Лікування комп'ютера від вірусів - кращий безкоштовний антивірус

  1. Лікування вірусів - Avast! Free Antivirus 7
  2. Лікування комп'ютера від вірусів - Avira AntiVir Personal 12
  3. Лікування вірусів - AVG Anti-Virus Free Edition 2012

Всім привіт. Давненько вже не зачіпали тему вірусів , Точніше антивірусів.

Сьогодні ми поговоримо про найбільш популярних безкоштовних антивирусах їх най муществах і спробуємо визначити кращий безкоштовний антивірус щоб зробити лікування вірусів.

Для будь-якого інтернет користувача на першому місці стоїть захист комп'ютера від вірусів .

Віруси можуть не тільки порушити працездатність вашого комп'ютера, але і вкрасти ваші дані в електронних гаманцях.

Потрібно вжити необхідних заходів обережності до того, як почнуться проблеми.

Є відомі фірми, які пропонують безкоштовні ліцензії на випущені ними антивіруси, для домашнього, а не комерційного використання. Нижче розглянемо популярні антивіруси, і постараємося вибрати кращий варіант.

Лікування вірусів - Avast! Free Antivirus 7

Free Antivirus 7

Дуже надійний антивірус, виготовлений компанією з Чехії AVAST Software.

При запуску операційної системи, цей антивірус сканує її, а так само в його наявності є велика база вірусних сигнатур, яка тепер уже оновлюється в режимі реального часу не гірше ніж платні конкуренти.

Антивірус підтримує всі операційних системи, включаючи 64-розрядні, цей факт ставить його в один ряд з його платними побратимами. На можна скачати антивірус абсолютно безкоштовно.

Також в останній версії з'явилася можливість відновлення комп'ютера з віддаленого з'єднання через антивірус.

Просто заповніть реєстраційну форму угоди і вкажіть свою електронну пошту, що б вам туди вислали ключ до антивірусу терміном на один рік. Після того як термін закінчиться, ви зможете запросити продовження реєстрації.

Установка безкоштовного антивіруса не складніше установки звичайної програми. Запускаємо інсталяційний файл і слідуємо покрокової установці антивіруса натискаючи кілька разів далі.

Інтерфейс Avast 7

Інтерфейс Avast 7

Антивірус містить ефективний модуль самозахисту, який не дозволить вірусам заразити саму антивірусну програму.

Щоб запобігти будь-яким помилкові сигнали про вірусної тривозі, Avast перевіряє цифровий підпис у тих файлів, які викликають підозру зараженості.

Так само в цьому антивірусі є дуже корисна функція, вона дозволяє віддалено повідомити користувача про те, що очікується вірусна активність.

Це опція може дуже сильно знадобитися тим користувачам, у яких немає особливого досвіду експлуатації антивірусних програм. Всі повідомлення приходять на електронну пошту.

Сканер, вбудований в Avast працює в реальному часі, він перевіряє не тільки ті файли, які виконуються, але і всі інші, які використовуються при включенні прикладних програм.

Антивірус перевіряє файли різних бібліотек, а так само здійснює сканування скриптів. Коли користувач відкриває будь-які документи, антивірус здійснює їх перевірку, так само сканує вхідні повідомлення, інтернет трафік і р2р.

Система, яка встановлена ​​в Avast розпізнає будь-які мережеві вторгнення і зводить до мінімуму можливість зараження комп'ютера вірусами ззовні.

Меню екранів реального часу.

Евристичний аналіз, користувач, має можливість самостійно налаштувати, змінюючи чутливість, для того що б виключити помилкове спрацьовування. Так само можна відключити перевірку певних файлів.

Як і інші антивіруси, безкоштовний і комерційний Avast надає можливість користувачам, взяти участь в удосконаленні антивіруса, якщо вони погодиться на те, що антивірус буде передавати дані про підозрілих файлах з вашого комп'ютера.

Таку опцію ви можете відключити, якщо не бажаєте отримувати повідомлення про участь в допомоги аваст

В останніх версіях Avast були додані дві дуже корисні функції.

Перша - AutoSandBox (пісочниця), який є модулем, що дозволяє запуск небезпечних програм в безпечному середовищі, в так званій «пісочниці».

Тобто навіть якщо ви запустили вірус, оно все одно позбавляється можливості проникнути в вашу систему і нашкодити.

Друга опція WebRep, яка представляє систему репутації сайтів. Кожен користувач, який відвідає той чи інший сайт, може дати йому оцінку, яка допоможе іншим користувачами прийняти рішення, чи варто взагалі відвідувати цей сайт, чи ні.

Такий підхід, може звести до самого мінімуму ймовірність проникнення шкідливих програм на комп'ютер. Так як користувачу дана реальна статистика відвідуваного ресурсу.

Загалом Avast 7 гідний помічник в лікуванні комп'ютера від вірусів
до меню ↑

Лікування комп'ютера від вірусів - Avira AntiVir Personal 12

Лікування комп'ютера від вірусів - Avira AntiVir Personal 12

Безкоштовний антивірус Avira складається з двох основних модулів:

Модуль Guard - який захищає операційну систему вашого комп'ютера, працюючи в реальному часі.

Цей модуль дає можливість сканувати як всі файли, так і деякі їх типи, коли йде процес читання фалів або запис.

Деякі процеси, які перевіряє система, можна відключити. У антивірусі стоїть блокування автозапускаемой файлів на зовнішніх джерелах. Ця функція дуже важлива, адже дуже багато вірусів поширюється через флешки.

У модулі Guard, як в принципі і в більшості антивірусів, присутній евристичний аналіз системи файлів, в його налаштуваннях користувач теж може відключити помилкові спрацьовування.

Розробники антивіруса не рекомендують дуже вже сильно захоплюватися цією функцією, так як неправильна настройка цієї опції, може відчутно погіршити діяльність антивірусної програми, зробивши ваш персональний комп'ютер більш уразливим до вірусних атак.

Інший модуль Scaner - може сканувати систему, як в ручному, так і в автоматичному режимі. Перед тим як почати роботу, модуль, перевіряє, чи не містить операційна система руткітів.

Так само сканується системний реєстр, на наявність посилань на вірусні програми. Модуль в ході сканування, здійснює фіксацію завантаження процесора, не допускаючи, що б він перевантажувався.

Меню настройки режим сканування Avira AntiVir Personal 12.

Меню настройки режим сканування Avira AntiVir Personal 12

Безкоштовний антивірус Avira - виявляючи потенційно шкідливий файл, пропонує користувачеві два рішення проблеми: видалення вірусів або перенесення його в «Карантин» (спеціальне сховище для заражених вірусами файлів).

Формально лікування вірусів присутній в безкоштовній версії, але задіяно ні, на потрібному рівні, так що доводиться вибирати одне з двох вищезазначених рішень.

Творці антивірусної системи Avira, пропонують користувачам бонус, завантажувальний диск Avira AntiVir Rescue System.

Цей диск зазвичай використовуються при повному краху системи, і коли перевірка стандартним способам наявності вірусів є неможливою.

Набагато більш багата функціями платна програма цього антивіруса, так як вона відразу ж сканує файли, завантажувані з інтернету.

Модуль, який перевіряє вхідні на вашу електронну пошту, набагато більш ефективний, ніж той, що встановлений в безкоштовну версію, так як в ньому реалізовані такі програми як файрвол, антиспам і інші не менш корисні функції боротьби з небажаними файлами або повідомленнями.

Мінус безкоштовної версії, антивіруса Avira крім того, що функціонал в ній дуже обмежений, в порівнянні з платною версією, ще й допускає спливання на екран монітора рекламних банерів, які заважають нормально працювати.
до меню ↑

Лікування вірусів - AVG Anti-Virus Free Edition 2012

Лікування вірусів - AVG Anti-Virus Free Edition 2012

Після того як антивірус буде встановлено, вам буде запропоновано участь у вдосконаленні продуктів AVG, шляхом відправки з вашого комп'ютера даних про загрози надходять в систему.

Ця функція називається AVG Community Protection Network, і свою реалізацію отримала не так давно, в останніх версіях безкоштовного антивіруса.

Можливо, це просто підтримування марки, так як на сьогоднішній день майже кожна антивірусна програма прагнути до збору інформації з тих комп'ютерів, які вона охороняє від вірусних атак.

Залишити цю функцію або відключити її вирішувати самому користувачеві, ми всього лише надаємо вам інформацію про це.

Творці безкоштовного антивіруса AVG, пропонують стандартні базові функції, що дозволяють боротися з шкідливими програмами і виконувати лікування комп'ютера від вірусів.

Вона не має таких важливих функцій як перевірка файлів при скачуванні, антиспам і файрвол, так само в безкоштовній версії відсутня технічна підтримка.

У безкоштовної версії програми є модуль PC Analyzer, який перевіряє працездатність системи, що б виключити серйозних помилок, здатних вплинути на нормальну роботу комп'ютера.

Меню настройки AVG Anti-Virus Free Edition 2012

Крім основного завдання безкоштовного антивіруса - чистка комп'ютера від вірусів , AVG Anti-Virus Free Edition 2012 дозволяє знаходити в системі руткіти і здійснює перевірку листів на вашій електронній пошті. Реалізовано високий рівень захисту особистої інформації від її крадіжки.

Інтелектуальний модуль LinkScanner здійснює перевірку сайтів, відшукуючи там заражені скрипти, так само перевіряє ті посиланням, які користувач запросив через пошукові системи.

У програмі передбачена дуже гнучка настроювання методу перевірки комп'ютера. Можна виконати як перевірку цілого жорсткого диска, так і окремих файлів знаходяться на ньому.

Системні файли, що зберігаються на жорсткому диску, виділені окремо. Можна перевірити знімні носії інформації нальоту.

Так само в опціях можна включити активацію евристичного аналізу даних і аналіз cookies.

Швидкість роботи цієї антивірусної програми досить велика. Під час сканування файлів, антивірус звертається до сервера, на якому знаходитися кешована інформація.

У цій інформації зібрані дані про надійні файлах. Далі ці файли не скануються. Але така опція дуже сумнівна, так як різноманітність антивірусів і ступінь їх загрози, росте кожен день.

Варто сказати про те, що ця функція проходила неодноразове тестування в лабораторіях і довела свою надійність, ніж заслужила визнання в провідних тестових лабораторіях.

Всі антивірусні програми, які були представлені, мають російські версії. У їх складі містяться: планувальник завдань, який здатний включити перевірку системи в якийсь певний час, а після закінчення сканування вимкнути ПК.

Варто зазначити, що більшість комерційних антивірусних програм, таких як Касперський або Доктор Веб мають спрощені безкоштовні версії.

Однак обмеження в їх безкоштовних версіях дуже великі і, розглядатися такі версії можна хіба що в ознайомлювальних цілях.

Такі спрощені версії не мають автоматичного оновлення і передбачають ручне його скачування.

У наступних статтях ми розглянемо кожен з цих антивірусів ближче, щоб не пропустити. У статтях будуть розглянуті тонкощі і хитрощі налаштування для максимальної захистів від вірусів. Рекомендую ознайомиться з наступними статтями для ефективної боротьби з вірусами:

- як видалити троянський вірус

- як видалити вірус з комп'ютера

- видалення смс вірусу

висновки

Сьогодні якість і кількість безкоштовних антивірусів безумовно радує. Вище були наведені кращі безкоштовні антивіруси, які не припиняють розвиватися і конкурувати не тільки між собою, а й навіть з платними версіями.

Як наприклад Avast 7 - вважаю його безумовно найбільш просунутим, безкоштовним антивірусом на сьогоднішній день.

Все пізнається в порівнянні і мій вибір, це лише мій вибір і ви, можливо, вважаєте інакше. Тому питання до вас читачі - який кращий безкоштовний антивірус встановили б собі?

Тому питання до вас читачі - який кращий безкоштовний антивірус встановили б собі?