Кращі безкоштовні антивіруси. Де скачати антивирусник?

  1. Кращі безкоштовні антивіруси
  2. Антивіруси реального часу (безперервна захист)
  3. Вірусні сканери (разова перевірка)
  4. Якщо комп'ютер перестав працювати через вірус
  5. Чи варто купувати платний антивірус?

Поняття безкоштовний антивірус ніяк не пов'язане з піратством або зломом платних продуктів Поняття безкоштовний антивірус ніяк не пов'язане з піратством або зломом платних продуктів. Існує маса програм, які розповсюджуються безкоштовно.

У цій статті наведені ТОП 10 безкоштовних антивірусних програм, а також дані посилання, за якими ви можете завантажити безкоштовний антивирусник з офіційного сайту розробника.

Комп'ютерні віруси можуть піднести дуже неприємні сюрпризи навіть в тому випадку, якщо ви використовуєте свою обчислювальну техніку тільки для розваг. Але справжній масштаб проблеми можуть відчути тільки ті, хто в інтернеті заробляють гроші. Якщо вірус знищить ваші труди або зловмисники отримають доступ до ваших електронних грошей ( Яндекс гаманець , Webmoney) весело не буде.

Для того, щоб не кусати лікті потім, краще подбайте про безпеку своєї техніки прямо зараз.

Кращі безкоштовні антивіруси

При виборі антивірусної програми необхідно керуватися, в першу чергу, їх оновлюваним. Причому, регулярно оновлюватися повинна не сама програма, а бази вірусів. У наведених нижче варіантах все це є.

Антивіруси реального часу (безперервна захист)

Avira Free Antivirus

- повноцінний антивірус для використання на домашньому комп'ютері. Фрі версія не має обмеження по терміну використання і регулярно оновлюється.

завантажити >>

Avast Free Antivirus

- як і попередній варіант, працює в безперервному режимі, постійно захищаючи комп'ютер від шкідливих програм.

завантажити >>

SuperAntiSpyWare

- має як платні так і безкоштовні модифікації. Підійде для захисту домашнього комп'ютера.

завантажити >>

360 Total Security

- повноцінна безкоштовна антивірусна програма з підтримкою російською мовою. Міститиме ваш ПК в безпеки безперервно.

завантажити >>

Panda Free Antivirus

- панда - це не тільки добрий ведмедик, це і прекрасний захисник від шпигунських програм і вірусів.

завантажити >>

AVG Antivirus Free

- антивірусний продукт, відзначений багатьма нагородами за якісний захист комп'ютерів.

завантажити >>

Microsoft Security Essentials

- цей антивірус від цифрового гіганта Microsoft працює в режимі реального часу і здатний замінити багато платних програми. Руткіти, трояни і шпигунські програми відпочивають.

завантажити >>

Comodo Free Antivirus

- повноцінна антивірусна програма, ефективно працююча і в безкоштовній версії.

завантажити >>

Nano Antivirus

- безкоштовний антивірус, випущений вітчизняними фахівцями з Брянська. Діє в режимі реального часу, запобігаючи проникнення шкідливих програм на комп'ютер.

завантажити >>

Zillya Antivirus

- базова версія антівірусника оберігатиме домашній комп'ютер від вірусів в безперервному режимі.

завантажити >>

Вірусні сканери (разова перевірка)

Для повноцінного захисту комп'ютера від шкідливих програм рекомендується періодично перевіряти його на наявність вірусів різними антивірусами. Антивіруси, що діють безперервно ми розглянули вище. Ось список антивірусів, які запускати іноді для одноразової перевірки.

DrDr.Web Curelt!

- безкоштовна утиліта від відомого розробника, яка виробляє сканування і виявлення комп'ютерних вірусів. Для кожного сканування необхідно завантажити нову версію. Утиліта оновлюється регулярно і постійно поповнюється новими базами.

завантажити >>

Kaspersky Security Scan

- безкоштовний сканер, що виробляє пошук вірусів і вразливостей системи. Перевірить ваш комп'ютер і підкаже те, що могли прогавити інші програми.

завантажити >>

Якщо комп'ютер перестав працювати через вірус

Буває, що вірус настільки серйозно вразив комп'ютер, що ви не в змозі навіть запустити антивірусну програму або сканер. Що ж робити, якщо вірус заблокував роботу комп'ютера?

Головне, не піддаватися паніці. Вам буде потрібно знайти робочий комп'ютер. Завантажити на нього спеціальну антивірусну утиліту і створити з її допомогою завантажувальний диск або флешку.

Після цього запустити заражений неробочий комп'ютер за допомогою цього диска або флешки. Завантажувальна антивірусна утиліта запуститься раніше вірусу і допоможе почистити систему.

Kaspersky Rescue DiskKaspersky Rescue Disk

- дистрибутив відновлює диска і інструкція по його налаштування та використання.

завантажити >>

Dr.Web Curelt!Live CD

- утиліта для відновлення роботи комп'ютера за допомогою CD / DVD диска або USB накопичувача.

завантажити >>

Чи варто купувати платний антивірус?

Купувати платний антивірус або користуватися безкоштовним кожен вирішує сам. Природно, що платні версії надають більше функцій і можливостей. Для недосвідчених користувачів це може бути критично. Як правило, ціна питання всього 1000 рублів в рік.

Але, якщо ви дотримуєтеся правил поведінки в інтернеті (не відвідувати підозрілі сайти, які не завантажуєте піратські програми, не переходьте по спливаючих банерів), а також перевіряєте на віруси пристрої, що підключаються до комп'ютера (флешки), то для вас буде досить постійного використання однієї з перерахованих антивірусних програм і періодичної перевірки додаткової утилітою.

Що ж робити, якщо вірус заблокував роботу комп'ютера?