Лікування, видалення вірусів, встановлення антівірусника в Новосибірську

  1. Фаєрволл як мережевий фільтр
  2. Сканер як засіб захисту ПК
  3. Антивірусний екран - вірний спосіб захисту комп'ютера від шкідливих програм

Вітаємо, для вас протягом години знижка - 10%

Теги: настройка комп'ютера

Чи можна здивувати кого-то комп'ютерними вірусами. День у день в мережі з'являються нові різновиди - всілякі трояни, руткіти та багато інших, які становлять велику небезпеку. Тому без хорошого антивіруса виходити в мережу не рекомендується, хоча заразитися машина може і через пошту або звичайну флешку. Але є і інші способи, при використанні яких лікування вірусу не знадобиться. У комп'ютерні сервісні центри часто звертаються люди за комп'ютерної допомогою з проханням вилікувати комп'ютер від вірусів. Тому не варто забувати про подібну проблему.

Якщо все-таки ПК був заражений яким-небудь вірусом, потрібно звернутися за допомогою в сервіс-центр. Кваліфіковані фахівці студії ремонту «Все виправимо» готові надати швидку комп'ютерну допомогу зараженим машинам.

Можна видалити віруси з комп'ютера безкоштовно. Для цього існують вільні антивіруси (Тут можна з ними ознайомитися).

Для цього існують   вільні антивіруси   (Тут можна з ними ознайомитися)

Основними засобами боротьби з інфекцією залишаються утиліти для видалення вірусів. Сьогодні для захисту ПК і боротьби з шкідливими ПО застосовується кілька основних методик захисту і виявлення заражень:

• сканування;
• файрволи;
• антивірусні екрани.

Фаєрволл як мережевий фільтр

Файрвол - це комплекс програмних і / або апаратних засобів, який фільтрує мережеві пакети даних, що проходять через нього, відповідно до закріплених правилами. Одним словом, він не пропускає все те, що вважає небезпечним або носять будь-яку загрозу для комп'ютера. Але право вибору в дозволі або заборону виконання процесу для кожної програми він надає користувачеві. Крім того, він може спільно працювати з будь-яким антивірусом. Використовуючи Firewall, користувач може заборонити своїм дітям доступ на сайти, які містять інформацію порнографічного характеру, або просто обмежити можливість відвідування деяких сайтів. Файервол повністю дозволяє контролювати мережевий трафік. В Інтернеті доступні для скачування персональні безкоштовні функціональні фаєрволи. Нехтуючи брандмауером (інша його назва), користувач стає мішенню для хакерів. Застосування такого способу захисту рекомендується спільно з іншими антивірусного софту.

Сканер як засіб захисту ПК

Ще одним інструментом є онлайн-сканер. Головною перевагою його використання є відсутність необхідності в установці. Єдина умова для роботи - наявність Інтернету. З недоліків - сканер не знає, як видалити вірус з комп'ютера, який вже знаходиться там. Він не пропускає і знищує зовнішні вірусні загрози.

Сьогодні вже є сканери, які проводять діагностику та чистку системи користувача. Їх мінусом є те, що вони не можуть проводити одночасно контроль зовнішніх даних і перевірку внутрішньої системи. Для цього доводиться використовувати дві програми.

Слід також пам'ятати, що своєчасне оновлення вірусної бази - це важлива умова якісної роботи сканера, однак у більшій частині програмних продуктів, сигнатури оновлюються безкоштовно і автоматично.

Антивірусний екран - вірний спосіб захисту комп'ютера від шкідливих програм

Антивірусний екран - це спеціальна програма, яка здатна забезпечити безпеку роботи комп'ютера в Інтернеті і локальних мережах. Вона автоматично перевіряє всі програми, які запускаються, а також зберігаються користувачем: документи, файли, отримані з Інтернету або скопійовані на жорсткий диск зі стороннього носія інформації (флешки, дискети, CD, DVD). Антивірусний екран відразу дає знати користувачу, коли будь-яка шкідлива програма намагається здійснити потенційно небезпечне діяння. Така утиліта також дозволяє блокувати небажаний мережевий трафік і може забезпечити комп'ютера невидимість, що сприяє захисту від кібератаки.

Екрани не діагностують і не чистять ОС від існуючих шкідливих програм, а тільки перешкоджають їх проникненню з мережі інтернет, тому установка антивіруса обов'язкове для видалення вірусів.

Використання того чи і іншого варіанту захисту свого ПК забезпечить безпеку зберігається на жорстких дисках інформації від зараження шкідливими ПО. Однак для максимальної захищеності слід встановлювати відразу кілька програм, що відповідають за різні функції. Тут можна подивитися огляд найпопулярніших антивірусів .