Лайф (Life) акція | 20руб. | Червень 2019 | Подивитися! - Picodi Білорусь

 1. Цікаві факти:
 2. Вигідні тарифи life :)
 3. Можливості заощадити в інтернет-магазині Лайф
 4. Покупки в інтернеті з Пікоді

Life :) - білоруський оператор стільникового зв'язку

Life :) - білоруський оператор стільникового зв'язку. Компанія з'явилася на білоруському ринку в 2008 році і з того часу не перестає радувати своїх клієнтів високотехнологічними і зручними комунікаційними рішеннями. За короткий час мережа стала фаворитом серед молоді, так як надає відносно недороге, але якісне підключення до мережі інтернет.

Лайф - мобільний оператор, який надав нового значення спілкуванню людей, зробив його простіше, багатшим і вигідніше. З приходом life :) вітчизняний ринок телекомунікацій змінився. Супершвидкісний інтернет, безлімітні дзвінки на номери будь-яких операторів, широкий вибір вигідних тарифів та послуг для безмежного спілкування.

Супершвидкісний інтернет, безлімітні дзвінки на номери будь-яких операторів, широкий вибір вигідних тарифів та послуг для безмежного спілкування

Цікаві факти:

 • Оператор Лайф першим в республіці запустив мобільний 3G інтернет, який став доступним, як для користувачів смартфонів, так і власникам персональних комп'ютерів.
 • Логотипом компанії є «смайлик» - незамінний атрибут усіх комунікацій.
 • Компанія life активно приймає участь в благодійних акціях, допомагаючи дітям-сиротам та інвалідам.

Хочете перейти з іншого оператора на Лайф, але ваш номер став за багато років вам доріг? Не біда! Оператор мобільного зв'язку надає можливість зберегти свій номер до останньої цифри, а до всього ще подарує безліч приємних бонусів.

Вигідні тарифи life :)

Білоруський оператор life :) входить до групи компаній Turkcell - одного з провідних гравців європейського ринку мобільного зв'язку. Turkcell займає третє місце в Європі за кількістю абонентів. Компанії, що входять до групи Turkcell, успішно працюють в Азербайджані, Казахстані, Грузії, Молдові, на Україні і Північному Кіпрі.

Користуючись послугами Лайф, ви отримуєте безліч переваг:

Користуючись послугами Лайф, ви отримуєте безліч переваг:

 • Оператор заздалегідь попереджає вас про низький балансі на рахунку. Більше не потрібно турбуватися і самостійно перевіряти залишок коштів.
 • Користувачі Лайф не страждають від мінусових балансів і кредитів. Баланс нижче 0 рублів неможливий.
 • В інтернет-магазині life :) ви можете придбати телефони, планшети або модеми за вигідними цінами. Лайф також надає можливість покупки в розстрочку на вигідних умовах. На все гаджети оператор дає гарантію.
 • Якщо у вас виникнуть будь-які питання або проблеми, ви завжди можете зв'язатися з операторами, які готові допомогти в будь-яку хвилину.

Можливості заощадити в інтернет-магазині Лайф

Як ви вже встигли переконатися, Лайф - це мережа, яка надає послуги мобільного зв'язку на порядок дешевше, ніж інші оператори. Але можливість заощадити існує завжди. Головне знати місця, де можна отримати хорошу знижку.

Сайт Пікоді - це склад кращих економних пропозицій, акцій і промокодом. Знайти необхідну знижку досить просто. Досить зайти на Picodi і ввести в пошуковому рядку назву інтернет-магазину - life :). Ознайомтеся із запропонованими варіантами знижок і виберіть ту, яка найбільш вам підходить. Після натискання на кнопку «отримати знижку» сайт автоматично відправляє вас туди, де вона доступна.

Після натискання на кнопку «отримати знижку» сайт автоматично відправляє вас туди, де вона доступна

За американським прикладом щороку в багатьох магазинах проходить сама грандіозний розпродаж року - Black Friday. У цей день знижки на величезний асортимент товарів досягає 90%! Не меншу вигоду від покупок надає і розпродаж під назвою Cyber Monday. Якщо ви з тих, хто не може спокійно пройти повз вітрини з яскравим словом SALE, то вам однозначно сюди - в наші закладки « Чорна п'ятниця 2017 »І« кіберпонеділок ».

У підсумку ви економите свій час і гроші, а також отримуєте подвійну посмішку: одну - від Лайф, а другу-від Пікоді.

Покупки в інтернеті з Пікоді

Встигли заощадити завдяки каталогу знижок і промокодом Пікоді? Розкажіть друзям! Робіть покупки разом в магазинах МТС , Портатив , Велком .

Хочете перейти з іншого оператора на Лайф, але ваш номер став за багато років вам доріг?

Дополнительная информация

rss
Карта