Лепбук «Іграшки» Агнія Барто »

Анна Вєдєнєєва
Лепбук «Іграшки» Агнія Барто »

Працюючи в першій молодшій групі стикаєшся з такою проблемою, що малюки, в більшості випадків не знають російських народних казок, дитячих віршів, колискових. Багато хто взагалі не цікавляться книгами. Протягом дня хтось із дітей часто приносять дитячі книги і просять почитати. виявляється, що більшості хлопців вдома ніхто не читає книги. Для вирішення розширення кругозору дітей написала і реалізувала проект по дитячим віршам Агнії Львівни Барто. В цей же час в нашому дитячому садку проходив місячник літератури. А з 21 березня по 30 березня 2016 року в бібліотеках нашого міста оголошено тиждень святкування 110 річниці з дня народження Агнії Барто.

Результатом проекту став такий ось лепбук.

Лепбук - це особлива форма організації навчального матеріалу. Яка допомагає дитині по своєму бажанню організувати інформацію по темі, що вивчається, краще зрозуміти і запам'ятати матеріал. Це спосіб повторити пройдений матеріал. А якщо дітки маленькі, то така робота може проводиться вихователем разом з дітьми.

Мета створення лепбука: познайомити дітей молодшої групи з творчістю Агнії Львівни Барто, розвивати мовлення, пам'ять дітей першої молодшої групи.

Діти з величезним інтересом грають в ігри, складають розрізні картинки, за складеними мною мнемотабліцам до дитячих віршів запам'ятовують вірші, крім того і по творчості Агнії Львівни Барто можна вивчати, закріплювати і згадувати такі імена ознаки (працюю по ТРИЗ) як: форма, колір, звук, вологість.

Публікації по темі:Публікації по темі:

Бесіда-гра «Агнія Барто-найперша і улюблена поетеса всіх поколінь» «Агнія Львівна Барто- найперша і улюблена поетеса всіх поколінь» (бесіда - гра) Мені тепер не до іграшок - Я вчуся пo букварем ,.

Мої роботи в техніці «тістопластика» Мої роботи в техніці «тістопластика». А. Барто «Іграшки» Хочу поділитися з вами своєю творчістю. Я роблю картини з соленого тіста. Тісто виготовляємо звичайним способом, 1 частина солі і 2 частини.

Фотозвіт за проектом «Агнія Барто-дітям Фотозвіт за проектом «Агнія Барто-дітям!» У 2016 році виповнюється 110 років великої дитячої письменниці Агнії Львівни Барто. Вірші Агнії Барто в нашій країні знає кожна дитина.

Іграшки - малюкам про творчість Іграшки - малюкам про творчість. А. Л. Барто. Вихователь. Ви, звичайно, знаєте що музику створюють. (Відповіді дітей). Правильно композитори. Картини пишуть. Художники. А вірші складають.

Книжка-малятко Агнія Барто« Іграшки »   Книжка - маля «Іграшки» Агнія Барто Книжка - малятко виготовлена ​​для хлопців молодшої групи Книжка-малятко "Агнія Барто« Іграшки » Книжка - маля «Іграшки» Агнія Барто Книжка - малятко виготовлена ​​для хлопців молодшої групи. Сучасні магазини рясніють яскравими обкладинками ,.

Книжка-малятко «Іграшки» Агнія Барто   Книжка-малятко Іграшки Агнія Барто В дитячому садку в групі моєї дочки був запущений творчий проект Мої іграшки і з ініціативи Книжка-малятко «Іграшки» Агнія Барто Книжка-малятко "Іграшки" Агнія Барто В дитячому садку в групі моєї дочки був запущений творчий проект "Мої іграшки" і з ініціативи.

Освітній проект «Агнія Барто - дітям» Освітній проект Тема: Агнія Барто - дітям Автор проекту: Владимирова М. Н., Вихователь МБДОУ «Дитячий садок« Усмішка »» Мезень 2015.

Проект за віршами А. Барто «Іграшки» Вид проекту: Пізнавальний, творчий, інтегрований, груповий. Тривалість: жовтень, листопад, грудень, січень, лютий. Учасники :.

Проект «Агнія Барто - дітям» для дошкільнят   Проблема проекту: сучасні діти знають дитячі вірші, але не знають їх авторів Проект «Агнія Барто - дітям» для дошкільнят Проблема проекту: сучасні діти знають дитячі вірші, але не знають їх авторів. Мета проекту: сформувати у дітей інтерес до віршів Агнії.

Проектування безпосередній освітньої діяльності «Агнія Львівна Барто - дітям» Короткостроковий проект. Термін виконання: 4 тижні (жовтень) Тип проекту: пізнавально-творчий. Учасники проекту: вихователь, діти.