Курси SharePoint

Засоби віртуалізації на курсах Microsoft в Центрі «Спеціаліст»

Засоби віртуалізації на курсах Microsoft в Центрі «Спеціаліст»

Хочете стати адміністратором або розробником рішень на базі SharePoint? Центр «Спеціаліст» пропонує Вам курси з вивчення Microsoft SharePoint - корпоративного веб-порталу, системи документообігу та автоматизації бізнес-процесів в компанії.

Навчання ведеться за версіями SharePoint 2016, 2013, 2010 з найактуальніших напрямків, в т.ч. адміністрування, розробка, бізнес-аналітика, курси для користувачів.

Центр «Спеціаліст» - кращий російський навчальний центр, авторизований Microsoft!

«Спеціаліст» займає лідируючі позиції в області мережевих технологій Microsoft. Кожен третій в Росії випускник авторизованих курсів по Microsoft SharePoint закінчує курси саме в нашому Центрі!

Викладачі курсів Microsoft SharePoint - сертифіковані тренери Microsoft, власники престижних міжнародних сертифікацій Microsoft, справжні експерти у своїй області. Щорічно наші викладачі беруть участь у найважливіших заходах Microsoft (World Partner Conference, TechEd Russia і ін.) І першими в Росії передають отримані унікальні знання і досвід слухачам курсів Microsoft SharePoint Центру «Спеціаліст».

Успішне закінчення курсів Microsoft SharePoint не тільки допоможе Вам опанувати всіма особливостями застосування цього програмного продукту, а також підготує Вас до здачі іспитів на отримання міжнародних сертифікацій MCSE: SharePoint , MCITP: SharePoint Administrator 2010 , MCSD: SharePoint Applications , MCPD: SharePoint Developer і престижних міжнародних статусів Microsoft.

Після закінчення кожного авторизованого курсу Microsoft SharePoint в нашому Центрі Ви отримаєте два документа: свідоцтво Центру «Спеціаліст» і міжнародний сертифікат Microsoft .

Заняття проходять за розкладом, гарантованого на рік вперед. Ви завжди зможете вибрати найбільш підходящі для Вас режим, час і місце занять. В режимі вебінару Ви можете отримувати знання там, де Вам зручно - в будь-якій точці планети, де є доступ в інтернет! Для Вас - зручності та переваги відкритого навчання !

Комфортабельні навчальні класи з сучасним технічним обладнанням, навчальні комплекси в крокової доступності від станцій метро, ​​можливість вчитися вдома або в будь-якому іншому місці - ми робимо все, щоб Вам було комфортно навчатися і ніщо не відволікало Вас від отримання знань!

Отримайте актуальні знання і корисні навички роботи - опануйте Microsoft SharePoint в Центрі «Спеціаліст»!

Тільки в нашому Центрі курси проводять суперфахівців, що мають статус   MVP   (Most Valuable Professionals)   - в перекладі «найбільш цінний професіонал» від компанії Microsoft Тільки в нашому Центрі курси проводять суперфахівців, що мають статус MVP (Most Valuable Professionals) - в перекладі «найбільш цінний професіонал» від компанії Microsoft.
Статус MVP отримують найбільш авторитетні незалежні фахівці з технологіям Microsoft , Які активно беруть участь в форумах, User Groups, блогах, кваліфіковано допомагаючи програмістам, що створює рішення на платформі Microsoft, відповідаючи на їхні запитання і даючи поради іншим користувачам продуктів Microsoft. Більш того, власники MVP є найбільш авторитетними тестувальниками всіх бета-версій продуктів Microsoft. Вони складають менше 20% від усіх людей, які здійснюють тестування продуктів Microsoft, і при цьому знаходять більше 80% помилок.
У Росії таким статусом володіють буквально одиниці. Ми пишаємося, що професіонали такого високого рівня працюють у нас!


Доступ до Всім підручниками в будь-який час, в будь-якому місці!

Електронні навчальні посібники Microsoft - навчання в Центрі "Спеціаліст" стало ще ефективніше!
Будучи лідером серед російських навчальних Центрів, авторизованих Microsoft, Центр «Спеціаліст» пропонує своїм слухачам два варіанти навчальних посібників Microsoft - електронний і паперовий. Якщо ви займаєтеся на авторизованих курсах Microsoft в очному режимі, у Вас є можливість вибрати, в якому вигляді отримати підручник. Практика показує, що електронні навчальні посібники сприяють більш ефективному засвоєнню матеріалу слухачами. Дізнайтеся подробиці!


-   Програма підвищення кваліфікації   - Записатися - Програма підвищення кваліфікації - Записатися

* «Ціна від" - мінімальна можлива ціна на даний курс, залежить від формату, виду навчання, обраного часу занять і вказана з урахуванням діючих акцій і спеціальних пропозицій. Точну ціну на конкретну групу Ви можете дізнатися за тел. +7 (495) 232-3216.

Для юридичних осіб (організацій) вказана мінімальна ціна, що діє при повній передоплаті.