LeatherDiary: простий щоденник для iPad

Багато в AppStore додатків для ведення щоденних записів на iPad, вибрати є з чого. І сьогодні мова піде про один з таких щоденників - LeatherDiary. Чи не ліпше, чи не найгірший. Просто ще один щоденник. Для різноманітності.

Штуковина безкоштовна, простенька до неможливості, але, в принципі, функції щоденника може виконувати цілком гідно. Якщо не вимагати від додатка багато чого. Я от не вимагаю, наприклад, та й вам не раджу, бо марно. Якщо ви з цієї моєї сентенцією погодьтеся - ласкаво прошу читати далі. Якщо немає - ну немає так немає, що поробиш. Читати подальші слова і пропозиції не забороняється, але вам буде нецікаво, це я гарантую.

Отже, для невимогливих. Безкоштовний додаток LeatherDiary, що в перекладі на великий і могутній означає «Шкіряний Щоденник». Ось особисто я, побачивши таку назву, злегка насторожився, але, як виявилося, даремно. Вся ця шкіргалантерея починається і закінчується рівно на завантажувальному вікні, і більше, слава богу, ніде себе не проявляє, що, безумовно, не може не радувати.

Вся ця шкіргалантерея починається і закінчується рівно на завантажувальному вікні, і більше, слава богу, ніде себе не проявляє, що, безумовно, не може не радувати

Що ж може цей шкіряний-нешкіряних щоденник. Він може вести щоденні записи, а ще він може створювати заміточка, які втілюються у вигляді жовтого стікера справа. Хіба ви не жовтого, колір можна поміняти.

Хіба ви не жовтого, колір можна поміняти

Основне поле для записів виглядає симпатично, в настойках змінюється фон, всякі там поздовжньо-поперечні смужки, ну і загальну тему оформлення теж можна вибрати на свій смак. Кольори прийнятні. Ще в настройках включаються / вимикаються годинник (відображаються ліворуч) і вхід в щоденник по паролю. Після недавнього оновлення програми додалася ще можливість робити записи і замальовки від руки.

Що тут ще є. Є різнокольорові мітки-закладки, є можливість відправити запис поштою або надрукувати. Ви можете переглянути відразу всі записи, натиснувши на кнопку з будиночком в лівому верхньому кутку. Можна ... А я і не знаю, що тут ще можна. Нічого тут вже не можна. Пошуку немає, це сумно. Вибору замітки за датою теж немає, це сумно. Міток немає. Ай яй яй. Жити без цього, звичайно, можна, але краще жити з цим. Авторам додатки зауваження і виклик до школи з батьками.

Авторам додатки зауваження і виклик до школи з батьками

Коротше кажучи. Дуже просто. Бідненько. Примітивно. Але безкоштовно і навіть злегка симпатично. Якщо ви готові змиритися з недоліками - качайте, користуйтеся. Якщо не готові - не качайте і не користуйтеся. Що тут ще скажеш щось.
Посилання в AppStore

Дополнительная информация

rss
Карта