Кращі відеокарти для Майнінг ефіру, ефіріума, Ethereum в 2017 році

 1. Як відбувається видобуток ефіру
 2. Відкрите для Майнінг Ethereum
 3. Відкрите для Майнінг Ethereum: рекомендуємо
 4. Комплектуючі для Майнінг ефіру

Ethereum, ефіріум або ефір - одна з найбільш популярних крипто монет, прибутковість Майнінг яких сьогодні в ТОПі. Грамотний підбір обладнання відіграє важливу роль, у багато що визначає, наскільки вигідним стане Майнінг ефіру на відкритих саме для Вас.

Грамотний підбір обладнання відіграє важливу роль, у багато що визначає, наскільки вигідним стане Майнінг ефіру на відкритих саме для Вас

Як відбувається видобуток ефіру

ПК безперервно запускає ethash - алгоритм хешування, який спершу вибирає певний обсяг даних, а потім стискає його до рядка символів певної довжини. Алгоритм Майнінг ефіру хешірует дані крайнього блоку в загальній системі за допомогою коду nonce. Цей код має вигляд двійкового числа, підібраного випадковим чином, яке якраз і встановлює унікальний показник хеш-функції. У блокчейне для кожного наступного блоку мережу визначає значення для хеша. Завдання Майнера - вгадати параметр nonce, що призведе до цього заданому значенню.

Продуманість системи хеширования базується на криптографії, що робить випадковий підбір потрібного параметра nonce недоступним для простих смертних. Все, що залишається, - це циклічно переміщатися по діапазону потенційно можливих значень поки серед них не знайдеться підходяще значення nonce. Для подібних обчислень потрібно потужне «залізо». Коли Майнер вдається знайти правильний параметр nonce, розшифровують блок, йому нараховуються 5 ефірів. Потім весь процес стартує спочатку. Повторення нового циклу здійснюється кожні 12 секунд.

Щоб Ви могли краще розуміти, чому стало так прибутково Майні ефір, просто подивіться на графік:

На початок липня 2017 року курс ефіріума до долара становить - 278,98 USD.

Щоб запустити алгоритм хешування, а після ще й успішно виконати подібну операцію, необхідно використовувати хороший заряд обчислювальної потужності. Ось тепер і Вам стало зрозуміло, чому так важливо підібрати хорошу відеокарту для Майнінг ефіру.

Відкрите для Майнінг Ethereum

Кращих результатів в Майнінг ефіру можна домогтися тільки з потужними графічними процесорами (GPU), використовуваними зазвичай у відеоіграх і при роботі з 3D-графікою. Добувати ефір можна і на процесорі CPU, але ми рекомендуємо все-таки використовувати відеокарту, адже GPU вже спочатку оптимізований для цього, тому краще спрацює для хеширования Ethereum.

Хороші відеокарти для Майнінг сьогодні розлітаються дуже швидко. Тому, побачивши в каталозі стоїть модель зі статусом «в наявності», поспішіть оформити замовлення. Важливий момент - однієї відеокарти для хорошого заробітку на видобутку криптовалюта буде явно недостатньо. В ідеалі - це повинна бути повноцінна ферма, яка виробляє якомога більше потужностей, вироблення яких відбувається якраз за рахунок відеокарт. Важливо тільки не забувати, що великі потужності вимагають для своєї роботи і багато електроенергії. Намагайтеся дотримуватися балансу, щоб споживання електроенергії не стало статтею колосальних витрат при Майнінг ефіру.

Як Ви вже зрозуміли, вибираючи хорошу відеокарту для видобутку ефіру, важливо дивитися на:

 • Потужність.
 • Енергоспоживання.
 • Можливості розгону.
 • Охолодження.
 • Вартість.

Зазначені параметри допоможуть Вам самостійно розрахувати окупність обраної моделі. Для цього використовуйте спеціальний онлайн калькулятор для Майнінг, який можна без зусиль відшукати в інтернеті. Термін окупності до 6 місяців - хороший результат. Порівняйте показники декількох вподобаних відеокарт і виберіть модель з найкращим показником хеширования і швидкістю окупності.

Відкрите для Майнінг Ethereum: рекомендуємо

Ось перелік відеокарт, які варто розглядати в 2017 році для Майнінг Ethereum:

Зверніть увагу на технічні параметри, схожі відеокарти від інших виробників можуть стати рівноцінною заміною розглядаються зразкам. Для зручності всі найбільш важливі дані ми подаємо у вигляді таблиць. Дорожчими в придбанні, але не менш ефективними в роботі можуть виявитися і відеокарти Geforce GTX-1080, Radeon RX580.

Якщо у Вас є фінансова можливість порадувати свою ферму таким придбанням, спершу рекомендуємо прорахувати, як швидко така модель зуміє окупитися. Ціни на дані товари змінюються буквально з кожним днем, тому ми не надаємо ніякої інформації щодо окупності відеокарт, адже, з кожним днем, найімовірніше представлені дані будуть все паче не актуальними.

Тепер пропонуємо розглянути ці відеокарти на прикладі Майнінг найбільш прибуткових алгоритмів під назвою Equihash і Ethash.

Незважаючи на те, що показники хеширования допомагають визначити фаворитів з видобутку ефіру вже зараз, при виборі кращої відеокарти необхідно врахувати і швидкість її окупності. Адже спершу потрібно "відбити" витрати, а вже після приступити до активного заробітку багатства. Чим довше працює відеокарта, тим сильніше вона зношується і, відповідно, ніж якийсь час може вже бути не в змозі показувати початкові висоти.

Як ми говорили вище - калькулятор для Майнінг допоможе зрозуміти, як скоро окупиться та або інша модель. Практика показала, що на даний момент швидше за все окупаються відеокарти Geforce GTX-1060 і Radeon RX470. Чи не знайшли їх у продажу? Зараз таке часто-густо. Розгляньте дорожчий модельний ряд Geforce GTX-1070 і Radeon RX480 або RX580.

Комплектуючі для Майнінг ефіру

Мало купити відеокарту для Майнінг ефіру, мало купити навіть дві або три. Крім графічного редактора для створення ферми потрібні ще й інші комплектуючі:

 • Материнська плата : З великою кількістю слотів - десь 4-6.
 • Блок живлення з правильно підібраною потужністю.
 • Охолодження: ефективне. Добре підійде водяне або більш поширене вітряне з використанням звичайних вентиляторів великого розміру.
 • Процесор: підійде найпростіший, адже Майнінг ефіру не має на увазі багатозадачності.
 • Оперативна пам'ять на 4 ГБ.
 • Каркас або саморобна підставка.

Вибираючи комплектуючі, звертайте увагу на параметри їх енергоспоживання, а також на те, щоб вони добре працювали один з одним - параметр технічної сумісності. Врахуйте, що одна відеокарта може споживати, в середньому 100-250 Вт потужності, чим більше їх кількість - тим вище показник потужності. Блок живлення зможе забезпечити продуктивну роботу тільки якщо буде завантажений не більше, ніж на ¾ від загальної потужності.

Так, наприклад, якщо Ви берете 6 відеокарт по 120 Вт кожна, що в сумі дасть потужність в 720 Вт, вибирайте блок живлення потужністю не менш як 1200 Вт.

Крім того, важливо встановлювати відеокарти на невеликій відстані один від одного і трохи більшій відстані від процесора. Тоді і тепло буде розсіюватися рівномірно, і перегрів системи буде не страшний. Установка відеокарт і процесора зазвичай здійснюється в спеціальну саморобну стійку, виконану з металу або дерев'яних брусків.

Тепер, ви знаєте, як зібрати свою Майнінг ферму для видобутку ефіру. Все потрібне «залізо» Ви можете підібрати в каталозі нашого інтернет-магазину в розділі «комплектуючі». Доступні ціни та приємні умови обслуговування не залишать Вас байдужим!

Після того, як всі елементи будуть зібрані в єдину систему, Вам залишиться тільки налаштувати програмну частину! Вдалого Майнінг!

470. Чи не знайшли їх у продажу?

Дополнительная информация

rss
Карта