Купити електронні кухонні ваги, ваги для кухні з таймером

Запорука успішного результату при приготуванні страв - використання точних ваг кухонних

Практично кожної справжньої господині та й усім любителям готувати не обійтися на кухні без ваг. Підходячи до приготування страв з відповідальністю, вони в повному обсязі розуміють значення слова «міра». Тому як від точної кількості того чи іншого інгредієнта в страві залежить його смак. Без них не обійтися і тим, хто дотримується дієти і стежить за своїм харчуванням. Так чи інакше, майже кожній середньостатистичній господині, навіть тієї, яка не вважає себе «відданою» кухні, часто доводиться користуватися вагами, так як багато страв треба готувати строго за рецептом.


Інтернет-магазин HM Store пропонує Вашій увазі багатющий асортимент моделей електронних ваг від всесвітньо відомих компаній-виробників побутової техніки і аксесуарів для кухні Casa Bugatti, Joseph Joseph, Stadler Form і багатьох інших, з доставкою в Києві і по всій Україні.

Перш, ніж купити ваги для кухні Вам обов'язково слід визначитися з їх функціями, які Вам знадобляться надалі. Так ваги електронні Bugatti Glamour не тільки покажуть точну вагу продукту, але і допоможуть Вам контролювати час приготування страви, завдяки вбудованому таймеру. У Bugatti UMA знімна чаша виконує дві функції: в ній ви можете зважити продукти, а потім використовувати її, як вазу для фруктів.

Незрівнянний, оригінальний дизайн кухонних ваг Bugatti Glamour, Bugatti Individual UMA прикрасить вашу кухню. І це ще не кажучи про те, що все ваги торгової марки «Bugatti» відносяться до категорії «розумна» побутова техніка. І чого тільки не вміють Stadler Form Scale One: автоматично відключаться після зважування, покажуть дату, час, температуру, вологість, а також послужать будильником, покроково порахують додається вага і врахують масу порожньої тари.

Дуже компактні, прості і зручні у використанні Joseph Joseph Shell. Чашу можна використовувати для зважування як рідких, так і сипучих продуктів або продуктів, подрібнених хорошим блендером . А якщо Ви хочете, щоб ваги точно зважували продукти і при цьому займали мало місця на кухні - електронні ваги кухонні Joseph Joseph TriScale ідеально Вам підійдуть.