипто-сховищах. Прочитавши огляд про апаратне гаманці Ledger Nano , Ви можете захотіти його купити, тому щоб ви довго не шукали вигідні варіанти, переходите по засланні і робіть його замовлення. Свою згоду або незгоду з даним рейтингом ви можете висловлювати в коментарях нижче.

В кінці кожного року ми робимо поновлення цього рейтингу виходячи з актуальних характеристик гаманців, нових ресурсів і коментарів користувачів.

Дополнительная информация

rss
Карта