Купити детектор | обнаружитель жучків і прихованих записуючих пристроїв "Захист 1206i" за хорошою ціною з гарантією і доставкою

  1. До чого може привести безпечність?
  2. Як дізнатися, що вашу секретну інформацію крадуть?
  3. Як працює детектор жучків "Захист 1206i"?
  4. Переваги детектора жучків "Захист 1206i"
  5. Детектор виявить практично всі "жучки"
  6. Детектор допоможе Вам визначити, якого роду "жучок" використовується проти Вас
  7. Функція активного кореляції дозволяє ідентифікувати традиційні FM-передавачі
  8. Індикатор рівня поля: прилад дозволяє визначити місцезнаходження "жучків"
  9. 4 види індикації виявлення: прилад забезпечує приховане спостереження і ідентифікацію по звуку
  10. Функція атенюатора і додаткова антена для роботи в умовах сторонніх перешкод виключають помилкові спрацьовування...
  11. Технічні характеристики:
  • виявляє GSM, Bluetooth, Wi-Fi, DECT і FM-передавачі;
  • додаткова антена для сканування надвисоких частот;
  • функція атенюатора з двома рівнями чутливості;
  • просунута система пошуку місця закладки жучка;
  • ударостійкий металевий корпус.
  • Оскільки даний детектор працює відразу в двох частотних піддіапазонах, він здатний виявляти, ідентифікувати і локалізувати аналогові і цифрові "жучки", що працюють в FM-діапазоні (звукові радіопередавачі), GSM-передавачі і мобільні телефони в т.ч. DECT, активні Wi-Fi і Bluetooth пристрою (кейлоггери і т.п.) на відстані до 2 метрів. Для підвищення ефективності пошуку в умовах перешкод прилад має вбудований аттенюатор і спеціальну антену, що знижують чутливість. Пошук "жучків" можна виробляти традиційним і прихованим чином за рахунок підтримки візуальної, звукової і віброіндикація.


    Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin .

    Відео-огляд детектора жучків "Захист 1206i"
    завантажити відеоролик [.Mp4 30 Мб]

    До чого може привести безпечність?

    Якщо Ви бізнесмен, чиновник або просто ділова людина, то напевно Вам є що приховувати від сторонніх вух. Секретна інформація, як магніт, притягує до себе людей специфічної професії - шпигунів. Чим важливіше секрет, тим більше шансів, що його спробують вкрасти і використовувати в своїх цілях. Можливо, Ви вважаєте себе або свій бізнес занадто незначними, щоб когось зацікавити. Це - головна помилка, яка може привести Вас до повного краху! Відомі сотні випадків, коли компанії ніяк не захищали свої секрети, а конкуренти просто користувалися їх безпечністю. Результат - повне розорення і нерозуміння того, як таке могло статися. Невже Ви хочете поповнити ряди тих нещасних, які страждали зайвою довірливістю і безпечністю, чий бізнес "вилетів в трубу"? Хочеться вірити, що ні.

    Як дізнатися, що вашу секретну інформацію крадуть?

    Отже, Ви переконалися, що конфіденційна інформація потребує захисту і готові прийняти серйозні заходи по посиленню безпеки, але не знаєте, що для цього робити. В першу чергу, треба зрозуміти, які способи зараз використовують шпигуни, щоб дізнатися ваші секрети. Найпопулярніший і широко поширений спосіб - це підкласти "жучок" в ваш робочий кабінет, де напевно буде звучати цілком таємна, що не призначена для чужих вух інформація. Таким "жучком" може бути що завгодно: прихований мікрофон або відеокамера, ваш власний (чи чужий, нібито випадково забутий) стільниковий телефон, кейлоггер для зчитування даних з комп'ютера та ін. Цифрові радіо-передавальні пристрої. Все передбачити і заздалегідь перекрити всі можливості установки "жучків" неможливо. Так само неможливо візуально виявити шпигунські пристрої, вони можуть бути настільки мініатюрні і так добре замасковані, що легше знайти голку в стозі сіна, ніж захований "жучок". А якщо "жучків" кілька, то і зовсім біда. Простіше відразу застрелитися. Але стрілятися ми, звичайно, не будемо, навіщо доставляти конкурентам таке задоволення. Потрібен просто адекватну відповідь!

    Такою відповіддю є сучасні пристрої, що дозволяють виявляти будь-які шпигунські пристрої, що працюють по радіоканалу, - детектори жучків. Одним з представників цієї групи пристроїв є антижучок професійного класу "Захист 1206i".

    Як працює детектор жучків "Захист 1206i"?

    Принцип роботи детектора жучків заснований на скануванні діапазонів частот, в яких найчастіше працюють шпигунські пристрої. Як тільки "жучок" активується і починає передавати інформацію господареві, детектор засікає його і сигналізує про це світінням вбудованих світлодіодів, звуковим сигналом через вбудований динамік або вібро-сигналами. Ви завжди будете миттєво сповіщені, якщо Вас спробують прослухати, і зможете вжити відповідних заходів щодо забезпечення безпеки.

    Переваги детектора жучків "Захист 1206i"

    • Безпрецедентно широкий робочий діапазон частот (два піддіапазони: від 50 МГц до 4000 МГц, а також 2,44 ГГц), дозволяє виявляти самі різні пристрої, що працюють в протоколах GSM / DECT / Bluetooth / Wi-Fi.Ні один "жучок" не залишиться не виявлення!
    • Зручний вибір режимів роботи за рахунок мікропроцесорного управління з сенсорними кнопками на лицьовій панелі.
    • Ідентифікує тип "жучка", індіціруя діапазон, в якому працює бездротове пристрій: GSM, Bluetooth, Wi-Fi, DECT, що полегшує його пошук і виявлення.
    • Забезпечує швидкий пошук місцезнаходження "жучків" за допомогою індикації потужності поля на 16-сегментної світлодіодним шкалою з широким динамічним діапазоном.
    • Дозволяє виявляти FM-передавачі за рахунок підтримки кореляції, заснованої на світлодіодним індикації рівня звукового зондуючого сигналу від шпигунських пристроїв, прийнятого ними від детектора "жучків".
    • Можливість роботи в складних умовах перешкод і складних міських умовах за рахунок вбудованого атенюатора, що дозволяє включити режим зниженої чутливості детектора і наявності в комплекті спеціального додаткової антени.
    • Прихований пошук та ідентифікація "жучків" по звуку за рахунок підтримки приладом беззвучної візуальної сигналізації, вібрації, змішаного режиму, а також функції прослуховування виявленого сигналу через вбудований динамік.
    • Чи не боїться невеликих падінь і ударів, так як укладений в міцний металевий корпус.

    Детектор жучків Захист 1206i має невеликі розміри, тому легко поміщається в одній руці, а для зручності вибору режимів роботи відрізняється вдалим розташуванням клавіш управління на лицьовій стороні
    Детектор жучків "Захист 1206i" має невеликі розміри, тому легко поміщається в одній руці, а для зручності вибору режимів роботи відрізняється вдалим розташуванням клавіш управління на лицьовій стороні

    Детектор виявить практично всі "жучки"

    Більшість детекторів жучків працює в діапазоні від 50 до 3000 МГц, тому що вважається, що саме ці частоти найчастіше використовуються шпигунськими пристроями. І дійсно - це самі часто використовувані частоти. Але шпигуни теж не дурні, вони чудово обізнані, що встановлені ними "жучки" можна виявити за допомогою детекторів. Тому найдосвідченіші з них цілком можуть застосувати (і застосовують!) Проти Вас "жучки", що працюють на більш високих частотах, які здебільшого анти-жучків не виявляються. Творці детектора "Захист 1206i" передбачили цей момент і розширили стандартний робочий діапазон для таких приладів. А щоб на такому широкому частотному діапазоні не відбувалося провалів чутливості, він був розбитий на 2 піддіапазони для пошуку "жучків" у два етапи. Для роботи в кожному з них прилад має дві антени, перемикання між якими здійснюється клавішами на лицьовій стороні корпусу детектора:

    1. Антена 1: від 50 МГц до 4000 МГц. Для виявлення мікрофонів, відеокамер, що передають на високих частотах, а також стільникових телефонів (GSM 900/1800 МГц), DECT і т.д.
    2. Антена 2: 2,44 ГГц. Для виявлення мікрофонів, відеокамер, кілоггерів і інших працюючих на понад високих частотах пристроїв, що передають дані по Bluetooth і Wi-Fi зв'язку. При включенні цього режиму роботи прилад також може виявляти активні мобільні телефони GSM 900/1800.

    Таким чином, можна сказати, що "Захист 1206i" виявляє практично всі "жучки", передають інформацію по радіоканалу, які тільки можуть бути. Це гарантує Вам найвищу захист від витоку інформації з вашого кабінету, будинку або автомобіля, де використовується детектор.

    Детектор допоможе Вам визначити, якого роду "жучок" використовується проти Вас

    Детектор "Захист 1206i" не просто визначає наявність поблизу "жучків", але і допомагає визначити, що вони собою представляють. Для цього на лицьовій панелі приладу передбачений світлодіод ідентифікації, який загоряється одним з 4-х кольорів в залежності від діапазону, в якому працює виявлений "жучок". Завдяки цій функції Ви зможете швидше виявити канали витоку інформації, знаючи, в якому діапазоні вони працюють. Залежно від кольору світіння світлодіод має наступне призначення:

    • блакитний - виявлено Bluetooth-пристрій;
    • зелений - виявлено пристрій Wi-Fi;
    • червоний - вказує на наявність активних мобільних GSM-телефонів;
    • помаранчевий - сигналізує про виявлення пристроїв діапазону DECT.

    Функція активного кореляції дозволяє ідентифікувати традиційні FM-передавачі

    Незважаючи на велику кількість цифрових "жучків" шпигуни продовжують використовувати звичайні передавачі, що працюють в FM-діапазоні частот. "Захист 1206i" вміє відрізняти такі типи пристроїв серед інших. Для цього є спеціальний режим активної кореляції, в якому прилад випромінює звукові зондувальні імпульси. Якщо виявлений "жучок" працює в FM-діапазоні, він буде приймати і відправляти зондує сигнал. Приймаючи цей сигнал уже від "жучків", детектор буде відображати рівень демодульованого звуку на світлодіодним шкалою, а синхронність зондирующих імпульсів зі змінами цієї шкали дозволяє зробити висновки про знаходження поблизу FM-жучків.

    Індикатор рівня поля: прилад дозволяє визначити місцезнаходження "жучків"

    Для захисту від шпигунських пристроїв важливо не просто знати про те, що вони є неподалік від вас, але і оперативно знаходити і знешкоджувати їх. Детектор "Захист 1206i" відповідає цим вимогам і дозволяє швидко знаходити навіть самі добре заховані й замасковані під що-небудь "жучки". Для оперативного пошуку таких пристроїв на лицьовій панелі приладу є 16-сегментна світлодіодна шкала, що відображає рівень радіочастотного сигналу в широкому динамічному діапазоні від -30 до +8 дБ. Контролюючи світлодіодну шкалу, в міру наближення до "жучків" її свідчення будуть рости, що дозволяє швидше знаходити і знешкоджувати різні "жучки".

    4 види індикації виявлення: прилад забезпечує приховане спостереження і ідентифікацію по звуку

    Для різних ситуацій, в яких може використовуватися прилад, детектор "Захист 1206i" підтримує 4 режими оповіщення про виявлення "жучків", які перемикаються клавішею, розташованою на його лицьовій стороні:

    • беззвучний режим - режим дозволяє вести прихований пошук "жучків" тільки щодо змін показань світлодіодних індикаторів і економить заряд батарейок;
    • віброрежим - ідеальний для тих випадків, коли про те, що Ви виявили шпигунські пристрої, не повинні знати треті особи, так як прилад в цьому режимі працює безшумно. Для прихованого виявлення досить покласти прилад в кишеню і якщо рівень інтенсивності поля буде вище 6-го світлодіода за шкалою, прилад дасть про це знати;
    • звуковий режим - призначений для детального аналізу сигналів від "жучків". Режим призначений головним чином для пошуку шпигунських пристроїв, що передають звук. Шуми, що відтворюються вбудованим в детектор динаміком, буде мовчати вона цілий при наближенні до таких типів пристроїв і через динамік можна почути демодулірованний приладом сигнал від "жучків", що дозволяє визначити тип "жучка", що не дивлячись на прилад, що особливо актуально при роботі в складних умовах ;
    • змішаний режим - призначений для тих випадків, коли під час виявлення "жучків" немає можливості постійно контролювати сигнал по вбудованої світлодіодним шкалою. У цьому режимі прилад видає і звуковий, і вібросигнал.

    Функція атенюатора і додаткова антена для роботи в умовах сторонніх перешкод виключають помилкові спрацьовування

    Детектор "Захист 1206i" має підвищену чутливість, що дозволяє йому з успіхом виявляти "жучки" на значній відстані від себе. З одного боку це добре, але з іншого, коли прилад виявляється в умовах скупчення сторонніх перешкод, це може викликати безпричинні спрацьовування і утруднить пошук "жучків". Різноманітна побутова техніка, вежі стільникового зв'язку, а також маса інших пристроїв створюють проблеми при використанні більшості детекторів "жучків", але тільки не для "Захист 1206i". По-перше, щоб захистити його від сторонніх перешкод, розробники забезпечили даний детектор аттенюатором для зниження чутливості, включати який фахівці сайту www.bughunter.ru рекомендують при рівні фонового сигналу вище 4-5 світлодіодів по вбудованої шкалою. По-друге, в комплектацію приладу включили додаткову антену, встановивши яку можна відсіяти реакцію детектора на джерела сторонніх сигналів, що особливо актуально в міському середовищі.

    Висока якість і безпеку детектора жучків Захист 1206i підтверджені наявністю сертифіката відповідності європейським стандартам CE
    Висока якість і безпеку детектора жучків "Захист 1206i" підтверджені наявністю сертифіката відповідності європейським стандартам CE

    Технічні характеристики:

    Значення

    Тип виявляються пристроїв аналогові і цифрові Робочі діапазони частот

    • основна антена: від 50 МГц до 4000 МГц
    • додаткова антена: 2,44 ГГц

    Світлодіод індикації типу виявленого сигналу

    • блакитний - Bluetooth;
    • зелений - Wi-Fi;
    • червоний - GSM 900/1800;
    • помаранчевий - DECT.

    Функція кореляції для ідентифікації FM-передавачів є (з використанням звукового імпульсного зондуючого сигналу) Радіус дії (залежить від потужності жучка і наявності сторонніх перешкод)

    • для GSM-пристроїв: 50 - 150 см;
    • для Bluetooth-пристроїв: 10 - 50 см;
    • для Wi-Fi-передавачів: 10 - 100 см;
    • для FM-передавачів: 20 - 80 см.

    Функція атенюатора є (2 режиму чутливості) Світлодіодний індикатор рівня випромінювання є (16-сегментний) Діапазон вимірювання рівня випромінювання від -30 до +8 дБ Світлодіодний індикатор рівня демодульованого звуку є (шкала) Сигналізація виявлення передавачів

    • звукова;
    • беззвучна;
    • віброрежим;
    • змішаний режим.

    Вбудований динамік є Тип управління мікропроцесорний Матеріал корпусу метал Харчування 2 батарейки типу "ААА" (LR03) Споживаний струм не більше 30 мА Тривалість роботи без заміни батарей не більше 20 годин Розміри

    • без антен: 120 х 70 х 16 мм;
    • з антенами: 220 x 70 x 16 мм.

    Для зручності транспортування детектора жучків Захист 1206i він і його приналежності поміщаються до вхідної в комплект поставки коробку і надійно фіксуються в ній
    Для зручності транспортування детектора жучків "Захист 1206i" він і його приналежності поміщаються до вхідної в комплект поставки коробку і надійно фіксуються в ній

    Комплект поставки:

    • детектор жучків "Захист 1206i";
    • 3 знімні антени;
    • викрутка для доступу в батарейний відсік;
    • паспорт;
    • транспортувальна коробка.

    Завантажити інструкцію з експлуатації [.Doc 111 кб]

До чого може привести безпечність?
Як дізнатися, що вашу секретну інформацію крадуть?
Як працює детектор жучків "Захист 1206i"?
Невже Ви хочете поповнити ряди тих нещасних, які страждали зайвою довірливістю і безпечністю, чий бізнес "вилетів в трубу"?
Як дізнатися, що вашу секретну інформацію крадуть?
Як працює детектор жучків "Захист 1206i"?

Дополнительная информация

rss
Карта