Купівля автомобіля в Америці

 1. 1.Вибіраются автомобіль
 2. 2. Де купити і скільки коштує
 3. 3. На що варто звернути увагу при купівлі транспортного засобу
 4. 4. Оформлення документів

Багато учасників Work and travel мріють про власний автомобіль, але не мають можливості купити його «дому», тому як навіть старенька іномарка коштує недешево. Але як ви вже напевно зрозуміли, Work and travel виконує бажання. В Америці наявність особистого автомобіля - це можливість заощадити купу часу і грошей. В США є два легальних способу отримати машину в особисте користування: взяти її в оренду або купити. У цій статті я детально розповім як купити автомобіль учаснику програми Work and travel.

1.Вибіраются автомобіль Багато учасників Work and travel мріють про власний автомобіль, але не мають можливості купити його «дому», тому як навіть старенька іномарка коштує недешево

Ви напевно багато чули про те що в США машини стоять дуже дешево і за 1000 доларів можна купити мега круту тачку, але це не зовсім так. Машини європейських виробників, наприклад BMW, Audi, Mersedes і т.д., виллються в пристойну суму. Краще купувати «вітчизняний» автомобіль, такий як Buick, Chevrolet, Ford, Jeep і так далі, такі машини будуть коштувати порівняно недорого.

2. Де купити і скільки коштує

 1. Через нових знайомих - можливо хтось із ваших товаришів по службі по роботі продає свою машину, може хтось із їхніх друзів чи родичів, не соромтеся поцікавитися. Це хороший шанс купити машину дешевше.
 2. Оголошення в газетах - олдскульний варіант пошуку чогось, з ним, я думаю, все зрозуміло Просто купуєте місцеву газету і продзвонювати власників вподобаних вам авто.
 3. Інтернет аукціон - найпопулярніший в Америці інтернет аукціон це craigslist.org, на ньому можна купити все, в тому числі і старі автомобілі за прийнятною ціною.
 4. Перекупники - в Америці багато людей займаються тим, що призводять старі машини в більш-менш людський вигляд і продають. З такими машинами потрібно бути особливо обережними, так як зовні машина може виглядати вельми пристойно, але проїхавши 100 миль буквально розвалитися.

Що стосується ціни на старі машини, не соромтеся торгуватися. Дуже часто можна скинути від 100-500 доларів, а там хто знає, може скинете і половину вартості, це залежить тільки від вас. Якщо ви будете купувати машину за готівку, у вас більше шансів отримати знижку, ніж оплачуючи, наприклад, чеком.

3. На що варто звернути увагу при купівлі транспортного засобу

 1. Не купуйте машину з непройденого тех. оглядом. Якщо його немає, то з машиною явно щось не так. В Америці ця процедура коштує копійки і займає зовсім небагато часу, ціна залежить від штату, в якому ви його проходите.
 2. Уважно вивчіть саму машину. Ви можете оглянути машину самостійно або загнати її на СТО. Якщо ви вирішили зробити це самостійно, вивчіть машину повністю, загляньте під капот і днище машини, послухайте як машини заводяться і попросіть у господаря провести тест драйв.
 3. Не соромтеся чіплятися до кожної дрібниці, говорите продавцеві про кожну деталь яка вас не влаштовує, адже так можна скинути ще сотню баксів.

4. Оформлення документів

 1. Bill of Sale - заповнюємо цей бланк разом з продавцем автомобіля, там повинно бути вказано, хто купив, і хто продав машину. Перевірте паспорт продавця, що б всі дані відповідали.
 2. Страховка - всі машини в Америці повинні бути застраховані. Для цього ви їдете в будь-яку страхову компанію, надаєте дані про свій автомобіль, і вам повідомлять, скільки буде коштувати застрахувати ваше авто. Краще вибирати повне страхування, так як якщо щось трапиться на дорозі, всі зобов'язання по ремонту авто візьме на себе страхова компанія, і вам не доведеться ні за що платити. Не забудьте, що для отримання страховки, потрібно буде пред'явити права і закордонний паспорт.
 3. Department of Motor Vehicles- по-російськи це Держ. Авто. Інспекція. Там потрібно буде зробити наступну процедуру: пред'явити Bill of Sale і оформлену страховку, далі оплачуєте податок на транспортний засіб і вартість номерів. Не забудьте вказати свою поштову адресу в США , На нього вам прийде: Title - документ який підтверджує, що ви є власником машини і sticker - в ньому написано до якого числа сплачено податок на автомобіль, цей sticker потрібно прикріпити на задній номер авто.

Після проходження всіх цих процедур, ви стаєте повноправним власником авто.

Не порушуйте правила дорожнього руху і будь ласка будьте обережні на дорогах. Тоді ви неодмінно отримаєте масу приємних вражень від подорожі по Америці на автомобілі. Не порушуйте правила дорожнього руху і будь ласка будьте обережні на дорогах