LIFESTYLE або блог мами про все: як просувати особистий блог

 1. Я це зробила!
 2. Давай дружити! Як просувати свій блог
 3. Бути собою або як зробити блог про життя популярним

Є ті, які привертають загальну увагу. В чому секрет? У щирості та готовності виставляти особисте життя напоказ. Людям цікаво стежити за тим, як ти живеш, що тебе турбує, як ти справляєшся з труднощами, в кінці-кінців, де ти купила оту милу кофточку ... Не боятися піднімати гострі теми і вміти працювати з критикою - ще один секрет популярності . Більше подробиць - від нашої героїні!

Я це зробила!

Знайомтеся: Анна Запорізька, мама двох дітей, insta- і youtube-блогер Знайомтеся: Анна Запорізька, мама двох дітей, insta- і youtube-блогер. Її канали - « Життя мами, яка дівчина »І« Анна Запорізька ».

 • На якому майданчику у тебе блог і чому саме там?

- У мене два канали на YouTube. Перший - Анна Запорізька - блогових lifestyle, де я відкриваю завісу життя своєї і моїх дітей. Відео без прикрашання з життєвими порадами і моральною допомогою для тих, хто пережив розлучення. На своєму досвіді показую, що після розлучення життя існує. Другий канал - « Життя мами, яка дівчина »- про те, як залишатися дівчиною незважаючи ні на що. На ньому кожна знайде натхнення на нові звершення. Чому на YouTube? Подумала: раптом комусь знадобляться мої поради? .. І вирішила записати ролик для майбутніх мам. І вони стали в нагоді! Пішли запити на нові ролики. Так і з'явився блог.

 • Як вдалося розкрутитися? Які способи просування використовуєш?

- Все почалося з відео «Сумки в пологовий будинок». Одна з глядачок кинула посилання на дане відео в форум для мам з таким негативним коментарем: «Що вона про себе загордився ?!» І тут же пішли перегляди, підписки, відео потрапило в рекомендовані. Так я стала блогером! Чорний піар - теж піар. Переконалася в цьому на собі. Головне, спокійно ставитися до негативу, благо, у мене його майже немає.

Читай також: Мама-онлайн: як стати успішним б'юті-блогером

Для просування каналів використовую свою сторінку в інстаграм. Своїм передплатникам завжди повідомляю про вихід нового відео, в Сторіс закликаю до перегляду прикріпленою посиланням, що дозволяє дивитися відео прямо з телефону або будь-якого іншого гаджета.

 • Чому тематика твоїх блогів саме lifestyle? Поєднуєш основний напрямок діяльності з темами материнства?

- Мій блог почався з вагітності, але тема материнства актуальна і донині. Виникають і інші теми, але всі вони все одно пов'язані з дітьми і життям мами. Тому я не зупиняюся на чому то одному, розповідаю про все, з чим може зіткнутися будь-яка з нас. І ділюся досвідом у всіх сферах: від побутових до особистих і дуже особистих. Для мене передплатниці вже не просто глядачки на тій стороні монітора. Це інтернет-подруги, які діляться своїми історіями. Так ми допомагаємо один одному порадами і просто моральною підтримкою. Це цінне для мене спілкування.

 • Які плани на найближчий час?

- Планую зробити пілотний проект і відправитися з ним на телебачення. Кожен блогер, по суті, журналіст-ведучий, тільки у себе на каналі. Він же і оператор, і режисер, і монтажер, і продюсер. До всього іншого я навчалася за фахом «Провідна телепрограм». Думаю, що пора розширювати горизонти та хобі перетворювати в роботу, корисну для широкого кола глядачів.

Давай дружити! Як просувати свій блог

На сьогодні найефективніший спосіб просування - реклама у блогера. Ти можеш заплатити відомої особистості в інтернеті за промо в його блозі. Але не все так просто! По-перше, розцінки у відомих блогерів досить високі. По-друге, початківців блогерів піарять неохоче. Що робити? Є кілька варіантів!

 • Гостьовий блогінг Відшукай блогера з такою ж кількістю передплатників і схожою тематикою. Домовтеся про взаємні постах із зазначенням посилань один на одного. Щоб цей спосіб спрацював і додав тобі нових передплатників, матеріал повинен бути цікавим і живим.
 • Інтерв'ю Знайди фахівця, який міг би бути цікавий твоєї аудиторії, і проведи з ним інтерв'ю в своєму блозі. Це розширить межі, а грамотне анонсування майбутнього інтерв'ю може збільшити твою аудиторію в кілька разів (в тому числі за рахунок передплатників запрошеного фахівця).

Читай також: Мама-онлайн: фітнес-блогер

 • Челлендж Придумай або підтримай цікавий челлендж і кинь виклик іншим блогерам. Метод спрацює, якщо ідея виявиться на висоті (пам'ятаєш, як все обливалися крижаною водою?).
 • Зустріч Організуй офлайн-захід в своєму місті. Запроси інших блогерів, придумайте разом місію, вийдіть на ЗМІ міста та максимально висвітліть захід в інтернеті.

Порада від коуча: Не бійся чорного піару. Його завдання - нанести удар по репутації. Але якщо ти впевнена в тому, що робиш, і не нападаєш на противника, він може зіграти на руку - залучити нову аудиторію.

Бути собою або як зробити блог про життя популярним

Постарайся не піддаватися загальній тенденції здаватися краще, красивіше, розумніше, добріше. Будь собою - і до тебе прийдуть ті, з ким ви на одній хвилі.

Виконуй свою роботу добре! Це те, що цінують як передплатники, так і рекламодавці.

Знай і люби тих, для кого пишеш. Став питання в текстах і відео, старайся дізнатися, що хвилює передплатників, відповідай на питання, висловлюй свою думку по темі.

Продумай, де у тебе буде система: в єдиному стилі оформлення блогу, в фотографіях, в рубриках? У чому ти будеш пізнавана?

Читай також: Мама-онлайн: блогер-журналіст

Спілкуйся з іншими блогерами твого рівня, а також підпишись на тих, до рівня яких прагнеш. Постарайся зрозуміти, що в них тебе приваблює, сконцентруйся на цьому і в своєму блозі. Бери приклад, але не копіюй!

Вчися працювати з критикою. Будь доброзичливою, але чітко відстоюй свої кордони.

наш фахівець
Наталя Корбут,
надихаючий коуч для жінок,
ФБ- і Інста-блогер
www.facebook.com/natali.korbut
natalikorbut.com

Фото: shutterstock, depositphotos

Більше корисної інформації ти знайдеш в новому випуску журналу «Твій Малюк» №5 / 2018. Підпишись , Щоб бути в курсі новин першій!

В чому секрет?
На якому майданчику у тебе блог і чому саме там?
Чому на YouTube?
Подумала: раптом комусь знадобляться мої поради?
Як вдалося розкрутитися?
Які способи просування використовуєш?
Одна з глядачок кинула посилання на дане відео в форум для мам з таким негативним коментарем: «Що вона про себе загордився ?
Чому тематика твоїх блогів саме lifestyle?
Поєднуєш основний напрямок діяльності з темами материнства?
Які плани на найближчий час?

Дополнительная информация

rss
Карта