Легкі гроші в Інтернеті: де і як заробити?

  1. Ідея 1. Заробляємо, виконуючи прості завдання в Інтернеті
  2. Ідея 2. Легкі гроші на біржах контенту
  3. Ідея 3. Стати дизайнером футболок!
  4. Ідея 4. Допомагаємо вирішувати завдання і контрольні за гроші
  5. Ідея 5. Рекомендуємо сервіс для підготовки до ЄДІ
  6. Ідея 6. Робота в соціальних мережах
  7. Ідея 7. Легкі гроші на рекламі в блозі
  8. Ідея 8. Легкі гроші на оптимізації сайтів
  9. Хочете заробити більше?

У даній статті ми розповімо про способи відносно швидко і легко заробити гроші в Інтернеті. Розмір заробітку може скласти від декількох сотень до тисячі рублів в день. Як правило, для такого заробітку достатнього базових знань комп'ютера і впевненого використання Інтернету. Гарантувати певний заробіток неможливо. Він залежить в тому числі від Ваших зусиль.

Ідея 1. Заробляємо, виконуючи прості завдання в Інтернеті

Вам буде потрібно зареєструватися на сайті Moguza.ru і розмістити на ньому інформацію про свої послуги і їх вартості. Потенційні клієнти будуть замовляти Вам послуги, а Ви - отримувати гроші за роботу. Послуги можуть бути найрізноманітніші від пошуку інформації в Інтернеті, написання текстів, дизайну і обробки фотографій до створення сценаріїв розіграшів, написання віршів і багато іншого.

Ще один сайт Kwork.ru працює за аналогічним принципом, але всі роботи на ньому оплачуються за фіксованим тарифом 500 руб. Високим попитом на даному сервісі користуються послуги для веб-майстрів: написання текстів, додавання інформації на сайти, допомога в просуванні і багато іншого.

Ідея 2. Легкі гроші на біржах контенту

Ще один спосіб заробити - писати тексти і статті і продавати їх власникам сайтів. Зробити це можна на спеціальних сервісах в Інтернеті - біржах. Вони зводять виконавців і клієнтів і займаються грошовими розрахунками. За місяць на біржі реально заробити 10-15 тис. Руб. Особливих навичок або освіти для написання текстів не потрібно, головне - писати грамотно.

Наприклад, на біржі Etxt.ru в середньому платять 30-50 руб. за 1000 знаків. За день можна написати 10-15 тис. Знаків тексту, а значить заробити близько 500 руб. Досвідчені автори можуть отримувати більше, за рахунок роботи з постійними замовниками, які можуть платити і більше 50 руб. за 1000 знаків тексту.

Скільки можна заробити на копірайтингу?
В інтерв'ю нашому сайту Андрій Фадеічев, керівник проекту Etxt.ru розповідає, скільки можна заробити на копірайтингу і з чого почати кар'єру в цій сфері.

Серед аналогічних бірж можна спробувати заробити на Text.ru і Copylancer.ru . Краще зареєструватися на декількох біржах для копірайтерів , Щоб відстежувати вигідні замовлення на різних сайтах - так вийде більше заробити.

Ідея 3. Стати дизайнером футболок!

популярний сервіс Printdirect.ru пропонує всім бажаючим створити власну вітрину з Футблоки і заробити на їх продажу. Створювати футболки можна за допомогою конструктора, який Ви можете використовувати після реєстрації на сайті. Він досить простий і не вимагає особливих навичок в дизайні. Як приклад Ви можете подивитися вітрину нашого сайту: http://kadrof.printdirect.ru .

Продавати футболки можна знайомим, наприклад, розмістивши оголошення з посиланням на вітрину на свій сторінці в соціальних мережах. Якщо у Вас є популярний сайт або блог, то посилання на магазин можна розмістити на ньому.

Ідея 4. Допомагаємо вирішувати завдання і контрольні за гроші

У Рунеті існує безліч сайтів, де можна заробити легкі гроші, допомагаючи школярам і студентам вирішувати завдання, писати курсові та реферати, виконувати домашні завдання. Якщо Ви добре навчалися в школі і тим більше закінчили ВНЗ - рішення шкільних завдань не складе великих труднощів.

Серед сервісів, де можна заробити на виконанні студентських робіт і вирішенні завдань, можна виділити сайти Author24.ru і Vsesdal.com . Це великі і популярні ресурси, а значить, заробити на них якомога більше.

Ідея 5. Рекомендуємо сервіс для підготовки до ЄДІ

Якщо Ви вчитеся в школі чи у Вас багато друзів-школярів, які хочуть підтягнути свої знання з різних предметів, Ви можете рекомендувати їм сервіс Фоксфорд . Це сайт, на якому можна пройти курси для підготовки до ЄДІ і Олімпіад. Кожен учасник може запрошувати своїх друзів в сервіс за спеціальною партнерському посиланню і отримувати за це гроші. Щоб брати участь в партнерській програмі, потрібно зареєструватися на сайті Foxford.ru .

Ідея 6. Робота в соціальних мережах

Якщо Ви маєте сторінки в популярних соціальних мережах, Ви можете заробити на створенні та розкрутці популярних груп або паблік. Наприклад, Ви створюєте групу з цікавими роликами з YouTube або корисними порадами і додаєте в неї інформацію. Якщо Ваша група набирає популярність, Вас можуть попросити розмістити в неї рекламу. Наприклад, в соціальній мережі ВКонтакте є спеціальний сервіс, через який можна офіційно продавати рекламу в своїй групі. Вартість розміщення одного поста може скласти від 200-300 рублів до десятків тисяч. Ціна залежить від числа Ваших передплатників.

Також знайти рекламодавців можна через інші сервіси, найпопулярніший з яких сайт Sociate.ru .

Як заробити в соціальних мережах?
Докладний огляд способів заробітку у ВКонтакте та інших соціальних мережах, від простих варіантів до складних.

Ідея 7. Легкі гроші на рекламі в блозі

Якщо у Вас є свій блог, можна заробити і на ньому. Зараз власники сайтів активно купують посилання в блогах, щоб рекламувати свої проекти. Блог не обов'язково повинен бути популярним - для веб-майстра цінність представляє сама посилання.

Отримати гроші на блогах складніше, ніж наприклад, на біржах контенту, але це компенсується більш високими заробітками. Для тих, хто готовий вкластися в створення блогу, рекомендую спробувати сили в продажу різних видів реклами через сервіс Blogun.ru . За розміщення статей на правах реклами блогерам готові платити хороші гроші. В найпопулярніших блогах вартість реклами може досягати десятків тисяч рублів.

Ідея 8. Легкі гроші на оптимізації сайтів

Оптимізатори займаються просуванням сайтів, і їм практично завжди потрібні вільні руки для виконання рутинної роботи. Наприклад, публікувати в мережі новини по базі сайтів. Знайти в Інтернеті сервіси прес-релізів і багато іншого. Найпопулярніші форуми оптимізаторів мають спеціальні розділи для пошуку роботи і публікації резюме. Спробуйте запропонувати свої послуги, та можливо, Ви отримаєте цікаву пропозицію, яке допоможе заробити гроші в Інтернеті.

Ви також можете освоїти професію SEO-фахівця і заробляти хороші гроші. За просування одного сайту платять від 5-10 тис. Руб. в місяць до 25-30 тис. і вище. Для просування простих проектів вистачить базових знань, отримати які можна тут .

Хочете заробити більше?

В Інтернеті можна заробляти і досить пристойні гроші, наприклад, 1000-2000 доларів в місяць. Але для цього потрібно володіти однією із затребуваних в мережі професій . Наприклад, веб-дизайнер, програміст, фахівець з SMM, менеджер проектів, верстальник.

Щоб розібратися, як заробляти більше в Інтернеті, рекомендуємо почати з прочитання наступної статті про фрілансі.

Що таке фріланс?
На фрілансі можна заробити серйозні гроші. Що таке фріланс і як стати фрілансером, читайте в цій статті.

Корисні статті по темі:

Рекомендуємо

Etxt.ru - одна з найбільших текстових бірж в рунеті. Їй більше 10 років. Тут завжди багато роботи для авторів. Варіанти заробітку на сайті: ...

Автор: Сергій Макельскій, автор відеокурсу «Як створити логотип» Переваги Чому я говорю про розробку логотипів як про бізнес? ...

Скільки можна заробити на копірайтингу?
Як заробити в соціальних мережах?
Хочете заробити більше?
Що таке фріланс?
Автор: Сергій Макельскій, автор відеокурсу «Як створити логотип» Переваги Чому я говорю про розробку логотипів як про бізнес?