Кращий біткоіни гаманець

 1. Що таке біткоіни гаманець
 2. Типи біткоіни гаманців
 3. Bitcoin Wallet
 4. Copay Bitcoin Wallet
 5. Mycelium Bitcoin Wallet
 6. Electrum Bitcoin Wallet
 7. GreenAddress Bitcoin Wallet
 8. На який смартфон краще встановити біткоіни гаманець

Курс криптовалюта біктоін продовжує впевнено рости. До середині жовтня 2017 року BTC досяг позначки в 5600 доларів. Не дивно, що в світі з'являється все більше бажаючих здобути для своїх особистих потреб кілька цифрових монет або пограти з криптовалюта на біржі. Тим більше що для отримання біткоіни вже не обов'язково обзаводитися громіздкими фермами - досить встановити на смартфон програми для Майнінг або кран.

Однак для проведення операцій з біктоіном одного лише інструменту для видобутку недостатньо. Обов'язковою умовою є наявність біткоіни гаманця, номер якого необхідно вказати при реєстрації на біржах або кранах.

У нашій статті ми розповімо, що з себе представляє даний сервіс, ніж мобільний гаманці відрізняються від десктопних, а також розглянемо, який біткоіни гаманець краще.

Що таке біткоіни гаманець

Даний сервіс зовні нагадує звичні електронні гаманці, начебто, Яндекс.Гаманця або Webmoney. Однак в біткоіни гаманці зберігаються не монети, а цифрові ключі до блокчейнам, ланцюжках блоків на віддалених серверах, в яких зберігаються всі дані по операціях з біткоіни. Кріптовалютние ключі бувають двох видів:

 • Відкриті. Вони використовуються при прийомі біткоіни, коли один користувач відправляє криптовалюта іншому.

 • Закриті. Використовуються при перекладі біткоіни або для оплати тієї чи іншої послуги за допомогою "крипти".

Якщо відкритий ключ можна спокійно поширювати між користувачами (по суті, це все одно, що повідомити номер карти для переказу коштів), то закритий ключ необхідно зберігати в захищеному місці - біткоіни гаманці.

Читайте також: Курс біткоіни. Віджет для Андроїд .

Віджет для Андроїд

Типи біткоіни гаманців

Залежно від платформи гаманці діляться на три основних типи:

 • десктопні

 • онлайн

 • Мобільні

Гаманець, який ставиться на ПК, вважається самим захищеним, так як на жорсткий диск закінчується весь ланцюжок блоків. Звичайно, це займає кілька десятків гігабайт і вимагає досить потужного процесора і відеокарти, зате користувачеві доступні великі функції, аж до роздруківки закритих ключів.

Онлайн гаманці знаходяться на сторонніх серверах. З одного боку, це зручно, так продавати, купувати або обмінювати біткоіни можна з будь-якої точки світу, був би інтернет. З іншого боку, доводиться ретельно підбирати провайдера, а також враховувати ризик, що базу даних ключів зламають.

Мобільний гаманець - це, по суті, те саме, що і онлайн, тільки доступ до ключа здійснюється через інтерфейс мобільного додатка.

Звичайно, найкращий біткоіни гаманець в плані зручності - той, який встановлений на смартфоні. При виборі програми варто враховувати, як здійснюється контроль за засобами в гаманці, скільки закладено ступенів авторизації і головне - надійність захисту гаманця від вірусів і шкідливого ПЗ.

Ми розглянемо кілька найбільш зручних і надійних гаманців на Андроїд, які можна безкоштовно скачати в магазині Google Play.

Bitcoin Wallet

Bitcoin Wallet

Зручний і надійний гаманець від американського провайдера, який відмінно підійде тим, хто тільки почав освоювати операції з біткоіни. Додаток включає в себе кілька ступенів верифікації. Крім електронної пошти та пін-коду свої дані можна захистити секретної фразою, а для прив'язки банківського рахунку та реквізитів карт необхідно затвердити паспортні дані та місце проживання з власником сервісу.

У додатку можна встановити валюту для конвертації і налаштувати гаманець для декількох грошових одиниць. З переваг програми можна також виділити функцію швидкої оплати через сканування QR-коду, оплату по Bluetooth і збереження найчастіших адрес. Крім того, Bitcoin Wallet відрізняється високою ступінь захисту від вірусів.

Як створити біткоіни гаманець через цю програму, можна подивитися в нашому відео:

Copay Bitcoin Wallet

Copay Bitcoin Wallet

Детально пророблена додаток для операцій з біткоіни, в якому основний акцент робиться на забезпечення безпеки даних користувача. Наприклад, один користувач може створити гаманець з мультіподпісью. В цьому випадку, при транзакції коштів потрібно цифровий підпис з декількох пристроїв. А значить, для доступу до біткоіни зловмисникам доведеться зламати відразу кілька смартфонів.

Додаток не вимагає підтвердження особи, проте включає кілька ступенів захисту:

Ключові особливості програми:

 • Багаторазове створення і управління біткоіни гаманцем прямо в утиліті

 • Інтеграція з онлайн-магазинами

 • Локальне зберігання закритих ключів

 • Ієрархічні детерміновані (HD) генерації адреси і гаманець резервного копіювання

 • Підтримка 150 валют і їх конвертація в біткоіни

 • Повідомлення по кожному платежу і перекладу

Mycelium Bitcoin Wallet

Mycelium Bitcoin Wallet

Основна "фішка" гаманця Mycelium - анонімність. Користувач не проходить сувору ідентифікацію особистості для операцій з біткоіни. В цей же час всі транзакції біткоіни проходять через мережу Tor, тому третя сторона не зможе з'ясувати особу і місцезнаходження користувача.

На відміну від більшості гаманців, які інтегруються з зовнішніми біржами біткоіни, Mycelium Bitcoin Wallet надає можливість продавати і купувати криптовалюта локально, через вбудований сервіс Mycelium Marketplace. Для операцій з "крипто" можна використовувати особисті дебетові та кредитні картки.

Встановивши додаток Mycelium, користувач може підключити і синхронізувати дані з зовнішніми "жорсткими" гаманцями, наприклад, Trezor і Ledger. По суті, це флешки, створені для безпечного зберігання біткоіни.

Єдиний недолік гаманця - досить заплутаний інтерфейс, з яким можуть виникнути труднощі у непідготовленого користувача.

Читайте також: Додатки для діагностики смартфона.

Electrum Bitcoin Wallet

Electrum Bitcoin Wallet

Цей додаток, як і інші гаманці, пропонує просту, але і при цьому, надійну систему верифікації аккаунта - через кодову фразу з 12 слів. Дана фраза допоможе відновити доступ до гаманця в разі збою обладнання.

Користувач гаманця Electrum отримує повний контроль над приватними ключами, а також може безпосередньо контактувати як з розробниками, так і з іншими користувачами. Додаток засноване на відкритому вихідному коді, так що є можливість створити унікальний гаманець, наприклад, російською мовою. Конфіденційність даних підтримується використанням приватних мереж VPN, Tor і так далі.

GreenAddress Bitcoin Wallet

GreenAddress Bitcoin Wallet

Багато користувачів стверджують, що GreenAddress - кращий біткоіни гаманець для Андроїд. До його основних переваг можна віднести:

 • підвищений ступінь безпеки при генерації двох ключів;

 • розбивка гаманця на групи

 • відправка транзакцій через SMS або акаунти соцмереж;

Після установки гаманця на смартфон необхідно пройти 4 ступені авторизації:

 1. Установка фрази-пароля з 12 слів

 2. Установка мнемонічного пароля

 3. Налаштування пін-коду

 4. Верифікація через електронну пошту

Додатковим засобом безпеки транзакцій є мультіподпісь. Сам додаток має дуже зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, з яким розбереться навіть новачок.

На який смартфон краще встановити біткоіни гаманець

Навіть найкращий біткоіни гаманець викличе труднощі в роботі, якщо його встановити на смартфон, який не буде відповідати певним вимогам. В першу чергу - це система захисту. Звичайно, кожен гаманець включає в себе кілька ступенів верифікації користувача, однак при транзакції криптовалюта захист даних не може бути зайвою і надмірною.

Для здійснення швидких операцій з біткоіни, будь то продаж, покупка або обмін, важливо, щоб смартфон був оснащений модулем високошвидкісного зв'язку. Тут же варто врахувати, що робота з гаманцем витрачається багато часу, через що збільшується навантаження на батарею. Тому в смартфоні необхідний акумулятор з високою ємністю.

Як правило, операції з криптовалюта не обмежуються роботою з гаманцем. Крім цього користувач звіряється з додатками для відстеження курсу біткоіни, а також користується різними кранами і Майнер. Одночасний запуск подібних утиліт вимагає досить потужного процесора.

Навряд чи можна посперечатися з тим, що на великому екрані керувати програмами набагато зручніше, ніж на маленькому, та ще й з низьким дозволом. Так що діагональ в 5,5-дюймів НЕ категорично обов'язкове, проте важлива умова.

Нарешті, питання невеликої ціни стане вельми приємним бонусом, особливо для тих, хто звик стежити за своїми витратами і ретельно планувати всі фінансові операції.

Якщо користувачеві необхідно, щоб в одному мобільному пристрої були без винятків дотримані всі названі умови, ми рекомендуємо звернути увагу на новинку осені 2017 року - смартфон Fly Power Plus FHD . Дана модель втілює в собі абсолютно все традиції, яким слід британська компанія Fly протягом 14 років. Це компонування потужними і високопродуктивними комплектуючими, висока якість збірки, продуманий дизайн і ергономіка, а також доступна ціна.

Fly Power Plus FHD працює на потужному 4-ядерному процесорі на 1,5 ГГц і з оперативною пам'яттю в 2 Гб. Це дозволить одночасно запустити і підтримати стабільну роботу кількох об'ємних додатків. Швидке підключення до Мережі забезпечується за рахунок модуля зв'язку LTE 4G. При цьому з посиленим навантаженням прекрасно впорається літій-полімерний акумулятор підвищеної ємності на 5000 мАг. При цьому смартфон не тільки сам пропрацює більше доби без підзарядки, а й зможе живити інший мобільний пристрій.

За максимально комфортну роботу з інтерфейсами біткоіни гаманців відповідає величезний 5,5-дюймовий FHD IPS дисплей, створений за технологією Full Lamination.

Навіть якщо смартфон потрапить в руки потенційному злодюжку призначених для користувача даних, він не зможе проникнути далі екрану блокування. Адже доступ до додатків захищений не тільки системними засобами, на зразок графічного ключа або пін-кодом, а й сканером відбитку пальців.

А вишенькою на торті технічної досконалості смартфона стає його неймовірно низька ціна - всього 9 990 рублів.

Дополнительная информация

rss
Карта