Купівля посилань автоматично: де купити посилання для просування сайту - сервіси закупівлі зовнішніх лінків

 1. Значення посилань для розкрутки сайтів
 2. Як отримати якісні посилання на сайт
 3. Де купувати посилання для просування сайту
 4. Підбірка 10 кращих бірж посилань для просування сайтів

Незважаючи ні на що, пошукове просування продовжує залишатися комплексним процесом, який передбачає копітку роботу з внутрішніми і зовнішніми чинниками. Внутрішня оптимізація - це публікація унікального і якісного контенту, формування правильної структури, перелінковка і поліпшення юзабіліті. Коли просувний сайт якісно пророблений, фахівці починають займатися зовнішньою оптимізацією, а саме розміщенням посилань на зовнішніх трастових релевантних ресурсах. На авторитетних майданчиках, як правило, неможливо безкоштовно опублікувати матеріал, тому потрібно задуматися про те, як буде проводитися закупівля посилань для просування.

Просування посиланнями не тільки залишається ефективним інструментом оптимізатора, але і часто стає вирішальним фактором у просуванні. Яким би гарним, зручним і інформативним не був сайт, в конкурентних нішах він просто не вийде в топ без якісного зовнішнього посилального профілю.

Зовнішня оптимізація сьогодні вимагає уваги до деталей і акуратного підходу. Для якісного результату посилання повинна публікуватися на релевантному ресурсі, мати органічний анкор і генерувати трафік на сайт. У світлі таких вимог все популярнішим стає крауд-маркетинг, який передбачає розміщення посилань в повідомленнях на форумах, сайтах з відгуками і на інших сайтах з можливістю публікації матеріалів користувачами.

Це хороший спосіб отримання якісних посилань, до яких у пошукових систем не виникає претензій. Але ручної крауд-маркетинг - це дуже трудомісткий процес, що вимагає певної майстерності. Багато посилання видаляються модераторами, тому говорити про їх масової «живучості» годі й говорити.

Крім крауд-маркетингу в розпорядженні оптимізаторів залишається ще один надійний спосіб отримання якісних посилань - пошук релевантних і авторитетних ресурсів, з власниками яких потрібно домовитися про покупку можливості публікації матеріалу з посиланням. Якщо займатися цим вручну, то доведеться подолати неймовірний за складністю обсяг роботи.

Щоб оптимізатори могли займатися не тільки постійним пошуком майданчиків для розміщення посилань, але і іншою роботою, були створені біржі посилань. Якби якийсь сеошник повністю припинив свою роботу 10 років тому, то сьогодні він би просто не впізнав ці ресурси для закупівлі посилань. Раніше тут сотнями для одного аккаунта купувалися дуже дешеві посилання, якість яких повністю відповідало ціні. А чому б і ні? Тоді методика працювала, але сьогодні масова закупівля посилань низької якості - це смертельний вирок для будь-якого сайту, який буде негайно виконаний пошуковими системами Google і «Яндекс».

Сучасні біржі орієнтовані на продаж якісних посилань, які публікуються в оточенні гарного тексту і розміщуються на тематичному сайті.

Значення посилань для розкрутки сайтів

Без посилань уявити собі інтернет неможливо, адже саме на можливості вільно ділитися інформацією будувалися принципи Всесвітньої павутини. Тому посилання на зовнішніх ресурсах враховуються і будуть враховуватися в майбутньому, хоча сила їх впливу сьогодні дещо знизилася. У будь-якому випадку якісний контрольний профіль:

 • підвищує впізнаваність сайту;
 • збільшує довіру ПС;
 • генерує природний трафік;
 • покращує результати ранжирування.

В останні роки пошукові системи ведуть нещадну і результативну війну з недобросовісними методами посилального просування. З іншого боку, вони почали високо цінувати природні посилання на трастових майданчиках, опубліковані в релевантному контексті.

Як отримати якісні посилання на сайт

Для вирішення цього завдання існує тільки кілька дієвих і безпечних способів:

 • крауд-маркетинг;
 • контент-маркетинг;
 • PR-кампанії.

Безумовно, ще кілька років тому отримання посилань було простішим і дешевшим процесом. У ті часи «дикого» SEO можна було пачками брати в оренду або купувати посилання для просування. Причому навіть скромного бюджету вистачало для покупки значного, за сьогоднішніми мірками, кількості посилань.

Зараз такі стратегії не можуть застосовуватися на практиці. Звичайно, якщо є непотрібний сайт-камікадзе, то можна спробувати. Ви зможете з гарантією в 100% насолодитися дією алгоритму «Пінгвін» від Google, а «Яндекс» для таких зухвалих сеошників приготував «Минусинськ». В результаті безвідповідальної закупівлі посилань на сайт ресурс потрапить під фільтри. Це означає, що в кращому випадку буде значно знижений пошуковий рейтинг, а в гіршому сайт просто перестануть індексувати пошукові системи.

Це означає, що в кращому випадку буде значно знижений пошуковий рейтинг, а в гіршому сайт просто перестануть індексувати пошукові системи

Сьогодні ми вже не купуємо посилання заради самих посилань. Пошукові системи оцінять тільки ті лінки, які генерують цільовий трафік. В ідеалі для цього потрібно вручну шукати відповідні майданчики, аналізувати їх показники і вести переговори з власниками про можливість публікації матеріалів з посиланням. Варто відзначити, що робота закордонних SEO-фахівців виглядає саме так, адже на західному ринку біржі посилань не отримали розвитку.

Зробити працю оптимізатора більш ефективним допомагають біржі посилань. Не варто боятися цього інструменту. Просто сьогодні покупка посилань для просування сайту повинна проводитися в точній відповідності з вивіреної стратегією плавного нарощування посилальної маси. Не потрібно думати про кількість посилань. Аналітика показує, що одна дійсно хороша посилання дає кращий результат, ніж 20-30 сумнівних лінків.

Де купувати посилання для просування сайту

Ефективність зовнішньої оптимізації багато в чому залежить від того, наскільки відповідально виконавець відноситься до підбору ресурсів для їх публікації. В процесі вибору сайту-донора потрібно брати до уваги такі моменти:

 1. Відвідуваність і якість трафіку. Краще купити посилання на сайті з добовою відвідуваністю від 500 осіб. Потрібно перевірити, щоб майданчик отримувала трафік природно.
 2. Тематика. Вона обов'язково повинна бути релевантною або суміжній.
 3. Трастовість. Цей показник оцінює якість довідкового профілю донора: чим він вищий, тим краще.
 4. Посилальна заспамленності. Якщо у майданчика трохи сторінок в індексі, але кількість вихідних посилань зашкалює - це погано.

Крім того, потрібно звернути увагу на те, наскільки якісний контент публікується на сайті і як часто він оновлюється. Оцініть призначену для користувача активність, кількість реклами і технічну сторону роботи сайту.

Підбірка 10 кращих бірж посилань для просування сайтів

Як ми вже розібралися, біржі значно спрощують закупівлю посилань на сайт. Тут завжди великий вибір донорів різної тематики. Можна впевнено виділити 10 кращих бірж посилань на ринку.

Miralinks.ru. Одна з найвідоміших і надійних площадок в своїй ніші. У базу донорів входить понад 13 тис. Перевірених сайтів. Ця система статейного маркетингу пропонує публікацію посилань виключно в тематичних новинах і статтях. Тут можна прикласти власний текст, а також є можливість замовити написання матеріалу або купити готовий текст на партнерській біржі «Міратекст».

Перед додаванням в базу донори проходять строгий відбір. Матеріали розміщуються вручну, що дозволяє позбутися від непотрібної уваги з боку ПС. На Miralinks можна купити зовнішні посилання по дуже різною ціною, так як все залежить від характеристик донора.

Gogetlinks.net. Це авторитетна майданчик для покупки вічних посилань. Всі ресурси проходять строгий відбір, тому тут можна купити тільки якісні посилання. База з 15 тис. Сайтів дозволяє знайти релевантну майданчик для будь-якої ніші. Власний штат копірайтерів пише статті, а замовник має право відправляти матеріал на доопрацювання до того моменту, поки текст його повністю не влаштує. Цінова політика біржі не відрізняється доступністю, але вона відповідає якості сервісу.

Rookee . Сервіс для комплексного просування сайтів, який пропонує закупівлю якісних посилань. Тут можна придбати вічні або орендні, а також крауд ​​і смарт-посилання (беклінки з тематичних майданчиків). Сервіс повністю автоматизує покупку посилань за допомогою стратегій, що значно економить час власників сайтів. Новачки можуть вибрати готові стратегії, а досвідчені користувачі - налаштувати свої.

Rotapost . Ця біржа зібрала в свою значну базу донорів з 50 тис. Сайтів, до яких увійшли тільки популярні і якісні тематичні блоги. Тексти пишуть самі блогери, а на замовника лягає необхідність в наданні текстового блоку з посиланням. Сервіс Rotapost відрізняється дуже доступними цінами при високій якості майданчиків.

Linkparty . Тут можна купити зовнішні посилання на сайт або замовити послугу комплексного пошукового просування. Орієнтуючись на тематичні ключі, сервіс самостійно підбирає релевантні майданчики. Посилання додаються в тематичні обговорення. В рамках однієї кампанії на Linkparty можна купити посилання вартістю всього 80 рублів.

В рамках однієї кампанії на Linkparty можна купити посилання вартістю всього 80 рублів

Zapostim . Крім покупки посилань, тут можна замовити страховку, що захищає від їх видалення. Користувачам надається можливість ручної оптимізації постів. На Zapostim ціна посилання варіюється в межах 170-260 рублів. Мінімальна сума для запуску кампанії складає 1999 рублів.

Referr. Цей майданчик дає можливість купити посилання на сайт з розміщенням в зарубіжних і вітчизняних соціальних мережах, блогах і форумах. Кожен замовник отримує персонального менеджера. Клієнт самостійно вибирає майданчики і вказує необхідні ключі. Вартість розміщення посилання коливається в межах 200-240 рублів, але мінімальне замовлення повинен складатися з 50 посилань. Сервіс гарантує «живучість» посилання протягом 30 днів.

Linkbuilder. Сервіс крауд-маркетингу, можливості якого нагадують класичну біржу посилань. Система самостійно аналізує клієнтський сайт, підбираючи оптимальних донорів. Посилання розміщуються на новинних сайтах, форумах, отзовіках і в соціальних мережах. Сервіс гарантує, що посилання будуть працювати не менше 3 місяців. Ціна розміщення однієї посилання - 199 рублів, що і є мінімальним замовленням.

Zenlink . Сервіс закупівлі посилань для просування сайтів з розміщенням в коментарях, форумах, сайтах, відгуках та релевантних спільнотах. Клієнт може вказати географію просування і тип посилання (безанкорние або анкорний). Передбачена функція стоп-листа, що дозволяє виключити з розміщення певні ресурси. Мінімальне замовлення на Zenlink складається з 10 посилань, кожна з яких буде коштувати 250 рублів.

Мінімальне замовлення на Zenlink складається з 10 посилань, кожна з яких буде коштувати 250 рублів

Linkum . Крауд-маркетинговий сервіс, на якому можна недорого купити природні посилання. Розміщення проходить в рамках тематичних форумів, блогів і запитальників. Посилання коштує всього 50 рублів, а почати просування можна з покупки тільки одного посилання.

Як висновок хочеться сказати, що посилальне просування продовжує працювати. Боятися цього інструменту немає сенсу, потрібно тільки уважно підходити до закупівлі посилань. Сьогодні вирішальну роль відіграє якість, а не кількість посилань. Не забувайте про крауд-маркетингу, адже він не тільки покращує рейтинг сайту, але і генерує якісний трафік, а також сприяє впізнаваності бренду.

А чому б і ні?

Дополнительная информация

rss
Карта