Кращий конструктор сайтів Рунета

  1. Конструктор сайтів uCoz
  2. Wix
  3. uKit
  4. Відгуки про хостинг:

Перед вами невеликий рейтинг з описом найбільш популярних конструкторів сайтів. У перелік потрапили лише надійні і перевірені сервіси, які підходять і для новачків, і для професіоналів.

Стаття покликана допомогти узагальнити відомості про сайтбілдерах і дати невелике уявлення про розстановку сил на сучасному ринку онлайн-сервісів для розробки інтернет-ресурсів.

Конструктор сайтів uCoz

uCoz - найбільш популярний вітчизняний конструктор сайтів. За багатьма параметрами він перевершує своїх конкурентів. Можливості сервісу дозволяють реалізувати дуже багато нестандартних і цікавих ідей. Це привертає увагу не тільки новачків, а й досвідчених розробників веб-студій.

Давайте ж розберемося, що ж зробило uCoz системою, якій довірилися мільйони користувачів по всьому світу, вибравши її в якості ключового інструменту для створення клієнтських і власних інтернет-ресурсів?

Сформулюємо кілька об'єктивних і важливих чинників популярності uCoz, вплив яких призвело його до першого місця:

Досить потужний функціонал з коробки. uCoz в собі поєднує можливості, які властиві великим CMS, технічні опції класичного хостингу і онлайн-конструктора сайтів. Вся його архітектура створена за модульним принципом, в кожному з яких є великий потенціал.

Модуль - самостійна частина функціоналу системи. Їх комбінація з легкістю дозволяє розширити веб-ресурс: від простої домашньої сторінки з гостьовою книгою до великого порталу з інтернет-гіпермаркетом.

Кожен з двадцяти чотирьох модулів відповідає за реалізацію якоїсь певної задачі. Вони гнучко налаштовуються практично під будь-який проект, все відмінно продумано, вигострить. Один модуль «Інтернет-магазину» тільки чого вартий! Надається установка SSL-сертифіката (https протокол), доступ до FTP, включення скриптів php, API і інші додаткові функції.

Безліч налаштувань дизайну. Тут можна створити свій власний шаблон в конструкторі, або ж видозмінити встановлений. За символічну ціну можна придбати преміальний шаблон в магазині (utemplate.pro), або замовити індивідуальне створення дизайну у веб-студій партнерів.

Безкоштовне використання. Це обумовлено тим, що навіть на безкоштовному тарифному плані дозволяється підключити власний домен (Типу site.ru). Такого немає більше ніде! У звичайній безкоштовної версії ви отримаєте обмеження по SEO-модулю і дискового простору. У всьому іншому, все залишиться робочим.

Низька ціна. Різниця в цінах між платними тарифними планами uCoz мінімальна. Нові клієнти протягом 48 годин можуть оплатити будь-преміум-пакет з унікальною 50% знижкою. Бонус носить постійний характер. Наприклад, за 60 доларів в рік можна утримувати інтернет-магазин, отримавши в подарунок шаблон і домен. Більш вигідної пропозиції вам не знайти.

Компетентна технічна підтримка. Відгук фахівців швидкий, підтримка працює зі знанням справи і завжди намагається допомогти клієнтам. У відкритому доступі є дуже багато допоміжних ресурсів у вигляді інструкцій, форуму, бази знань, ком'юніті і підтримки в соціальних мережах.

Вітчизняний продукт. Це один з найбільш перших конструкторів Рунета. Ідеї, які в ньому закладені, застосовувалися в багатьох інших, набагато більш пізніх майданчиках.

Поки конкуренти зароджувалися, розвивалися, uCoz вже був дуже популярний. Це лідер ринку конструкторів веб-сайтів, на який дуже багато розробників дорівнюють навіть сьогодні.

Слід зазначити ще один важливий момент - привабливість сервісу uCoz для створення інтернет-ресурсів державних установ, а також некомерційних освітніх проектів (дитячі садки, навчальні заклади, міські адміністрації та лікарні). Ці портали прямо з панелі управління в один клік мишки можуть активувати версію веб-ресурсу для людей з вадами зору. Наявність останньої - неодмінна вимога з боку закону РФ для веб-сайтів державних установ.

Всі сервери організації фізично знаходяться на російській території, що також вкрай важливо.

Перераховані вище аргументи виводять сервіс uCoz на перше місце в нашому рейтингу. Він просто не має альтернатив ні за вартістю, ні по функціональності. Користувач з ним отримує більше, ніж спочатку чекає. Цілком заслужений лідер.

Wix

Wix - це дуже добре відомий конструктор сайтів. Функціонал цього сервісу орієнтований, перш за все, на потреби початківців користувачів з фактично нульовими знаннями в сайтобудування. Він підходить для створення естетичних сайтів-візиток і промо-сторінок з незвичайним дизайном. У разі якщо необхідно якісно і швидко створити інтернет-ресурс і при цьому ви - звичайний новачок, то краще за все його створювати саме в Wix.

Сервіс поставляється з зрозумілим і зручним візуальним редактором, де дії над кастомизацией веб-ресурсу виконуються за допомогою мишки. Ціни на платні тарифні плани можуть відлякати, проте, якщо розібратися, як раз в даному випадку є, за що платити. Система дуже часто роздає своїм клієнтам 50% знижки. З їх урахуванням сервіс Wix практично найбільш вигідним вкладенням.

Найбільш смачне, що є в конструкторі Wix, - це шаблони. Їх кількість і якість приємно радують. Жоден інший кращий конструктор сайтів просто не зможе зрівнятися з Wix за цією ознакою.

Всі шаблони тут безкоштовні і розподілені за тематичними категоріями. Це істотно спрощує їх вибір і визначає сферу їх використання. Необхідно врахувати, що під час роботи над інтернет-ресурсом змінити дизайн на якийсь інший не вийде (вони дуже різні, контент просто не зможе коректно вписується при зміні шаблону). Але можливості по редагуванню дизайну у цього сервісу просто фантастичні.

Панель управління приємна, добре продумана функціонально, хоча і не найбільш проста - позначається безліч доступних налаштувань. Серед найцікавіших опцій: геометричні форми, іконки, додавання відео на фон проекту, широкоформатні смужок типу Лендінгем Пейдж, ефекти паралакса і анімація.

Є один з найкращих редакторів картинок, фактично міні Photoshop. Перед публікацією можна прямо зі смартфона обробити фото (розтягнення, кадрування, зміна масштабу, корекція кольору, накладення ефектів) і помістити в потрібне місце на сторінці.

Можливість редагування коду HTML тут відсутня, що навіть на краще. Не слід заважати хороший візуальний конструктор із засобами для справжніх гиків. Цільова аудиторія даного сервісу - новачки. Для професіоналів є інші сайтбілдери.

Весь функціонал тут реалізований додаванням компонентів, віджетів і різними настройками. У цій системі недосвідченій людині складно буде що-небудь зробити не так. На то і розрахунок.

За рахунок вбудованого магазину додатків під назвою Wix App Market можна компенсувати мінуси движка і значно розширити функціонал. До інтернет-ресурсу можна прикріпити форум, підключити платежі онлайн, встановити спеціальний інтерактивний консультант, додати виставлення рахунків, більш якісно працювати з СЕО-настройками. Асортимент додатків тут досить великий і постійно зростає.

Загальна частота оновлень - це сильна сторона сервісу Wix. Це дуже перспективна система, з якою можна мати справу, не боячись при цьому залишитися біля розбитого корита.

Найкраще Wix підходить для створення візиток з унікальним дизайном, портфоліо художника (дизайнера або фотографа), промо-сторінок, магазинів на 100-200 товарів і якісно зроблених Лендінзі. Крім того, пристойними виходять блоги: їх просто вести і приємно читати. Маленькі яскраві сайти - коник сервісу. Загалом, Wix - це платформа для творчих людей, які бажають дуже ефектно просунути себе, або свій бізнес.

uKit

uKit - це найкращий конструктор в РФ з добре позначеною сферою застосування: створення проектів для середнього, малого бізнесу. Це найоптимальніший варіант для того, щоб зробити портфоліо, сайт-візитку, інтернет-магазин, Лендінгем. Він користується великим успіхом серед підприємців-початківців, представників різних спеціальностей, власників бізнесу, творчих особистостей. З рішенням заявленим творцями колом завдань цей сервіс справляється просто блискуче, без перебільшення!

Радимо вам спробувати uKit насамперед.

Після підбору оптимального шаблону (яких понад 350 штук) покроково пропонується ввести контактну та іншу інформацію. Для наочності дизайни вже заповнені різними тематичними демо-контентом (оформлення, картинки, тексти). Вони все згруповані по найбільш популярних напрямках бізнесу і типам діяльності людини.

Великою перевагою шаблонів є те, що вони все адаптивні. Тобто відразу повністю заточені під дисплеї смартфонів і інших мобільних девайсів.

Збірка інтернет-ресурсу виконується в візуальному Drag & Drop-редакторі, де перетворення дизайну здійснюються за допомогою перетягування на сторінку різнопланових тематичних блоків і компонентів (віджетів). Кожен блок піддається дуже гнучким редагування зовні (фон, колір) і за своїм змістом (властивості, структура). Ця технологія не передбачає навіть якихось базових навичок кодинга або програмування.

Панель управління сайтом інтуїтивно зрозуміла, вона добре підходить новачкам. Працюється тут дуже захоплююче. Інтерфейс з легкістю освоюється за кілька хвилин, а через півгодини у вас вже нарешті буде свій сайт для продажу і надання послуг.

Команда цього конструктора змогла впровадити вкрай просту систему по створенню інтернет-ресурсів з усіх відомих. Подібних аналогів просто не існує.

У сервісі доступні чотири недорогих тарифних плани: «Преміум» (48 доларів в рік), «Преміум +» (96 доларів в рік), «Магазин» (115 доларів на рік) і «Про» (144 долара на рік). У старших тарифних планах додана розширена статистика, можливість застосування власного коду, палітр, а також відкритий доступ до спеціальних преміум-шаблонами і онлайн-чату з технічною підтримкою. Перший тариф влаштує більшість користувачів.

Скориставшись спеціальною промокодом UGUIDE-25, можна отримати знижку в -25% на будь-якому тарифному плані (подарунок активується при оплаті за три і більше місяців). Також за 3500 рублів можна замовити функцію зі створення інтернет-ресурсу «під ключ» безпосередньо у розробників, або послугу з його СЕО-оптимізації.

Відгуки про хостинг: