Lamborghini Raton: шестиколісний екстремальний позашляховик

Офіційна прем'єра нового спортивного кросовера Lamborghini Urus надихнула безліч незалежних дизайнерів, які почала викладати в мережу своє бачення того, яким може бути екстремальний позашляховик культового італійського бренду в майбутньому. Офіційна прем'єра нового спортивного кросовера   Lamborghini Urus   надихнула безліч незалежних дизайнерів, які почала викладати в мережу своє бачення того, яким може бути екстремальний позашляховик культового італійського бренду в майбутньому

Візуалізація екстремального позашляховика Lamborghini Raton 6x6

Emre Husmen / Behance

Зустрітися, 6-колісний Lamborghini Raton - робота незалежного австрійського дизайнера, який опублікував зображення віртуального позашляховика на популярному ресурсі Behance .

В опис свого унікального проекту Lamborghini Raton незалежний дизайнер зазначає, що автомобіль названий на честь самого небезпечного бика в Іспанії, від якого, щонайменше, загинуло три людини, за що він отримав прізвисько «el toro asesino» (в перекладі - бик-вбивця ).

Візуалізація екстремального позашляховика Lamborghini Raton 6x6

Фото: Emre Husmen / Behance Не пропустіть: Топ-10 найкрутіших поліцейських автомобілів в світі

Також вільний художник відзначає, що екстремальний 6-колісний позашляховик Lamborghini Raton харчується від гібридної силової установки, до складу якої входить дизельний двигун внутрішнього згоряння. Орієнтовна потужність - 1000 кінських сил. Крім цього, автомобіль має «винятковими можливостями всюдихода».

Як можна бачити на представлених картинках, позашляховик Lamborghini Raton 6x6 отримав надзвичайно агресивний дизайн екстер'єру, виконаний в стилістиці італійського бренду. Додамо сюди величезний дорожній просвіт.

Візуалізація екстремального позашляховика Lamborghini Raton 6x6

Фото: Emre Husmen / Behance

За задумом автора, така машина змогла б скласти конкуренцію таким моделям, як Mercedes G-Class 6x6, Kahn Land Rover Defender і Hennesey Ford F-150 VelociRaptor. Природно, італійська компанія не планує випуск такого автомобіля.

Новини з доставкою: Вконтакте , Twitter , Telegram , Facebook , Яндекс.Дзен , Яндекс.Новости , Instagram