lifecell запустив новий тариф з безлімітними дзвінками в BiP і 20 ГБ мобільного інтернету

04 Июня, 2018, 10:00

3387

Український оператор мобільного зв'язку lifecell запустив новий тарифний план « бомба », Очевидно націлений на популяризацію внутрішнього месенджера BiP і інших сервісів компанії. В рамках тарифу абонентам надаються безлімітні дзвінки на будь-які номери по всій Україні з месенджера BiP, 20 ГБ мобільного інтернету, 20 хвилин в день на звичайні дзвінки і безкоштовний доступ до ряду додатків.

В рамках тарифу абонентам надаються безлімітні дзвінки на будь-які номери по всій Україні з месенджера BiP, 20 ГБ мобільного інтернету, 20 хвилин в день на звичайні дзвінки і безкоштовний доступ до ряду додатків

Повністю умови тарифу виглядають так:

  • безкоштовні і безлімітні дзвінки по Україні з месенджера BiP (точніше, 3000 безкоштовних хвилин на місяць), при цьому наявність BiP у абонента, якому телефонують, не є обов'язковим);
  • 20 ГБ інтернет-трафіку і додатково 1 ГБ за кожні 60 хвилин розмов з месенджера BiP;
  • 250 хвилин (100 Мб інтернет-трафіку) для дзвінків з BiP в роумінгу;
  • 50 ГБ хмарного сховища lifeBox для зберігання фото, відео та інших файлів, не використовуючи пам'ять телефону;
  • 20 хвилин на добу на голосові дзвінки з мобільного телефону на всі номери по Україні (незалежно від оператора);
  • безліміт на користування додатком TV + з пакетом Сinema + Basic 30, який дає можливість перегляду фільмів від Мегахіт, АМС, Disney, Filmbox, Megogo і інших в високій якості, а також доступ до трансляцій 150 телеканалів.
  • безкоштовний доступ до музичного сервісу fizy (пакет Basic) для прослуховування пісень, відеокліпів, радіостанцій, з додатком «Журнали» (50+ популярних видань в електронному вигляді), спортивного додатком lifeSport (онлайн-трансляції матчів з автоматичним оновленням і інформацією про рахунок, голах і т.д.).

Вартість тарифу становить 150 грн на 30 днів.

Підключити тариф можуть тільки вже існуючі абоненти lifecell. Для цього необхідно скасувати всі діючі підписки на вищезгадані додатки, після чого на сайті компанії в розділі «Тарифні плани» замовити тарифний план «Бомба». Абонент буде перенаправлений на спеціальну веб-сторінку тарифу, на якій зможе завантажити всі додатки оператора.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» і lifecell запустили кінопортал для пасажирів поїзда «Інтерсіті».

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Помітили помилку?