Куди викидати батарейки, до Нового року в Мінську з'являться урни для батарей

Скоро в столиці з'являться спеціальні урни для батарейок Скоро в столиці з'являться спеціальні урни для батарейок. Їх встановлюватимуть біля входів у великі торгові об'єкти. Про це порталу www.interfax.by розповів начальник відділу енергетики Мінміськвиконкому Анатолій Лавнічук.

Питання про збір відпрацьованих елементів живлення у населення вже давно хвилює влади міста. Викинуті разом з відходами батарейки завдають серйозної шкоди екології. В землі або загальній купі сміття їх металевий корпус руйнується, в результаті чого в навколишнє середовище потрапляють солі важких металів.

портал www.interfax.by вже повідомляв про цю ініціативи Мінгорісполкомапосбору батарейок . Дизайн і місця розташування урн обговорювалися разом з усіма жителями столиці. І ось нарешті зразок готовий.

Урна для батарейок має циліндричну форму. Вона буде яскраво-оранжевого кольору, який залучає увагу, з чорною кришкою. По виду урна нагадує велику батарейку.

Як розповів Анатолій Лавнічук, Мінгорісполком виготовить урни за свої кошти і передасть їх у великі магазини (визначено близько 30 таких об'єктів). Планується, що урни встановлять вже до Нового року.

Ольга Артішевський

фото автора