Кращі книги з граматики англійської мови

 1. Англійська граматика має сумнівну репутацію 🙂
 2. Чому варто вивчати граматику і її правила?
 3. Як стати граматичним майстром - поради:
 4. Відео-Курс Англійського для Початківців
 5. Відео-Курс Англійського для Середнього рівня
 6. Топ 5 англійських книг по граматиці,
 7. від Mary Ellen Muñoz Page
 8. від Betty Schrampfer Azar, Rachel Spack Koch and Stacy A. Hagen
 9. від Raymond Murphy
 10. Series Workbooks
 11. Відео-Курс Англійського для Початківців
 12. Відео-Курс Англійського для Середнього рівня

Англійська граматика має сумнівну репутацію 🙂

Інформації багато, зрозуміти все непросто, навіть самі англійці безперервно порушують граматичні правила. Так-так, ви правильно прочитали 🙂 Навіть носії іноді роблять помилки 🙂

Це звучить дивно, але багато носіїв мови не можуть пояснити тонкощі граматики - вони можуть зрозуміти на слух як повинна і як не повинна звучати певна фраза, але саму причину вживання того чи іншого правила розкрити зможуть далеко не всі.

Чому варто вивчати граматику і її правила?

Деякі люди люблять пропускати вивчення граматики і зосереджуватися на інших областях англійської мови. Якщо ви вчите мову не для разової поїздки в англомовну країну, а для більш серйозних цілей, я б не рекомендувала ігнорувати вивчення граматики. Ось чому:

 • Суть вашої пропозиції може бути втрачена через неправильну граматики. Пам'ятайте, ваша головна мета - це вміти легко і правильно спілкуватися англійською . Ви не зможете цього робити, якщо люди не будуть розуміти, що ви намагаєтеся їм сказати.

Дивіться, ось простий приклад невірної граматики:

Ви хотіли сказати: «Наша зустріч буде в четвер о 2 годині. Приходьте. »

Недоуч часи і заплутавшись в граматиці, ви сказали: «Наша зустріч була в четвер о 2 годині. Приходьте. »

Ваш співрозмовник подумав, що зустріч вже відбулася і не прийшов в четвер. А все через неправильно використаної граматики.

А все через неправильно використаної граматики

 • Знання правил допомагає вам звучати як носій мови, а також швидше і ефективніше писати.
 • Вивчення граматики вкрай важливо, якщо ви хочете володіти англійською мовою на університетському або робочому рівні. Професійна аудиторія вимагає професійного рівня. Використання правильної граматики прирівнює вас до носіїв мови.

Як стати граматичним майстром - поради:

 • Стати граматичним майстром зовсім не завжди просто, але завжди цікаво, якщо підійти до цього правильно. Що потрібно? Вам варто знайти розумну книжку з англійської граматики, яка якісно доповнить ваш процес навчання.

Вам варто знайти розумну книжку з англійської граматики, яка якісно доповнить ваш процес навчання

 • Вирішіть самі, як ви хочете вивчати граматику. Поки ви знаходите це забавним і привабливим процесом, успіх гарантований. Зіставте паралельно ваші ресурси, щоб ваша програма навчання завжди залишалася свіжою, або ж зосередьтеся на одній книзі / інтернет-ресурсі, який вам особливо подобається - тільки від вас залежить, як ви вчитеся!
 • Користуйтеся перевагами чудових граматичних онлайн ресурсів, платних або безкоштовних, які поліпшать ваш англійську за допомогою практичних вправ і занять. Миттєве використання ваших нових навичок допоможе вам швидко їх засвоїти.

  Відео-Курс Англійського для Початківців

  Відео-Курс Англійського для Початківців

  Відео-Курс Англійського для Середнього рівня

  Відео-Курс Англійського для Середнього рівня

А ось кілька книг, які допоможуть вам досягти бажаного рівня.

Топ 5 англійських книг по граматиці,

які піднімуть ваш рівень мови

від Arlene Miller

Ця книга, що має величезну кількість нагород і є однією з кращих книг по англійської граматики , Підходить для кожного учня будь-якого віку. Що відрізняє цю книгу від інших підручників - це простий підхід автора до вивчення матеріалу.

З «The Best Grammar Workbook Ever» студентам не потрібно запам'ятовувати нудні граматичні правила. Замість цього учні освоюють граматику за допомогою зрозумілих прикладів, також як і самі носії англійської мови.

від Mary Ellen Muñoz Page

Якщо ви втомилися вивчати мову за допомогою посібників, які не вирішують ваших конкретних проблем, книга вам точно підійде. Книга написана двомовним автором, який добре знає, як вивчати другу мову. Автор пояснює зміст таким чином, що читачеві, особливо студенту ESL, все гранично зрозуміло.

Книга являє собою суміш підручника і книги, яка прекрасно пояснює різні граматичні структури, а також допомагає вирішити різні мовні проблеми, пов'язані з певними мовними темами.

У книзі є багато стратегій тестування, які допоможуть студентам підготуватися до іспиту TOEFL і зрозуміти використання прийменників і дієслівних структур.

від Betty Schrampfer Azar, Rachel Spack Koch and Stacy A. Hagen

Якщо ваш рівень володіння англійською знаходиться десь між середнім і просунутим, і ви - той, хто любить вчитися самостійно, «Understanding and Using English Grammar» вам точно сподобається. Книга наповнена тією інформацією, яка потрібна для розуміння граматики людині на вашому рівні.

У книзі вирішуються складні проблеми за допомогою корисних прикладів, які охоплюють основи таких тем, як сполучення дієслів, пунктуація і багатьох інших важливих граматичних областей. Це допоможе вам говорити і писати по-англійськи на рівні носія мови.

від Raymond Murphy

Ця книга відмінно підходить для студентів з будь-яким рівнем англійської. У ній основна увага приділяється британської граматиці, що робить книгу ідеальним ресурсом для людей, які планують здавати іспит IELTS.

Що особливо важливо в цій книзі - це не строго підручник, а суміш між підручником і граматичним посібником. Перші кілька глав охоплюють прості теми граматики, але в міру подальшого просування зміст книги стає більш складним.

Series Workbooks

"Focus on Grammar" призначена для студентів, яким важлива структура і зміст книги.

Якщо ви той, хто вимагає пояснення до кожного пункту, якщо ви той, хто бажає знати всі аспекти граматичного правила, це ідеальна книга для вас.

Якщо ви той, хто вимагає пояснення до кожного пункту, якщо ви той, хто бажає знати всі аспекти граматичного правила, це ідеальна книга для вас

Підручники «Focus on Grammar» призначені для самостійного навчання, а також для використання в класі, тому студенти зможуть користуватися цією універсальною книгою, для поліпшення своїх граматичних знань і практичних навичок.

Подружитися з граматикою буває не завжди легко і не завжди швидко. Але ви можете підкорити її вашої цілеспрямованістю, наполегливістю і хорошим підручником!

Дерзайте і у вас все вийде!

Дерзайте і у вас все вийде

Відео-Курс Англійського для Початківців

Відео-Курс Англійського для Початківців

Відео-Курс Англійського для Середнього рівня

Відео-Курс Англійського для Середнього рівня

Related

Чому варто вивчати граматику і її правила?
Що потрібно?