Кращий хостинг і безкоштовний движок для створення сайтів

  1. Страшні історії про роботу з двигунами і коді
  2. Скільки коштує найдорожчий веб-сайт в Росії
  3. Про CMS WordPress , Грошах і майстерності
  4. Поговоримо про рівні професіоналізму
  5. Відгуки про хостинг:

У цій статті ми поговоримо, який движок для створення інтернет-сайту краще вибрати.

Це дуже важливе питання, тому що безліч людей віддають перевагу саме складним програмам, тому втрачають час на вивчення, починають заробляти набагато пізніше, ніж могли б. Інші просто втрачають інтерес до створення веб-сайту в цілому, оскільки не вдається побачити швидко фінансову вигоду або ж відчувши дуже потужний тиск на власний інтелект.

Вибирати доводиться, на жаль, тоді, коли ви ще не дуже знайомі з побудовою інтернет-сайту з нуля, а це питання дуже значущий і на те, є багато причин. Однак давайте ж про все по порядку.

Однак давайте ж про все по порядку

Страшні історії про роботу з двигунами і коді

Будь-який веб-сайт складається з двох компонентів. Матеріали - відео, тексти, картинки. Дизайн, що допомагає розмістити всі складові так, щоб читачеві було приємно і зручно сприймати всю цю інформацію.

Движок інтернет-сайту - це програма, яку називають ще платформою або cms. Вона допомагає розміщувати всі ваші матеріали, навіть локально, просто і легко, а також працювати над дизайном.

На ілюстраціях нижче можна побачити кілька прикладів CMS.

Так виглядає сучасна панель адміністратора Бітрікс.

Так виглядає сучасна панель адміністратора Бітрікс

Joomla .

Joomla

Або Вордпресс.

Або Вордпресс

Зараз я вас налякаю. Так виглядає код одній зі сторінок сайту. Тут він приведений в повному обсязі, тільки мала частина.

Тут він приведений в повному обсязі, тільки мала частина

Професійні програмісти вміють писати дані коди самостійно, в звичайному блокноті. Зрозуміло, вони не знають напам'ять всіх кодів, однак на пошуки необхідних матеріалів потрібно не дуже багато часу. Розробники заливають звичайний текстовий документ з даними карлючками на кращий хостинг в Україні , У них з'являється гарний інтернет-сайт.

Хоча і вони часто замислюються про те, чи потрібно це робити. Чи не буде краще вставити власний код в потужний движок. Адже з сайтом будуть працювати люди, а багато хто не бажає вивчати php, css, html для того, щоб додати статтю. Так вона виглядати буде, якщо ви застосовуєте лише html-кодування, яка призначена для веб-документів.

CMS (системи управління контентом) дають можливість взагалі забути про використання та вивченні різних страшних символів. Вам цілком достатньо ввести текст в потрібне поле, і програма розставить все коди сама. Ви про це і не дізнаєтеся, якщо не захочете.

Навіщо тоді люди вивчають складний код? Він дає набагато більше можливостей. Є досить складні завдання. Наприклад, коли програмісту треба створити унікальну кнопку. Ми, звичайні смертні, краще, звичайно, завантажити безкоштовно розширення і встановимо його. Або придумаємо який-небудь простий варіант вирішення проблеми.

Скільки коштує найдорожчий веб-сайт в Росії

Сильні світу цього сьогодні замовляють унікальні інтернет-сайти і витрачають на це просто шалені гроші! Найбільш дешевий сайт, якщо брати виключно державні портали, обійшовся в 1173000 рублів, а найдорожчий вклад в розробку зробив Росреестр - 158105000 рублів. Зрозуміло, за такі великі гроші отримати вони хочуть щось надприродне, самопісний і унікальне.

Якщо ви бажаєте працювати самостійно, з якимось невеликими проектами, то для того, щоб отримувати трохи більше, найлегше навчитися це робити швидше. Я намагаюся не братися за різноманітні божевільні проекти, які коштують понад 50000. Всіляких вимог потім буде мільйон. З таким замовленням просидиш не менше шести місяців.

Простенька CMS дозволяє робити по два-три сайти в тиждень. З одного непоганого проекту можна отримати приблизно 30000. І потім ніхто не буде колупати вам мозок. Сума не така вже й велика, клієнти це найчастіше розуміють. Вартість відповідає якості. В результаті всі задоволені.

Про CMS WordPress , Грошах і майстерності

Який движок рекомендується вибрати новачкові? Скажу чесно: «Який движок ви виберете першим, з тим і належить вам працювати все наступні роки».

До платформи звикаєш досить швидко. Тому рекомендується відразу брати функціональний і хороший. Дайте можливість ступеня вашого професіоналізму рости саме там, де для цього є необхідні умови.

Навіщо кидатися по всій Мережі в пошуках відповіді на чому зробити нормальний інтернет-магазин і вивчати інші платформи? Починайте відразу в CMS WordPress. Тут можна практично все.

Як казав легендарний Сократ: «Чим більше я дізнаюся, тим я більше знаю як мало знаю». Тут все також! Вчитися можна і до кінця життя. В даному плані творці веб-сайтів, особливо фрілансери, схожі на письменників і художників.

Але у останніх хоча б однакові інструменти, тоді як ми не тільки ростемо самі, як професіонали, але також стикаємося з регулярними оновленнями платформи, з появою нових різноманітних функцій.

Я сам застосовую і вам рекомендую спробувати саме CMS WordPress. Його ключова перевага в тому, що на ньому можуть працювати користувачі різного рівня: від новачків до справжніх професіоналів. Інтернет-сайти від цього не страждають і виходять досить непогані, зрозуміло, якщо розробник хоче цього.

Майже 20% найбільш відомих веб-сайтів світу створені з його допомогою. Веб-сайти знайомств, ресурси-візитки відомих компаній, каталоги. Ось пара прикладів - Harvard Business Review, New York Post, BBC America, Xerox, Mercedes Benz, Samsung, Coca-Cola France, General Motors.

Поговоримо про рівні професіоналізму

Це повністю безкоштовний движок. Завантажити, встановити його зовсім не проблема. багато сьогоднішні хостинги мають вбудовану опцію підключення даної платформи. Воно займає всього одну хвилину. Про це я говорив в попередніх статтях.

Крім цього, на порталах на кшталт ProDengiBlog існують шаблони, які дозволяють просто забути про дизайн.

Я прихильник того, щоб свою роботу робити якісно. Тоді про вас дізнаються і почнуть шукати співпраці. У разі якщо ви працювати з дизайном ще не вмієте, бажано вчитися на власних проектах. Створювати інтернет-сайти для себе і після цього вже шукати відповідного клієнта на повністю готовий продукт.

На інтернет-сайті ProDengiBlog можна знайти якісні і недорогі шаблони, а іноді і безкоштовні, або ж з хорошими знижками.

Я особисто прихильник екстремальних заходів. Отже, нічого не вмієте? І добре! Навчіться всьому самостійно в процесі. Знаходьте клієнта, потім берете термін на виконання довше, ну а там вже як-то розберетеся.

Ви вчитеся створювати унікальний дизайн самі або налагоджуєте партнерство з такими ж фрілансерами. Це дуже корисно, тому як продати ексклюзивний веб-сайт можна набагато дорожче. Людина цілком готовий платити гроші за те, що ви зробите все, навіть все його найменші побажання.

Трохи пізніше ви навчитеся застосовувати різноманітні плагіни. Що це? Дивіться, у нас всіх є телефони. На них можна встановити програми, щоб дізнаватися, що вам прийшов лист на пошту або ж переглядати якісь новини Вконтакте.

Модулі - це практично те ж саме. Вони дають можливість зробити спеціальні галереї з картинками набагато більш красивими, створити кнопку і багато іншого. Про найбільш корисних з них можна прочитати в моїх інших статтях.

До речі, завдяки цим програмам можна перетворити WordPress в безкоштовний движок для повноцінного інтернет-магазину. Набагато простіше, ніж «Бітрікс», який вибирають досвідчені професіонали, а також у багато разів дешевше. При цьому дизайн буде не менше барвистим.

Відгуки про хостинг:


Навіщо тоді люди вивчають складний код?
Навіщо кидатися по всій Мережі в пошуках відповіді на чому зробити нормальний інтернет-магазин і вивчати інші платформи?
Отже, нічого не вмієте?
Що це?

Дополнительная информация

rss
Карта