Кращий безкоштовний аудіо конвертер Freemake Audio Converter

Дуже часто ми стикаємося з тим, що нам потрібно конвертувати музику з одного формату в інший

Дуже часто ми стикаємося з тим, що нам потрібно конвертувати музику з одного формату в інший. Як правило, це неможливість підтримки музичного формату нашим обладнанням, будь то медіа-плеєр, звичайний плеєр, або ж ми хочемо поліпшити якість звуку.

Є велика кількість програм дозволяють конвертувати аудіо файли. Однак, більшість таких програм платні. А як я піпсал на сторінках блогу - використовую тільки ліцензійний софт або безкоштовні аналоги.

Підключивши HDD Seagate до Pioneer 140, а моніторні навушники Sennheiser HD 449 до ресивера Pioneer 421 я став слухати музику. Але через пару днів, коли навушники прогрілися, мені стало не вистачати якості звуку. Тому я відправився на пошуки програми дозволяє конвертувати мою бібліотеку у FLAC. Мені довелося перепробувати велика кількість програм, зі своїми плюсами і мінусами, поки я не потрапив на Freemake Audio Converter.

Freemake Audio Converter виявився на голову вище платних конкурентів. Точніше, Freemake Audio Converter поза конкуренцією. На сайті говориться, що проект Freemake фінансується приватним інвестором, який хоче довести, що безкоштовний софт часто буває якісніше платного. І дійсно, Freemake Audio Converter не дивлячись на свою безкоштовність, набагато зручніше, красивіше і зрозуміліше платних аналогів.

Freemake Audio Converter дуже інтуїтивно зрозуміла, і в ній розбереться навіть домогосподарка. Причому, тим хто не знайомий з поняттями "канал", "частота", "бітрейт" Freemake Audio Converter дозволяє вибрати з пред установок високої якості, для мобільних телефонів, плеєрів і т.п.

За допомогою Freemake Audio Converter я переклав всю свою колекцію музики у FLAC з підтримкою 5.1, тепер кручу на Pioneer 140? перейменувавши FLAC в MP3. До того ж Freemake Audio Converter дозволяє зробити нерозривний файл, до яких звикли багато користувачів FLAC.

Freemake Audio Converter кращий безкоштовний конвертер аудіо файлів, що заслужив нагороди від різних інтернет видань присвячених різному софту.

Завантажити з сайту виробника - Freemake Audio Converter

? тепер кручу на Pioneer 140?