Кращі відеокарти для Майнінг: яку вибрати, таблиця

 1. Кращі відеокарти для Майнінг: яку вибрати, таблиця Світ криптовалюта стрімко розвивається, залучаючи...
 2. Radeon RX 460 2Gb
 3. Radeon RX 580 AORUS 8Gb
 4. MSI GeForce GTX 1060 Gaming 6Gb
 5. GIGABYTE GeForce GTX 1070 8 GB
 6. ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING 8 GB
 7. Купон для Computeruniverse
 8. Калькулятори прибутковості Майнінг
 9. Мінуси Майнінг на відеокарті
 10. Кращі відеокарти для Майнінг: яку вибрати, таблиця
 11. вибір відеокарти
 12. Radeon RX 460 2Gb
 13. Radeon RX 580 AORUS 8Gb
 14. MSI GeForce GTX 1060 Gaming 6Gb
 15. GIGABYTE GeForce GTX 1070 8 GB
 16. ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING 8 GB
 17. Купон для Computeruniverse
 18. Калькулятори прибутковості Майнінг
 19. Мінуси Майнінг на відеокарті
 20. Кращі відеокарти для Майнінг: яку вибрати, таблиця
 21. вибір відеокарти
 22. Radeon RX 460 2Gb
 23. Radeon RX 580 AORUS 8Gb
 24. MSI GeForce GTX 1060 Gaming 6Gb
 25. GIGABYTE GeForce GTX 1070 8 GB
 26. ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING 8 GB
 27. Купон для Computeruniverse
 28. Калькулятори прибутковості Майнінг
 29. Мінуси Майнінг на відеокарті

Кращі відеокарти для Майнінг: яку вибрати, таблиця

Світ криптовалюта стрімко розвивається, залучаючи велику кількість ентузіастів, готових інвестувати заощадження в придбання заповітних монет. Якщо одні намагаються для заробітку застосувати знання і навички в процесі біржових торгів, то інші навпаки набувають дороге устаткування, плануючи добути цифрові гроші за допомогою Майнінг. Як відомо, найважливішою складовою при видобутку криптовалюта є відеокарти. Тому в статті, розглянемо кращі відеокарти для Майнінг, що демонструють максимальний результат на сьогоднішній день.

вибір відеокарти

Спершу необхідно відзначити той момент, що не дивлячись на величезну кількість здобувачів по всьому світу, даний спосіб заробітку криптовалюта досі залишається досить прибутковою діяльністю.

При цьому очевидним для багатьох став і той факт, що біткоіни, через значно ускладнилася структури його блокчейна, Майн в домашніх умовах вже практично не має сенсу. Сьогодні лідерами стали найбільші Майнінг-пули, які об'єднують в собі потужності промислових масштабів. Ентузіасти набувають дороге обладнання, перевагу віддаючи НЕ потужним центральним процесорам, а відеокарт. Це обумовлено тим, що останні можна налаштовувати виключно на видобуток монет, роблячи цей процес швидше на відміну від CPU. Вважається, що навіть вбудовані моделі в багато разів швидше можуть добувати крипту, ніж процесори.

Основними гравцями на ринку графічних процесорів є такі компанії, як Nvidia і AMD, що забезпечують переважну частку попиту на подібне обладнання серед кріптоентузіастов. Останні в процесі вибору відеокарти звертають пильну увагу не тільки на технічні характеристики (частоту, розмір оперативної пам'яті і т.д.), але і на можливі споживання електроенергії, а також хешрейт (одиниця обчислювальної потужності). Надалі показники відеокарти порівнюються з ринковим курсом конкретної криптовалюта, щоб мати можливість розрахунку термінів окупності.

Отже, нижче ми докладніше зупинимося на кращих, на наш суб'єктивний погляд, відкритих для Майнінг криптовалюта.

Radeon RX 460 2Gb

Radeon RX 460 2Gb

Radeon RX 460 2Gb - відмінний варіант для початківця Майнера. Справа в тому, що відеокарта, незважаючи на певну «старість» є досить бюджетної, з огляду на дорожнечу новіших і потужних аналогів. Створивши ферму на її базі, можна досягти результатів порівнянних з топовими моделями, з огляду на їх вартість і продуктивність. До переваг відеокартки можна віднести відсутність шуму і невелике енергоспоживання. Мінус - необхідність великої кількості карт, що незручно для Майнінг в домашніх умовах.

Вартість: 105,88 євро ( купити )

Radeon RX 580 AORUS 8Gb

Radeon RX 580 AORUS 8Gb

Головною особливістю даної карти є термін її окупності (чотири-п'ять місяців, з огляду на витрати на електроенергію, а також поточний курс основних криптовалюта). Пам'ять - 8 Гб. Частота - тисяча триста шістьдесят п'ять Mhz. У співвідношенні ціна-якість - просто відмінний екземпляр. Продуктивність також має гарну репутацію у Майнер. Картка може розганятися шляхом прошивки «биоса» до досить вражаючих результатів в Майнінг: наприклад, на ефіріуме хешрейт може досягати 30,5 Mh / s. Настійно рекомендуємо до установки на Вашу Майнінг-ферму. Головне - це знайти гідний за вартістю варіант, як наприклад, за посиланням нижче.

Вартість: 313,44 євро ( купити )

MSI GeForce GTX 1060 Gaming 6Gb

MSI GeForce GTX 1060 Gaming 6Gb

Незважаючи на досить низькі показники в порівнянні з основними конкурентами (хешрейт - 22,5 Mh / s, обсяг пам'яті - 6 Гб), Geforce GTX 1 060 досить просто придбати. Термін окупності також становить плюс-мінус чотири місяці. Необхідно відзначити, що ця карта була популярна ще до небувалої популярності Майнінг і до сих пір підтверджує свій рівень, про що говорить велика кількість продажів у всьому світі. При цьому GTX 1060 ні в якому разі не можна назвати кращою відеокартою, однак це перевірений тисячами користувачів варіант.

Вартість: 334,45 євро ( купити )

GIGABYTE GeForce GTX 1070 8 GB

GIGABYTE GeForce GTX 1070 8 GB

Відмінна відеокарта з 8 Гб оперативної пам'яті і великою кількістю видаваних хеш - близько 30 Mh / s, проте вартість графічного процесора солідна (ціни коливаються в залежності від регіону реалізації). Очевидно, що більш тривалий термін окупності і високе споживання електроенергії при цьому також необхідно враховувати. Відмінно карта проявила себе в ході Майнінг Ефіріума і інших схожих криптовалюта. Багато з Майнер рекомендують використовувати відеокарти серії GeForce для видобутку криптовалюта, заснованих на алгоритмі Equihash.

Важливо, що архітектура Pascal дозволяє досягти хороших результатів і без будь-яких проблем конкурувати з AMD. Geforce GTX 1070 - варіант для тих, хто може викласти кругленьку суму за хороший продукт, не вигадуючи велосипед.

На думку експертів, відеокарта - одна з найбільш вигідних.

Вартість: 536,97 євро ( купити )

ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING 8 GB

ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING 8 GB

Найдорожча відеокарта в лінійці Nvidia. Однак і найпродуктивніша. За допомогою даної відеокарти можна добувати криптовалюта, практично, в 2 рази швидше, ніж на тій же 1070.

Відзначимо, що набагато вигідніше купувати відеокарту версії саме 1080 Ti, а не просто 1080. Так як версія карти Ti дозволяє розвивати потужність видобутку до 690 Sol, в той час як: 1070 - 430, а 1080 - 550 Sol. Таким чином, прибуток від 1080 виходить мінімальним, в порівнянні з більш просунутою і дохідної версією Ti.

Довідково: Sol ( «Сол» або «Solution per second») - це кількість спроб обчислень хеша транзакцій в блокчейне, вироблених за одну секунду. Відповідно, чим потужніший відеокарта - тим більше Sol вона видає, що дозволяє добувати набагато більше цифрових монет.

Вартість: 637,81 євро ( купити )

Купон для Computeruniverse

Найбільш вигідні умови придбання комп'ютерного обладнання, в тому числі відеокарт, можна завжди знайти на сайті Computeruniverse , Посилання на рекомендовані моделі відеокарт ми залишали вище. При замовленні обладнання рекомендуємо скористатися нашим спеціальним купоном, за допомогою якого можна заощадити 5 євро при замовленні товару.

Купон - FW1LKBN

Калькулятори прибутковості Майнінг

Щоб розрахувати прибутковість видобутку цифрових монет на конкретній моделі відеокарти радимо використовувати один з двох найбільш ефективних калькуляторів, які ми вважаємо найточнішими: калькулятор WhatToMine і NiceHash.

Для розрахунку вам необхідно всього поставити конкретну модель карти (їх кількість) і вартість електроенергії в регіоні її використання.

Розглянемо приклад визначення прибутковості на прикладі калькулятора WhatToMine з урахуванням того, що у нас є 3 відеокарти 1080 Ti - підрахуємо прибутковість.

 1. Переходимо на сайт - WhatToMine , У верхній частині вказуємо кількість наявних відеокарт в віконці з необхідною моделлю відеокарти - 3, натискаємо за назвою моделі карти, щоб активувати введене значення (загориться зеленим або червоним кольором, як на скрині).

2 2. У стовпчиках нижче наведені орієнтовні значення потужностей, які можуть бути досягнуті при видобутку криптовалюта на певних алгоритмах. У нашому випадку, на алгоритмі Ethash вийде 105 Mh / s, Equihash - 2055 h / s і так далі.

3. В поле нижче можна вказати вартість одного кіловата електрики у Вашому місті (в доларах США), після чого натискаємо кнопку «Calculate».

В поле нижче можна вказати вартість одного кіловата електрики у Вашому місті (в доларах США), після чого натискаємо кнопку «Calculate»

4. Отримані результати по прибутковості видобутку різних криптовалюта будуть відсортовані за профітності за останні 24 години. Ось приклад:

Ось приклад:

Вивчивши отримані відомості, можемо зробити наступний висновок. З урахуванням витрат на електрику ми отримаємо близько 19,72 доларів США, якщо буде добувати монету Zcash і 14,59 доларів США - при Майнінг монет Ethereum.

Вважаємо, що будь-яких труднощів при використанні калькулятора прибутковості виникнути не повинно. Залишилися питання? Задавайте їх в коментарях до статті - обов'язково відповімо.

Мінуси Майнінг на відеокарті

Очевидним є те, що Майнінг з використанням відеокарт має ряд серйозних недоліків, з огляду на досить високу прибутковість. По-перше, навіть при грамотному виборі обладнання, останнім серйозно залежить від якості Інтернету і електрики. У випадку з електроенергією можливу проблему можна вирішити за допомогою установки безперебійників і акумуляторів. З доступом до глобальної мережі все складніше, тому що існує пряма залежність від провайдера.

Як зазначалося вище, в домашніх умовах заробити великі статки практично неможливо. Якщо ваш ПК слабкий, то цим краще взагалі не займатися.

Поряд з цим, «залізо» видає сильний шум і нагрівається під час роботи, що впливає на обертання кулерів. Тому виникає необхідність використання приміщень, обладнаних кондиціонерами.

пій установці майнінг ферми у себе вдома, відразу необхідно замислюватися про те, щоб вона не стояла в кімнаті, де Ви постійно перебуваєте, так як повітря в приміщенні з фермою буде в прямому сенсі слова спалюватися.

Кращі відеокарти для Майнінг: яку вибрати, таблиця

Світ криптовалюта стрімко розвивається, залучаючи велику кількість ентузіастів, готових інвестувати заощадження в придбання заповітних монет. Якщо одні намагаються для заробітку застосувати знання і навички в процесі біржових торгів, то інші навпаки набувають дороге устаткування, плануючи добути цифрові гроші за допомогою Майнінг. Як відомо, найважливішою складовою при видобутку криптовалюта є відеокарти. Тому в статті, розглянемо кращі відеокарти для Майнінг, що демонструють максимальний результат на сьогоднішній день.

вибір відеокарти

Спершу необхідно відзначити той момент, що не дивлячись на величезну кількість здобувачів по всьому світу, даний спосіб заробітку криптовалюта досі залишається досить прибутковою діяльністю.

При цьому очевидним для багатьох став і той факт, що біткоіни, через значно ускладнилася структури його блокчейна, Майн в домашніх умовах вже практично не має сенсу. Сьогодні лідерами стали найбільші Майнінг-пули, які об'єднують в собі потужності промислових масштабів. Ентузіасти набувають дороге обладнання, перевагу віддаючи НЕ потужним центральним процесорам, а відеокарт. Це обумовлено тим, що останні можна налаштовувати виключно на видобуток монет, роблячи цей процес швидше на відміну від CPU. Вважається, що навіть вбудовані моделі в багато разів швидше можуть добувати крипту, ніж процесори.

Основними гравцями на ринку графічних процесорів є такі компанії, як Nvidia і AMD, що забезпечують переважну частку попиту на подібне обладнання серед кріптоентузіастов. Останні в процесі вибору відеокарти звертають пильну увагу не тільки на технічні характеристики (частоту, розмір оперативної пам'яті і т.д.), але і на можливі споживання електроенергії, а також хешрейт (одиниця обчислювальної потужності). Надалі показники відеокарти порівнюються з ринковим курсом конкретної криптовалюта, щоб мати можливість розрахунку термінів окупності.

Отже, нижче ми докладніше зупинимося на кращих, на наш суб'єктивний погляд, відкритих для Майнінг криптовалюта.

Radeon RX 460 2Gb

Radeon RX 460 2Gb

Radeon RX 460 2Gb - відмінний варіант для початківця Майнера. Справа в тому, що відеокарта, незважаючи на певну «старість» є досить бюджетної, з огляду на дорожнечу новіших і потужних аналогів. Створивши ферму на її базі, можна досягти результатів порівнянних з топовими моделями, з огляду на їх вартість і продуктивність. До переваг відеокартки можна віднести відсутність шуму і невелике енергоспоживання. Мінус - необхідність великої кількості карт, що незручно для Майнінг в домашніх умовах.

Вартість: 105,88 євро ( купити )

Radeon RX 580 AORUS 8Gb

Radeon RX 580 AORUS 8Gb

Головною особливістю даної карти є термін її окупності (чотири-п'ять місяців, з огляду на витрати на електроенергію, а також поточний курс основних криптовалюта). Пам'ять - 8 Гб. Частота - тисяча триста шістьдесят п'ять Mhz. У співвідношенні ціна-якість - просто відмінний екземпляр. Продуктивність також має гарну репутацію у Майнер. Картка може розганятися шляхом прошивки «биоса» до досить вражаючих результатів в Майнінг: наприклад, на ефіріуме хешрейт може досягати 30,5 Mh / s. Настійно рекомендуємо до установки на Вашу Майнінг-ферму. Головне - це знайти гідний за вартістю варіант, як наприклад, за посиланням нижче.

Вартість: 313,44 євро ( купити )

MSI GeForce GTX 1060 Gaming 6Gb

MSI GeForce GTX 1060 Gaming 6Gb

Незважаючи на досить низькі показники в порівнянні з основними конкурентами (хешрейт - 22,5 Mh / s, обсяг пам'яті - 6 Гб), Geforce GTX 1 060 досить просто придбати. Термін окупності також становить плюс-мінус чотири місяці. Необхідно відзначити, що ця карта була популярна ще до небувалої популярності Майнінг і до сих пір підтверджує свій рівень, про що говорить велика кількість продажів у всьому світі. При цьому GTX 1060 ні в якому разі не можна назвати кращою відеокартою, однак це перевірений тисячами користувачів варіант.

Вартість: 334,45 євро ( купити )

GIGABYTE GeForce GTX 1070 8 GB

GIGABYTE GeForce GTX 1070 8 GB

Відмінна відеокарта з 8 Гб оперативної пам'яті і великою кількістю видаваних хеш - близько 30 Mh / s, проте вартість графічного процесора солідна (ціни коливаються в залежності від регіону реалізації). Очевидно, що більш тривалий термін окупності і високе споживання електроенергії при цьому також необхідно враховувати. Відмінно карта проявила себе в ході Майнінг Ефіріума і інших схожих криптовалюта. Багато з Майнер рекомендують використовувати відеокарти серії GeForce для видобутку криптовалюта, заснованих на алгоритмі Equihash.

Важливо, що архітектура Pascal дозволяє досягти хороших результатів і без будь-яких проблем конкурувати з AMD. Geforce GTX 1070 - варіант для тих, хто може викласти кругленьку суму за хороший продукт, не вигадуючи велосипед.

На думку експертів, відеокарта - одна з найбільш вигідних.

Вартість: 536,97 євро ( купити )

ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING 8 GB

ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING 8 GB

Найдорожча відеокарта в лінійці Nvidia. Однак і найпродуктивніша. За допомогою даної відеокарти можна добувати криптовалюта, практично, в 2 рази швидше, ніж на тій же 1070.

Відзначимо, що набагато вигідніше купувати відеокарту версії саме 1080 Ti, а не просто 1080. Так як версія карти Ti дозволяє розвивати потужність видобутку до 690 Sol, в той час як: 1070 - 430, а 1080 - 550 Sol. Таким чином, прибуток від 1080 виходить мінімальним, в порівнянні з більш просунутою і дохідної версією Ti.

Довідково: Sol ( «Сол» або «Solution per second») - це кількість спроб обчислень хеша транзакцій в блокчейне, вироблених за одну секунду. Відповідно, чим потужніший відеокарта - тим більше Sol вона видає, що дозволяє добувати набагато більше цифрових монет.

Вартість: 637,81 євро ( купити )

Купон для Computeruniverse

Найбільш вигідні умови придбання комп'ютерного обладнання, в тому числі відеокарт, можна завжди знайти на сайті Computeruniverse , Посилання на рекомендовані моделі відеокарт ми залишали вище. При замовленні обладнання рекомендуємо скористатися нашим спеціальним купоном, за допомогою якого можна заощадити 5 євро при замовленні товару.

Купон - FW1LKBN

Калькулятори прибутковості Майнінг

Щоб розрахувати прибутковість видобутку цифрових монет на конкретній моделі відеокарти радимо використовувати один з двох найбільш ефективних калькуляторів, які ми вважаємо найточнішими: калькулятор WhatToMine і NiceHash.

Для розрахунку вам необхідно всього поставити конкретну модель карти (їх кількість) і вартість електроенергії в регіоні її використання.

Розглянемо приклад визначення прибутковості на прикладі калькулятора WhatToMine з урахуванням того, що у нас є 3 відеокарти 1080 Ti - підрахуємо прибутковість.

 1. Переходимо на сайт - WhatToMine , У верхній частині вказуємо кількість наявних відеокарт в віконці з необхідною моделлю відеокарти - 3, натискаємо за назвою моделі карти, щоб активувати введене значення (загориться зеленим або червоним кольором, як на скрині).

2 2. У стовпчиках нижче наведені орієнтовні значення потужностей, які можуть бути досягнуті при видобутку криптовалюта на певних алгоритмах. У нашому випадку, на алгоритмі Ethash вийде 105 Mh / s, Equihash - 2055 h / s і так далі.

3. В поле нижче можна вказати вартість одного кіловата електрики у Вашому місті (в доларах США), після чого натискаємо кнопку «Calculate».

В поле нижче можна вказати вартість одного кіловата електрики у Вашому місті (в доларах США), після чого натискаємо кнопку «Calculate»

4. Отримані результати по прибутковості видобутку різних криптовалюта будуть відсортовані за профітності за останні 24 години. Ось приклад:

Ось приклад:

Вивчивши отримані відомості, можемо зробити наступний висновок. З урахуванням витрат на електрику ми отримаємо близько 19,72 доларів США, якщо буде добувати монету Zcash і 14,59 доларів США - при Майнінг монет Ethereum.

Вважаємо, що будь-яких труднощів при використанні калькулятора прибутковості виникнути не повинно. Залишилися питання? Задавайте їх в коментарях до статті - обов'язково відповімо.

Мінуси Майнінг на відеокарті

Очевидним є те, що Майнінг з використанням відеокарт має ряд серйозних недоліків, з огляду на досить високу прибутковість. По-перше, навіть при грамотному виборі обладнання, останнім серйозно залежить від якості Інтернету і електрики. У випадку з електроенергією можливу проблему можна вирішити за допомогою установки безперебійників і акумуляторів. З доступом до глобальної мережі все складніше, тому що існує пряма залежність від провайдера.

Як зазначалося вище, в домашніх умовах заробити великі статки практично неможливо. Якщо ваш ПК слабкий, то цим краще взагалі не займатися.

Поряд з цим, «залізо» видає сильний шум і нагрівається під час роботи, що впливає на обертання кулерів. Тому виникає необхідність використання приміщень, обладнаних кондиціонерами.

пій установці майнінг ферми у себе вдома, відразу необхідно замислюватися про те, щоб вона не стояла в кімнаті, де Ви постійно перебуваєте, так як повітря в приміщенні з фермою буде в прямому сенсі слова спалюватися.

Кращі відеокарти для Майнінг: яку вибрати, таблиця

Світ криптовалюта стрімко розвивається, залучаючи велику кількість ентузіастів, готових інвестувати заощадження в придбання заповітних монет. Якщо одні намагаються для заробітку застосувати знання і навички в процесі біржових торгів, то інші навпаки набувають дороге устаткування, плануючи добути цифрові гроші за допомогою Майнінг. Як відомо, найважливішою складовою при видобутку криптовалюта є відеокарти. Тому в статті, розглянемо кращі відеокарти для Майнінг, що демонструють максимальний результат на сьогоднішній день.

вибір відеокарти

Спершу необхідно відзначити той момент, що не дивлячись на величезну кількість здобувачів по всьому світу, даний спосіб заробітку криптовалюта досі залишається досить прибутковою діяльністю.

При цьому очевидним для багатьох став і той факт, що біткоіни, через значно ускладнилася структури його блокчейна, Майн в домашніх умовах вже практично не має сенсу. Сьогодні лідерами стали найбільші Майнінг-пули, які об'єднують в собі потужності промислових масштабів. Ентузіасти набувають дороге обладнання, перевагу віддаючи НЕ потужним центральним процесорам, а відеокарт. Це обумовлено тим, що останні можна налаштовувати виключно на видобуток монет, роблячи цей процес швидше на відміну від CPU. Вважається, що навіть вбудовані моделі в багато разів швидше можуть добувати крипту, ніж процесори.

Основними гравцями на ринку графічних процесорів є такі компанії, як Nvidia і AMD, що забезпечують переважну частку попиту на подібне обладнання серед кріптоентузіастов. Останні в процесі вибору відеокарти звертають пильну увагу не тільки на технічні характеристики (частоту, розмір оперативної пам'яті і т.д.), але і на можливі споживання електроенергії, а також хешрейт (одиниця обчислювальної потужності). Надалі показники відеокарти порівнюються з ринковим курсом конкретної криптовалюта, щоб мати можливість розрахунку термінів окупності.

Отже, нижче ми докладніше зупинимося на кращих, на наш суб'єктивний погляд, відкритих для Майнінг криптовалюта.

Radeon RX 460 2Gb

Radeon RX 460 2Gb

Radeon RX 460 2Gb - відмінний варіант для початківця Майнера. Справа в тому, що відеокарта, незважаючи на певну «старість» є досить бюджетної, з огляду на дорожнечу новіших і потужних аналогів. Створивши ферму на її базі, можна досягти результатів порівнянних з топовими моделями, з огляду на їх вартість і продуктивність. До переваг відеокартки можна віднести відсутність шуму і невелике енергоспоживання. Мінус - необхідність великої кількості карт, що незручно для Майнінг в домашніх умовах.

Вартість: 105,88 євро ( купити )

Radeon RX 580 AORUS 8Gb

Radeon RX 580 AORUS 8Gb

Головною особливістю даної карти є термін її окупності (чотири-п'ять місяців, з огляду на витрати на електроенергію, а також поточний курс основних криптовалюта). Пам'ять - 8 Гб. Частота - тисяча триста шістьдесят п'ять Mhz. У співвідношенні ціна-якість - просто відмінний екземпляр. Продуктивність також має гарну репутацію у Майнер. Картка може розганятися шляхом прошивки «биоса» до досить вражаючих результатів в Майнінг: наприклад, на ефіріуме хешрейт може досягати 30,5 Mh / s. Настійно рекомендуємо до установки на Вашу Майнінг-ферму. Головне - це знайти гідний за вартістю варіант, як наприклад, за посиланням нижче.

Вартість: 313,44 євро ( купити )

MSI GeForce GTX 1060 Gaming 6Gb

MSI GeForce GTX 1060 Gaming 6Gb

Незважаючи на досить низькі показники в порівнянні з основними конкурентами (хешрейт - 22,5 Mh / s, обсяг пам'яті - 6 Гб), Geforce GTX 1 060 досить просто придбати. Термін окупності також становить плюс-мінус чотири місяці. Необхідно відзначити, що ця карта була популярна ще до небувалої популярності Майнінг і до сих пір підтверджує свій рівень, про що говорить велика кількість продажів у всьому світі. При цьому GTX 1060 ні в якому разі не можна назвати кращою відеокартою, однак це перевірений тисячами користувачів варіант.

Вартість: 334,45 євро ( купити )

GIGABYTE GeForce GTX 1070 8 GB

GIGABYTE GeForce GTX 1070 8 GB

Відмінна відеокарта з 8 Гб оперативної пам'яті і великою кількістю видаваних хеш - близько 30 Mh / s, проте вартість графічного процесора солідна (ціни коливаються в залежності від регіону реалізації). Очевидно, що більш тривалий термін окупності і високе споживання електроенергії при цьому також необхідно враховувати. Відмінно карта проявила себе в ході Майнінг Ефіріума і інших схожих криптовалюта. Багато з Майнер рекомендують використовувати відеокарти серії GeForce для видобутку криптовалюта, заснованих на алгоритмі Equihash.

Важливо, що архітектура Pascal дозволяє досягти хороших результатів і без будь-яких проблем конкурувати з AMD. Geforce GTX 1070 - варіант для тих, хто може викласти кругленьку суму за хороший продукт, не вигадуючи велосипед.

На думку експертів, відеокарта - одна з найбільш вигідних.

Вартість: 536,97 євро ( купити )

ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING 8 GB

ASUS GeForce GTX1080 STRIX GAMING 8 GB

Найдорожча відеокарта в лінійці Nvidia. Однак і найпродуктивніша. За допомогою даної відеокарти можна добувати криптовалюта, практично, в 2 рази швидше, ніж на тій же 1070.

Відзначимо, що набагато вигідніше купувати відеокарту версії саме 1080 Ti, а не просто 1080. Так як версія карти Ti дозволяє розвивати потужність видобутку до 690 Sol, в той час як: 1070 - 430, а 1080 - 550 Sol. Таким чином, прибуток від 1080 виходить мінімальним, в порівнянні з більш просунутою і дохідної версією Ti.

Довідково: Sol ( «Сол» або «Solution per second») - це кількість спроб обчислень хеша транзакцій в блокчейне, вироблених за одну секунду. Відповідно, чим потужніший відеокарта - тим більше Sol вона видає, що дозволяє добувати набагато більше цифрових монет.

Вартість: 637,81 євро ( купити )

Купон для Computeruniverse

Найбільш вигідні умови придбання комп'ютерного обладнання, в тому числі відеокарт, можна завжди знайти на сайті Computeruniverse , Посилання на рекомендовані моделі відеокарт ми залишали вище. При замовленні обладнання рекомендуємо скористатися нашим спеціальним купоном, за допомогою якого можна заощадити 5 євро при замовленні товару.

Купон - FW1LKBN

Калькулятори прибутковості Майнінг

Щоб розрахувати прибутковість видобутку цифрових монет на конкретній моделі відеокарти радимо використовувати один з двох найбільш ефективних калькуляторів, які ми вважаємо найточнішими: калькулятор WhatToMine і NiceHash.

Для розрахунку вам необхідно всього поставити конкретну модель карти (їх кількість) і вартість електроенергії в регіоні її використання.

Розглянемо приклад визначення прибутковості на прикладі калькулятора WhatToMine з урахуванням того, що у нас є 3 відеокарти 1080 Ti - підрахуємо прибутковість.

 1. Переходимо на сайт - WhatToMine , У верхній частині вказуємо кількість наявних відеокарт в віконці з необхідною моделлю відеокарти - 3, натискаємо за назвою моделі карти, щоб активувати введене значення (загориться зеленим або червоним кольором, як на скрині).

2 2. У стовпчиках нижче наведені орієнтовні значення потужностей, які можуть бути досягнуті при видобутку криптовалюта на певних алгоритмах. У нашому випадку, на алгоритмі Ethash вийде 105 Mh / s, Equihash - 2055 h / s і так далі.

3. В поле нижче можна вказати вартість одного кіловата електрики у Вашому місті (в доларах США), після чого натискаємо кнопку «Calculate».

В поле нижче можна вказати вартість одного кіловата електрики у Вашому місті (в доларах США), після чого натискаємо кнопку «Calculate»

4. Отримані результати по прибутковості видобутку різних криптовалюта будуть відсортовані за профітності за останні 24 години. Ось приклад:

Ось приклад:

Вивчивши отримані відомості, можемо зробити наступний висновок. З урахуванням витрат на електрику ми отримаємо близько 19,72 доларів США, якщо буде добувати монету Zcash і 14,59 доларів США - при Майнінг монет Ethereum.

Вважаємо, що будь-яких труднощів при використанні калькулятора прибутковості виникнути не повинно. Залишилися питання? Задавайте їх в коментарях до статті - обов'язково відповімо.

Мінуси Майнінг на відеокарті

Очевидним є те, що Майнінг з використанням відеокарт має ряд серйозних недоліків, з огляду на досить високу прибутковість. По-перше, навіть при грамотному виборі обладнання, останнім серйозно залежить від якості Інтернету і електрики. У випадку з електроенергією можливу проблему можна вирішити за допомогою установки безперебійників і акумуляторів. З доступом до глобальної мережі все складніше, тому що існує пряма залежність від провайдера.

Як зазначалося вище, в домашніх умовах заробити великі статки практично неможливо. Якщо ваш ПК слабкий, то цим краще взагалі не займатися.

Поряд з цим, «залізо» видає сильний шум і нагрівається під час роботи, що впливає на обертання кулерів. Тому виникає необхідність використання приміщень, обладнаних кондиціонерами.

пій установці майнінг ферми у себе вдома, відразу необхідно замислюватися про те, щоб вона не стояла в кімнаті, де Ви постійно перебуваєте, так як повітря в приміщенні з фермою буде в прямому сенсі слова спалюватися.

Залишилися питання?
Залишилися питання?
Залишилися питання?

Дополнительная информация

rss
Карта