Кращі відеокарти для Майнінг 2018

 1. Відеокарта Radeon RX 460
 2. Відеокарта для Майнінг Radeon 480x
 3. Відеокарта Geforce GTX 1060 для Майнінг в 2018 році
 4. Geforce GTX 1070 для Майнінг
 5. Geforce GTX 1050 TI для Майнінг
 6. Відеокарта Geforce GTX 1080 TI
 7. Майнінг на Radeon RX570
 8. Відеокарта Radeon RX580 для Майнінг
 9. Radeon RX Vega для Майнінг
 10. Як вибрати відеокарту для Майнінг в 2018 році
 11. Вигідний чи Майнінг на відкритих в 2018 році
 12. Як Майні в 2018 році з відеокартами

Кращі відеокарти для Майнінг 2018

Всі кращі відеокарти для Майнінг 2018 представлені в нашому докладному рейтингу. У нього включені останні моделі з їх характеристиками і можливостями. Майні в 2018 році стало ще складніше, адже конкуренція зростає. Значить, і свої потужності слід збільшувати, щоб заробляти стільки ж або ж більше. Яку відеокарту підібрати і не викинути гроші на вітер - розповімо далі. Але безумовними лідерами на ринку все так же залишаються бренди Radeon і Geforce.

Відеокарта Radeon RX 460

Вартість відеокарти Radeon RX 460 невисока - близько 15 тис. Руб. Виходить, що період окупності настає швидко. Модель варто цілком недорого, тому витрати порівняно невеликі.

Характеристики Radeon RX 470:

 • Об'єм пам'яті варіює від 4 до 8 Гб. Природно, від цього залежить і ціна відеокарти для Майнінг.
 • Частота - 1270 Mhz.

Відеокарта Radeon RX 460

Якщо вибирати кращі відеокарти для Майнінг 2018, то Radeon RX 470 вважається непоганим бюджетним варіантом з окупністю близько півроку або того менше. До того ж, вона має високу продуктивність.

Відеокарта для Майнінг Radeon 480x

Наступною після 460 моделлю є 480, яка володіє трохи більшою частотою і продуктивністю. Але і ціна відеокарти також вище - майже на 10 000 рублів. Її можна купити за 25 тис.руб. або трохи менше того.

Характеристики:

 • Частота - 1320 Mhz.
 • Хешрейт - 26 Mh / s.

Radeon 480x

Radeon 480x відрізняється непоганою частотою і продуктивністю, але її вартість поки висока. Хоча для Майнінг вона цілком підходить - за 3-5 місяців завершується період окупності.

Відеокарта Geforce GTX 1060 для Майнінг в 2018 році

Вартість відеокарти цілком демократична - близько 20 000 рублів. До того ж, вона продається в інтернеті-магазинах, немає з особливого дефіциту моделі. Вона володіє значною продуктивністю, але низьким хешрейтом. Також карті не вистачає і обсягу пам'яті.

Характеристики:

 • Пам'ять: від 3 до 6 Гб.
 • Хешрейт - 20 Mh / s.

Відеокарта Geforce GTX 1060 для Майнінг в 2018 році

Період окупності наступає вже в кінці 4 місяці Майнінг з Geforce GTX 1060. Вона випробувана великою аудиторією користувачів, отримала хороші відгуки. Тому вона занесена в Кращі відеокарти для Майнінг 2018, і дозволяє заробляти чималі суми.

Geforce GTX 1070 для Майнінг

Відеокарта примітна тим, що має велику потужність в порівнянні з іншими конкурентами. Але і ціна її висока - близько 30 000 рублів. Окуплять чи себе такі витрати. Скоріше так, ніж ні, адже потужність продукту - цілих 28 Mh / s. Є і зворотна сторона медалі-високе споживання електроенергії. Тому окупність слід чекати, як мінімум, на п'ятий місяць користування відкритий.

Характеристики:

 • Оперативна пам'ять на 8 Гб.
 • Архітектура Pascal.

Geforce GTX 1070 характеристики

Завдяки архітектурі можна домогтися неймовірних результатів в Майнінг. Але і коштує модель недешево, іноді - навіть занадто. Хоча для видобутку криптовалюта вона є ідеальним варіантом.

Geforce GTX 1050 TI для Майнінг

Ідеально підходить для тих, хто тільки починає себе пробувати в Майнінг. Можна сказати, що відеокарта ідеальна для навчання. Чому? Вся справа в її ціні. Вона варіює від 9 до 14 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що вважається низькою вартістю на ринку потужних відеокарт. Модель підходить для видобутку на власному комп'ютері і не більше того.

Geforce GTX 1050 TI характеристики

Geforce GTX 1050 TI має невисоку потужність, але зате доступну ціну. З неї починали багато Майнер і до сих пір використовують. Але для ферми вона точно не підійде. Відеокарту можна вільно придбати в інтернет-магазинах. Б / у варіант і зовсім буде коштувати менше 10 тисяч рублів.

Відеокарта Geforce GTX 1080 TI

Та 1080, яку знають багато Майнер, вражає розміром оперативної пам'яті. Він становить 11 Гб, що не могло не відбитися на ціні. Остання відеокарта цієї серії продається не менше, ніж за 50 тис. Руб. Але її занесли в кращі відеокарти для Майнінг 2018, так як Майнер очікують зниження ціни на Geforce GTX 1080 TI.

Geforce GTX 1080 TI

Коли це станеться, то відеокарту навряд чи можна піде побачити на прилавках. З такою продуктивністю. Її швидко разметут. Але завжди є вихід - перекупити її з рук або в б / у стані. Зазвичай так відбувається з усіма потужними, але дорогими моделями. Майнер просто чекають обвалу ціни, так як купувати відеокарту за початковою стає невигідно.

Майнінг на Radeon RX570

Вартість моделі досягає 20 000 рублів. Radeon RX570 потужніша, якщо порівнювати її з чотирьохсот, тобто попередниками. У ній є значні зміни:

 • Опертівка на 8 «гигов».
 • Безперебійно працює в процесорах різних конфігурацій.

Майнінг на Radeon RX570

Чи варто модель співвідношення ціни і якості. Однозначна варто: витрати окупаються протягом 4 місяців. Модель перевершила своїх попередників, хоча багато хто стверджує, що вона тільки злегка поліпшена.

Відеокарта Radeon RX580 для Майнінг

Модель вкрай важко знайти на полицях магазинах і навіть в інтернеті. Але і вартість її висока - близько 50 тисяч рублів в кращій модифікації. Хоча тут є, за що платити: висока продуктивність потужність і оперативка на 8 Гб. Відгуки Майнер кажуть про те, що Radeon RX580 відносяться до швидко окупається відеокарт.

Відеокарта Radeon RX580 для Майнінг

Модель обігнала свого попередника по ряду параметрів, особливо за обсягом оперативної пам'яті. Її ціна набагато вище, але і «вихлоп» при видобутку криптовалюта також більше. За допомогою Radeon RX580, наприклад, добре Майні етеріум (ефір). Якщо вибирати Кращі відеокарти для Майнінг 2018, то 580 модель є однією з них. Просунуті манери з хорошим бюджетом користуються таким залізом.

Radeon RX Vega для Майнінг

Одна з новинок ринку відеокарт, але вже входить в список кращих в 2018 році. Якщо трохи зайнятися тюнінгом, то і без того значні показники карти ще більш поліпшуватися. Для цього буде потрібно виконаєш ручну настройку.

Характеристики:

 • Продуктивність (хешрейт) - 31-32 Mh / s.
 • Підвищене енергоспоживання.
 • Ціною близько 40-45 тис. Руб.

Radeon RX Vega для Майнінг

У Майнінг модель видає великі результати, але і споживає досить багато електроенергії. Буде потрібно додаткове охолодження, а рахунки здадуться чималими. Нов се одно новинка швидко окупає себе за рахунок високої продуктивності.

Як вибрати відеокарту для Майнінг в 2018 році

Вище представлені кращі відеокарти для Майнінг 2018 з їх характеристиками. Але одні моделі здадуться дорогими, інші - непродуктивними, а треті-витратними з точки зору споживання електроенергії. Так як тоді вибрати кращу відеокарту для Майнінг в 2018 році? Потрібно виходить з наступних показі попелиць і завдань:

 • Бюджет. Досвідчені Майнер розраховують, за який період відеокарта окупить себе. Тут вони враховують її вартість, витрати на електроенергію та інші витрати. Далі вони виводять цифру прибутку, тобто те, скільки вони отримають шляхом Майнінг за 1 день. У підсумку, розраховується термін окупності відеокарти, тобто кількість місяців, після закінчення яких починається отримання прибутку. Якщо бюджет великий, то можна дозволити відеокарту з більшою потужністю і супутніми показниками. Але якщо грошей мало, то краще купити дешевший варіант або ж б / у.
 • Споживання електрики. Це основна стаття витрат Майнер, крім покупки самих відеокарт. На охолодження і саму видобуток йде багато електроенергії. Варто розрахувати прибуток за 1 день Майнінг і зіставити її з платіжками. Якщо на електроенергію догляду така ж сума, або вона велика, то варто задуматися про покупку іншої моделі відеокарти.
 • Хешрейт. Це та кількість інформації, тобто хеша, яку відеокарта і перевіряє, і обробляє за секунду, хвилину. Чим хешрейт вище, тим швидше видобувається криптовалюта. Моделі з високим показникам коштують дорожче, але і Майнінг з ними більш продуктивний і прибутковий.
 • Охолодження. У кожної карти є своя система для її охолодження, щоб не стався перенагрівання. Так як запчастина працює постійно, то і нагрівається до 90 градусів. Щоб вона не вийшла з ладу, повинні бути потужні вентилятори. Важливий і матеріал корпусу, з якого виробляють відеокарту.
 • Обсяг і частота пам'яті. Чим він (обсяг) вище, тим швидше відбувається видобуток криптовалюта. Багато відеокарти з низький об'ємом пам'яті незабаром стануть і зовсім неефективними. У пріоритет моделі на 6-8 Гб - вони користуються найбільшим попитом. Від частоти залежить хешрейт, тобто швидкість обробки інформації за секунду. Чим вище частота, тим продуктивніше запчастина для Майнінг.

Деякі Майнер тюнингуют свої карти, але іноді процес призводить до більш високого електроспоживанню. Слід обов'язково розрахувати всі свої витрати і витрати, щоб отримати показник періоду окупності і майбутній прибуток.

Вигідний чи Майнінг на відкритих в 2018 році

Вигідний чи Майнінг на відкритих в 2018 році

2018 рік почався ні з самих хороших новин для Майнер. Наприклад, на азіатському ринку відбулися великі зміни. Китай, Південна Корея і, до речі, навіть Індія повністю заборонили Майнінг і використання криптовалюта. Природно, багато хто пішов в підпілля. Але новини миттєво позначилися і на курсі біткоіни, альткоінов. Ціни моментально обрушилися вниз, і зараз тільки почали стабілізуватися.

А що відбувається з Майніг, коли курс криптовалюта знижується? Знижується і прибуток самих Майнер. Адже вони отримують винагороду в криптовалюта, а не в доларах, гривнях або інших фіатних грошах. Відповідно, видобуток відбувається тими ж темпами, або навіть прискореними, а прибуток скорочується. Майнінг в 2018 році поки не можна назвати особливо прибутковою справою.

Чи зміниться ситуація далі - невідомо. Все залежить від курсу криптовалюта і регуляторів, які може включити Мінфін. Навіть якщо вибрати Кращі відеокарти для Майнінг 2018, то і вони стануть безсилими перед Законом. А вся справа в тому, що вже подано на розгляд проект, що стосується криптовалюта. У ньому Майнінг хочуть зарахувати до виду підприємницької діяльності. Значить, до додаткової статті витрат доведеться додати податки.

У 2017 році прибуток від Майнінг і так була порівняно невисокою. Якщо додати до витрат податки, то процес виявиться не таким вже й прибутковим. Але все ж актуальність Майнінг не згасає. Користувачів, як і раніше, цікавляться відеокартами, фермами. Але відразу ж простежується ще один недолік: конкуренція знову зростає стрімкими темпами.

З 2017 конкуренція в Майнінг зростає

Значить, Майнер доведеться купувати все більш потужні відеокарти за вищою ціною. Вже зараз на ринку все більше з'являється ферм, які витісняють інших учасників. Звичайно ж, за своїми масштабами вони не зрівняються з тими, що знаходилися в Китаї, але з легкістю обганяють більш дрібних конкурентів.

Можливо, біткоіни з альткоінамі ще виросте в ціні, тоді і манерам стане набагато більше. Звідси випливає висновок, що ринок відеокарт поповниться ще жодної продуктивної і дорогої моделлю. Поки є попит, буде народжуватися значне пропозицію від виробників «заліза».

У 2018 року кращі відеокарти для Майнінг - це не просто ті, що володіють великою пам'яттю і швидкістю, але і мають непогану систему охолодження. Від неї залежать не просто витрати на електроенергію, а й знос деталі. Тому варто звернути увагу на моделі з якісного матеріалу, використаного при виробництві корпусу.

Як Майні в 2018 році з відеокартами

Як Майні в 2018 році з відеокартами

Майнінг з відеокартами в 2018 році за своєю технологією нічим не відрізняється від торішнього. Для початку потрібно хоча б один комп'ютер, у якого системний блок оснащений потужними вентиляторами. Далі вибираємо кращі відеокарти для Майнінг 2018, список яких наведено вище. Необов'язково купувати нові моделі, можна вибрати щось на сайтах оголошень, тобто купити б / у карту. До речі, так роблять багато Майнер. Вони часто оновлюють свої відеокарти, продаючи старі і вкладаючи ці гроші в покупку нових.

Далі викачуємо Майнінг-клієнт - програму для видобутку криптовалюта. У ній слід вказати свої дані, гаманець, куди буде перераховуватися винагороду. Користувач нічого не робить, все обчислення виробляє його ПК, ферма або сервер. Але все ж слід зробити правильні настройки, подбати про те, щоб устаткування не перегрівалося.

Майнінг - це безперебійний процес, що споживає велику кількість електроенергії. Отже, відеокарта нагрівається до 80 або навіть 90 градусів. Якщо на системник погано вентилюється, то вона може зламатися, що призведе до нових витрат. Тому правильно охолодження - запорука успішного Майнінг з відеокартами.

Чи варто купувати дорогі і потужні карти? Відповідь на питання неоднозначне. З одного боку можна добути більше криптовалюта, з іншого - витрати занадто високі. Іноді вони не окупаються, а прибуток виявляється не такою вже й великою. Тому в 2018 році краще підбирати для себе такі відеокарти, які мають оптимальну швидкість, потужність хорошу систему охолодження і доступну ціну.

Перед покупкою карти все ж варто ретельно розрахувати обсяг енергоспоживання в день, інші витрати і підсумувати її з ціною запчастини. Далі зіставляємо ці статті витрат з доходом від Майнінг з цією відеокартою за 24 години. Виводимо показник прибутку і термін окупності. Якщо отримані цифри влаштовують, то можна сміливо купувати цю модель карти. У 2018 року є величезний їх вибір, правда, не всі моделі є в широкому доступі. В такому випадку слід пошукати приватні оголошення.

Вступайте в нашу групу вКонтакте Чому?
Так як тоді вибрати кращу відеокарту для Майнінг в 2018 році?
А що відбувається з Майніг, коли курс криптовалюта знижується?
Чи варто купувати дорогі і потужні карти?