Купити Контролер автомобільного світла Торнадо-ДГЗ

 1. суть контролера
 2. переваги контролера
 3. Гарантія виробника
 4. переваги CNT
 5. Оптові умови поставки

Контролер ближнього світла - рішення для ощадливих автовласників, які не упускають можливість заощадити.

суть контролера

Контролер - компактний прилад, який відповідає за плавне включення і відключення фар ближнього світла і керуючий їх роботою на рівні міні-авто-комп'ютера:

 • плавно включає фари ближнього світла при запуску двигуна - економія ресурсу ламп до 50%;
 • підтримує роботу фар денного світла під час руху автомобіля на рівні 75% - економія до 25%;
 • автоматично переводить фари в режим економного освітлення після зупинки автомобіля протягом 1-2 хвилин - економія до 50%;
 • автоматично відключає фари через 20 секунд після вимкнення двигуна.

І все це він робить за рахунок вбудованого трикомпонентної акселерометра, здатного розуміти зміна положення тіла в 3-х напрямках. Технічно це все реалізовано в одному міні пристрої, що встановлюється замість штатного реле ближнього світла. Виймається штатний реле, на його місце вставляється Торнадо-ДГЗ. Можливе застосування на авто як з «позитивними» так і з «мінусовими» схемами живлення бортової мережі.

переваги контролера

 • економія ресурсу фар - плавне включення і автоматичне вимикання, а так само використання потужності на 75% дозволяють електроламп працювати значно довше. Термін може доходити до 5-ти років експлуатації або 100 000 км пробігу, в залежності від виробника ламп;
 • штатне місце розміщення - установка контролера не вимагає внесення змін в пристрій самого автомобіля або його електросистеми і не впливає на гарантію. Прилад встановлюється в штатну колодку реле;
 • універсальність - може використовуватися з усіма видами вітчизняних автомобілів і з більшістю імпортних;
 • нульові витрати на установку - не потрібно їхати на СТО або звертатися до фахівців, щоб встановити контролер. Все можна зробити самостійно.

Інструкція, що додається до контролера, детально розписує всі чотири варіанти монтажу.

Увага! Самостійна установка контролера не впливає на гарантію як автомобіля, так і самого контролера.

Самостійна установка контролера не впливає на гарантію як автомобіля, так і самого контролера

Гарантія виробника

Компанія «Центр нових технологій» гарантує справну роботу блоку DRL при дотриманні умов зберігання, транспортування та правил експлуатації.

Гарантійний термін експлуатації - 6 місяців з дня продажу блоку DRL. У разі виходу з ладу або порушення функціонування блоку DRL необхідно звернутися в нашу компанію по телефону: 8 800 3333 900.

переваги CNT

Всі товари «Центру нових технологій» супроводжуються сертифікатами якості та гарантійними зобов'язаннями від виробників.

Звертаючись до нас, ви отримуєте надійного постачальника контролерів. Наші співробітники докладно проконсультують вас про особливості техніки, проконтролюють доставку товару «до дверей» і завжди будуть на зв'язку, щоб відповісти на всі ваші запитання.

Читати статтю про контролер автомобільного світла Торнадо-ДГЗ .

Цікавлять подробиці? Телефонуйте нам на гарячу лінію 8 800 3333 900 (безкоштовно).

Оптові умови поставки

Для оптових клієнтів і автосервісів, у нас передбачені особливі ціни і умови поставки. За інформацією звертайтеся до відділу продажів 8 (8482) 557-447 або на ел. адреса [email protected] .

Цікавлять подробиці?

Дополнительная информация

rss
Карта