Купівля авто в Польщі. Чому все вихідці колишнього СРСР купують AUDI або BMW?

Автор: Kiev Poland 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:16:51 (Посилання відкриється в новому вікні)

Юлія і Дмитро розкажуть про те, як вони вибирали і купували автомобіль після приїзду до Польщі, зроблять невеликий огляд його зовнішнього та внутрішнього вигляду і здійснять поїздку по околицях свого будинку.

- (Юлія) Всім привіт! У Польщі сьогодні вихідний, але у нас наполеонівські плани, як зазвичай. Я сьогодні хочу зняти відео про ще одного члена нашої сім'ї, якому, вважаю, незаслужено дуже мало приділяється уваги в наших відео. І мова піде про наш автомобілі, про нашу Audi.

Загалом, чому я вирішила зняти цей ролик? Дана думка прийшла мені в голову після розмови з одним з поляків, який сказав, що всі, хто приїжджає з країн колишнього Радянського Союзу - з України, з Росії, неважливо, - обов'язково купують або Audi, або BMW і ми, каже, не виняток . І я от думаю над цим питанням: чи справді, а чому? Я не скажу, що прямо все, але більшість, мабуть, вибирають Audi і BMW. Так ось, сьогодні в відео я хочу пояснити, чому ми купили саме Audi, саме цей автомобіль, саме цю модель. І я з допомогою, звичайно ж, чоловіка постараюся розповісти про автомобіль: як купували, як це в Польщі відбувається. І ми, природно, покажемо сам автомобіль. Я думаю, вам повинно бути цікаво, тому приєднуйтесь. Поїхали дивитися огляд.

На жаль, сьогодні дощ, така ось мжичка, холодно на вулиці. Я не знаю, дай бог, у нас вийде зробити гарне відео, будемо старатися. Ось так виглядає наша машина - Audi A4 універсал. Машина сімейна, можна сказати, тому що вона велика, як раз для великої родини. Ми з чоловіком вам все покажемо і розповімо, чому і як ми її купили. Чоловік помив авто, перед тим як його знімати, - і пішов дощ, ну це завжди так: тільки помиєш - відразу піде дощ.

Загалом, машина дуже хороша, коробка автомат. Спеціально купували з такою, щоб я могла їздити. Але, як ви знаєте, я поки що не особливо їздець, проте я намагаюся.

Автомобіль темно-синього кольору, на сонце він прямо блищить. Рік випуску 2003, тобто машині 13 років, але за нею цього не видно, вона в дуже хорошому стані. Цим вона, в принципі, нас і підкупила. Коли ми побачили цей автомобіль, то зрозуміли, що він в дуже хорошому стані. Зовнішній вигляд його був просто чудовий, машина просто блищала на сонці! І природно, ми просто закохалися в неї.

Діма, скажи повна назва машини, тому що я зараз можу з помилкою сказати. Audi A4 у нас, так?

- (Дмитро) Audi A4, кузов B6, 2003 року випуску.

- (Юлія) Який двигун у нас?

- (Дмитро) Двигун об'ємом 2 літри, коробка автомат.

- (Юлія) 2 літри, автомат ... Скільки вона «їсть»?

- (Дмитро) Бензину 10 літрів, газу - 12.

- (Юлія) Зрозуміла. Ми поставили на неї газобалонне обладнання (ГБО). Коли ми поставили, в минулому році, так?

- (Дмитро) в 2015 році.

- (Юлія) Його видно чи ні? Куди його поставили?

- (Дмитро) У двигуні треба дивитися.

- (Юлія) А! У машині тата ГБО, наприклад, в багажнику. Давай відкриємо багажник і покажемо, що всередині.

- (Дмитро) Балон варто замість запасного колеса.

Польща - чудова країна для життя. Ця одна з країн Євросоюзу, куди найпростіше емігрувати.

- Програмісти, дизайнери, фотографи та інші творчі професії, які працюють самі на себе, мають унікальну можливість отримати ВНЖ в Польщі на 3 роки і платити мінімальні податки.

- Випускникам шкіл можна вступити в польські вузи .

- Дорослі ж можуть отримати нову спеціальність (кухар, перукар, візажист, масажист і т.д.) в безкоштовних поліцеальних школах . Що дасть можливість в майбутньому працювати в Польщі.

- Люди з підприємницькою жилкою можуть виїхати в Польщу за допомогою бізнес-імміграції .

- Якщо у вас є польське коріння (скажіть спасибі бабусі чи дідуся), то Карта поляка чекає на вас. Крім матеріальної допомоги в розмірі 1400 євро, ви через рік зможете отримати польський паспорт.

Крім надання послуг з еміграції, ми допоможемо вам орендувати квартиру в Варшаві, Кракові, Вроцлаві і т.д. Один з варіантів інвестицій - купівля нерухомості в Польщі для подальшої здачі через керуючу компанію.

Також подивіться наш ролик: " 7 способів переїхати до Польщі ".

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

мережі, щоб дізнатися більше:   YouTube-канал   ,   Telegram   ,   ВКонтакте   ,   Facebook   ,   Instagram

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Загалом, чому я вирішила зняти цей ролик?
І я от думаю над цим питанням: чи справді, а чому?
Audi A4 у нас, так?
Юлія) Який двигун у нас?
Скільки вона «їсть»?
Коли ми поставили, в минулому році, так?
Юлія) Його видно чи ні?
Куди його поставили?