Крок №44.Внешніе посилання на сайте.Проверка і видалення зовнішніх посилань.

  1. Які бувають посилання?
  2. Перевірка зовнішніх посилань в шаблоні wordpress.
  3. Видалення зовнішніх посилань з шаблону wordpress.
  4. Зовнішні посилання в коментарях.
  5. Редирект зовнішніх посилань в коментарях.
  6. Голосування.

Вітаю на блозі присвяченому створенню та просуванню сайтів на wordpress.

Тема сьогоднішнього уроку - це шкода який приносять зовнішні посилання для сайту і як видалити зовнішні посилання з сайту. Ні для кого не секрет що весь інтернет влаштований так, що сайти мають ссилкі.Ссилкі діляться на 2 типу, це внутрішні посилання і зовнішні посилання.

Які бувають посилання?

Внутрішні посилання - посилання які посилаються на сторінки всередині одного сайта.Как правило такі посилання не шкідливі для сайту, а навпаки при правильному їх застосуванні навіть приносять користь (перелінковка сайту).

Зовнішні посилання - це посилання які посилаються з Вашого сайту, на інший сайт в інтернете.Еслі зовнішнє посилання з Вашого сайту посилається на неякісний ресурс, то Ваш сайт може піддатися санкціям пошукових систем (ПС).

Зовнішніх посилань на сайті не повинно бути багато, так як кожна виходить зовнішнє посилання забирає з собою статичну вагу Вашого сайта.Для того що б видалити зовнішні посилання з сайту Вам спочатку необхідно провести аналіз зовнішніх посилань на сайті.

Давайте розберемося звідки взагалі можуть взятися зовнішні посилання на сайті? Ну по-перше зовнішні посилання можуть бути присутніми спочатку в шаблоні, яким Ви користуєтесь на wordpress. Розробники шаблонів дуже часто додають зовнішні посилання ведуть на їх власні сайти.Кстаті витікаючі посилання можуть бути відкритими і закодованими, ну а як розкодувати закодовані вихідні посилання я розповім трохи нижче.

По-друге вихідні зовнішні посилання можуть виникнути, якщо посилання в коментарях не закриті атрибутом rel = "nofollow" (як Ви здогадалися даний атрибут говорить пошуковій системі що не варто переходити і враховувати це посилання) .Як на мене, то з такими посиланнями потрібно боротися в першу очередь.Так як спамерів дуже багато, і всі норовлять залишити свій спам коментар заради того що б проставити зовнішнє посилання з Вашого сайту на свій. У цьому випадку раджу прочитати статтю як позбутися від спаму на сайті , Виконавши дії зазначені в статті вб'єте двох зайців, позбудетеся від величезної кількості спаму, і від спамних зовнішніх посилань.

Після того як ми визначилися звідки можуть взятися зовнішні посилання на сайті пропоную прочитати інструкцію як видалити зовнішні посилання на сайті.

Перевірка зовнішніх посилань в шаблоні wordpress.

Для того що б перевірити шаблон на наявність зовнішніх посилань я пропоную скористатися плагіном під назвою Theme Authenticity Checker (TAC).

TAC проведе пошук зовнішніх посилань, і в разі їх виявлення виведе їх на екран, що дуже зручною для не потрібно буде здійснювати ручний пошук зовнішніх посилань, TAC все зробить за Вас. Отже насамперед Вам потрібно встановити плагін TAC на Ваш сайт, після чого зайти в панель налаштувань плагіна.

Отже насамперед Вам потрібно   встановити плагін   TAC на Ваш сайт, після чого зайти в панель налаштувань плагіна

Плагін Theme Authenticity Checker вже проаналізував зовнішні посилання містяться в шаблонах wordpress, і коротенько вивів інформацію про наявність та кількість зовнішніх посилань в кожному з шаблонів.

Плагін Theme Authenticity Checker вже проаналізував зовнішні посилання містяться в шаблонах wordpress, і коротенько вивів інформацію про наявність та кількість зовнішніх посилань в кожному з шаблонів

Бачите, рожева стрілочка вказує на те, що в шаблоні є заховані зашифровані посилання, а зелена показує на присутність ще й двох зовнішніх ссилок.Давайте проведемо аналіз зовнішніх посилань в шаблоні, і подивимося в яких місцях шаблону вони містяться.

Тиснемо кнопку "Details" і дивимося на результат.

Видалення зовнішніх посилань з шаблону wordpress.

На зображенні рожевої стрілкою я вказав на розташування зашифрованого коду, як бачите в цьому шаблоні він міститься в файлі sidebar-left.php. Як Ви вже здогадалися, тепер нам його необхідно видалити. Підключаємося по ftp до сервера , Відкриваємо файл sidebar-left і з 26 рядка видаляємо зашифрований код.

Також чинимо і з зовнішніми посиланнями в файлі functions.php.Откриваем файл на редагування, знаходимо у файлі дані посилання і просто їх видаляємо, не забуваємо зберегти файл і відправити назад на сервер.

Після виконаних дій можна знову запустити TAC і переконатися в тому що ми видалили з шаблону зовнішні посилання.

Якщо Ви бачите таку ж ситуація, як і в зображенні зверху, тоді можу Вас привітати, Ви самостійно змогли видалити зовнішні посилання з шаблону wordpress.

Зовнішні посилання в коментарях.

Як я і говорив на початку статті зовнішні посилання можуть виходити також з коментарів до статей на Вашому сайте.На своєму блозі я прийняв рішення зробити редирект зовнішніх посилань.

Редирект - (іншими словами перенаправлення) я використовую для того, що б запобігти появі зовнішніх посилань в комментаріях.Суть редиректу полягає в тому, що ми зовнішні посилання направляємо на спеціальну сторінку, яка прихована в файлі robots.txt від пошукових систем, а ця сторінка перенаправляє користувача вже на зовнішнє посилання.

Плюс даного підходу полягає в тому, що одного разу виконавши дані дії, Ви назавжди перед був би обережний від появи небажаних зовнішніх посилань в комментаріях.Многіе в цей момент можуть сказати, що мовляв це зайве, тому що зовнішні посилання і так вже закриті атрибутом rel = "nofollow ".Закрити та не у всіх шаблонах, в моєму наприклад спочатку зовнішні посилання не були закриті цим атрібутом.І тоді я знайшов рішення.

Редирект зовнішніх посилань в коментарях.

Редирект зовнішніх посилань сайту можна реалізувати вручну, або доручити цю роботу на спеціалізований плагін. Я не став заморочуватися і робити ручної редирект, хоча там все дуже просто.Создаем файл переадресації go.php і кладемо його в корінь вашого сайту.

У сам файл go.php необхідно вписати код:

<? Php $ site = $ _GET [ 'site']; Header ( "Location:". $ Site. ""); exit (); ?>

Ну а після цього в статтях посилання давати ось такого виду:

<A href = "http: //адрес_вашего_сайта/go.php? Site = адрес_сайта_на_которий_ссилаетесь"> </ a>

Плагін WP-NoExternalLinks я вибрав тому, що всю роботу він виконує повністю в автоматичному режимі, в принципі один раз встановив, і забув.

Перенаправленням зовнішніх посилань на моєму сайті займається плагін під назвою WP-NoExternalLinks. Після установки його слід правильно налаштувати.

Можете скористатися моїми настройками плагіна WP-NoExternalLinks.

Можете скористатися моїми настройками плагіна WP-NoExternalLinks

Ось таким нехитрим способом я закрив зовнішні посилання на своєму сайті.

Голосування.

Чи корисна дана стаття для Вас?

Які бувають посилання?
Які бувають посилання?
Давайте розберемося звідки взагалі можуть взятися зовнішні посилання на сайті?
Php $ site = $ _GET [ 'site']; Header ( "Location:". $ Site. ""); exit (); ?
Php?
Чи корисна дана стаття для Вас?

Дополнительная информация

rss
Карта