ЛІРА-САПР - Розрахунок металевих конструкцій

У режимі «Залізобетонні і сталеві конструкції» реалізовані підбір і перевірка елементів сталевих конструкцій і їх вузлів по першому і другому граничними станами.

Підбір полягає в тому, що для кожного елемента металевих конструкцій, що входять в розрахункову схему будівлі, підбирається сталеве поперечний переріз мінімальної площі, здатне нести навантаження, задані в розрахунковій схемі. Для скорочення кількості підібраних поперечних перерізів можуть застосовуватися об'єднання елементів розрахункової схеми в конструктивні і уніфікація.

Перевірка дозволяє переконатися в тому, що задані в розрахунковій схемі металеві конструкції несуть задану навантаження.

У режимі «Залізобетонні і сталеві конструкції» реалізовані підбір і перевірка елементів сталевих конструкцій і їх вузлів по першому і другому граничними станами

Розрахунок сталевих конструкцій здійснюється на базі нормативних даних, які містять відомості про розрахункові характеристики сталей, розмірах і геометричних характеристиках випускається листового і фасонного прокату. Користувач має можливість доповнити або відредагувати ці дані, використовуючи спеціалізований редактор Редагований сортамент сталевого прокату РС-САПР .

Дополнительная информация

rss
Карта