ліцензування Radmin

 1. Про ліцензування
 2. Ліцензія на продукт
 3. Ліцензія для додаткових з'єднань
 4. Активація через інтернет на стороні сервера
 5. Активація без використання інтернет на стороні сервера
 6. Альтернативна активація з боку клієнта
 7. Можливі помилки активації
 8. Помилка виконання системної функції 'InternetOpen'
 9. Невірний формат пакета даних
 10. Неможливо зберегти дані в реєстр. Перевірте наявність необхідних прав
 11. Ліцензійний ключ збережений
 12. Помилка отримання унікального ідентифікатора комп'ютера
 13. Неможливо виділити пам'ять
 14. Неправильний файл з ліцензією
 15. Невірний унікальний ідентифікатор комп'ютера
 16. Неможливо відкрити файл
 17. Неможливо зберегти файл
 18. Invalid size of request
 19. Невірний ліцензійний код
 20. The license code is not for target product
 21. Activation limit is reached for entered license code
 22. Product already has activated product license

Про ліцензування

Ліцензії Radmin Server активуються автоматично. Активація може бути виконана через інтернет, вручну з будь-якого підключеного до інтернет комп'ютера, або через створення файлу запиту ліцензії. Для активації через інтернет комп'ютер, на якому встановлений активується Radmin Server, повинен мати можливістю установки вихідних HTTP з'єднань до Сервера активації Фаматек. Ліцензійний код може бути введений безпосередньо на комп'ютері з Radmin Server, або переданий віддалено з будь-якого Radmin Viewer.

У процесі активації Radmin Server створює унікальний ідентифікатор для апаратного забезпечення комп'ютера на якому він активується (тут і далі: унікальний ідентифікатор, hardware ID) У процесі активації Radmin Server створює унікальний ідентифікатор для апаратного забезпечення комп'ютера на якому він активується (тут і далі: унікальний ідентифікатор, hardware ID). Унікальний ідентифікатор створюється на підставі параметрів фізичних компонентів комп'ютера: процесора, материнської плати і тд. Під час активації унікальний ідентифікатор і ліцензійний код передаються Серверу активації Фаматек, який повертає активовану ліцензію, що дозволяє використовувати Radmin Server лише на комп'ютері з відповідним унікальним ідентифікатором.

Значні зміни комплектуючих комп'ютера можуть змінити унікальний ідентифікатор до стану, при якому Radmin Server буде розцінювати його як що не відповідає комп'ютера Значні зміни комплектуючих комп'ютера можуть змінити унікальний ідентифікатор до стану, при якому Radmin Server буде розцінювати його як що не відповідає комп'ютера. Повну інформацію по допустимим змін комплектуючих комп'ютера і з питань повторного отримання ліцензії після значних змін можна отримати на офіційному сайті компанії: www.radmin.com .

Існують два типи ліцензій:

 • Ліцензія на продукт

  Дозволяє використовувати Radmin Server. Для використання Radmin Server необхідно активувати хоча б одну ліцензію на продукт. Ліцензія може включати в себе можливість встановлювати більш одного з'єднання з Radmin Server.

 • Ліцензія для додаткових з'єднань

  Збільшує максимальну кількість одночасних з'єднань з Radmin Server. Ліцензія даного типу може бути активована на Radmin Server, щоб збільшити кількість з'єднань.

  Дана ліцензія не дозволяє використовувати Radmin Server, для якого не додана ліцензія на продукт Дана ліцензія не дозволяє використовувати Radmin Server, для якого не додана ліцензія на продукт.

наверх наверх

Активація через інтернет на стороні сервера

Для активації Radmin Server, який встановлений на комп'ютері з інтернет з'єднанням потрібно виконати наступні дії:

наверх наверх

Активація без використання інтернет на стороні сервера

Якщо Radmin Server встановлений на комп'ютері без підключення до інтернет, ви можете активувати ліцензію виконавши наступні дії:

Radmin Server також може бути активований віддалено без використання інтернет з'єднання Radmin Server також може бути активований віддалено без використання інтернет з'єднання. Для цього потрібно скористатися Ключами командного рядка Radmin Server і Ключами командного рядка Radmin Viewer

наверх наверх

Альтернативна активація з боку клієнта

Якщо Radmin Server встановлений на комп'ютері без підключення до інтернет, ви можете передати код активації за допомогою будь-якого Radmin Viewer, встановленого на підключеному до інтернет комп'ютері.

наверх наверх

Можливі помилки активації

При виникненні проблем з активацією можлива одна з наступних помилок:

 • Помилка виконання системної функції 'InternetOpen'

  Помилка виконання системної функції 'InternetConnect'

  Помилка виконання системної функції 'HttpOpenRequest'

  Помилка виконання системної функції 'InternetReadFile'

  Неможливо з'єднатися з сервером активації

  Radmin Server не зміг встановити інтернет з'єднання з сервером активації Фаматек. Перевірте, що інтернет з'єднання включено і дозволяє відправляти HTTP запити (протокол TCP, порт 80). Переконайтеся в правильності налаштувань вашої мережі, брандмауерів і маршрутизаторів.

 • Невірний формат пакета даних

  Дані, отримані від Сервера активації Фаматек, мають невірний формат. Перевірте правильність налаштувань вашої мережі, брандмауерів і маршрутизаторів. Перевірте, що HTTP запити і відповіді на них не модифікуються.

 • Неможливо зберегти дані в реєстр. Перевірте наявність необхідних прав

  Radmin Server не зміг зберегти інформацію про активацію в системний реєстр комп'ютера. Перевірте, чи правильно встановлені безпеки комп'ютера, а також можливість створювати ключі в гілці реєстру HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Radmin \ v3.0 \ Server \ Parameters з правами даного користувача.

 • Ліцензійний ключ збережений

  Radmin Server був успішно активований.

 • Помилка отримання унікального ідентифікатора комп'ютера

  Radmin Server не зміг отримати інформацію про апаратної конфігурації комп'ютера. Перевірте, чи ваш комп'ютер застосовує актуальні, сертифіковані драйвера для всіх пристроїв. Перевірте, чи правильно встановлені безпеки комп'ютера. Спробуйте тимчасово відключити віртуальні пристрої.

 • Неможливо виділити пам'ять

  Radmin Server не зміг виділити необхідну кількість системних ресурсів комп'ютера. Перевірте правильність налаштувань комп'ютера. Спробуйте перезавантажити комп'ютер і тимчасово закрити всі запущені програми.

 • Неправильний файл з ліцензією

  Файл з ліцензією пошкоджений або містить невірні дані. Перевірте, що він не був пошкоджений або змінений. Спробуйте повторити активацію.

 • Невірний унікальний ідентифікатор комп'ютера

  Використаний для активації ліцензійний код вже був використаний для активації Radmin Server на іншому комп'ютері. У разі, якщо це не так, зверніться до служби технічної підтримки компанії Фаматек.

 • Неможливо відкрити файл

  Radmin Server не зміг відкрити файл запиту на активацію або файл з ліцензією. Перевірте правильність налаштувань безпеки для цих файлів. Перевірте, чи правильно встановлені безпеки комп'ютера. Перевірте жорсткі диски комп'ютера на наявність помилок.

 • Неможливо зберегти файл

  Radmin Server не зміг зберегти файл. Перевірте, чи правильно встановлені безпеки комп'ютера. Перевірте жорсткі диски комп'ютера на наявність помилок.

 • Invalid size of request

  Invalid format of request

  Файл із запитом на активацію містить невірні дані. Перевірте, що він не був змінений або пошкоджений при копіюванні на комп'ютер.

 • Невірний ліцензійний код

  Введений ліцензійний код невірний. Перевірте, що текст ліцензійного коду правильно набраний у відповідному полі введення. Спробуйте використовувати операцію копіювання-вставки і переконайтеся, що скопійований текст не містить зайвих прогалин, табуляцій і знаків на початку або наприкінці.

 • The license code is not for target product

  Введений ліцензійний код призначений для активації іншого програмного забезпечення. Якщо у Вас є кілька ліцензій від компанії Фаматек, переконайтеся що ви використовуєте ліцензійний код потрібної ліцензії. Для отримання докладної інформації зверніться до служби технічної підтримки компанії Фаматек.

 • Activation limit is reached for entered license code

  Ліцензійний код вже був використаний для активації Radmin Server на максимальній кількості комп'ютерів, зазначеному в використовуваної ліцензії. Якщо з використанням даного коду було активовано іншу кількість комп'ютерів, зв'яжіться зі службою технічної підтримки компанії Фаматек. Не передавайте ваш ліцензійний ключ третім особам.

 • Product already has activated product license

  Radmin Server вже активований. Для збільшення максимальної кількості одночасних з'єднань використовуйте ліцензії для додаткових з'єднань.

наверх наверх

Дополнительная информация

rss
Карта