Локальний запис - Zoom Центр довідки та підтримки

Відео

огляд
Локальний запис доступна для безкоштовних і платних абонентів. Локальний запис дозволяє користувачам записувати відео і звук конференції локально на комп'ютер. Після цього файли записів можна вивантажувати на сайт файлового сховища, такий як Dropbox, Google Диск, і / або сервер для відкритої публікації відео, такий як YouTube або Vimeo.

Zoom також надає можливість запису в хмару для платних облікових записів. Детальніше.

У цій статті розглядається:

Примітка: З 4 листопада 2017 року за включення функцій Zoom використовуються багаторівневі настройки . Раніше встановлені настройки для функції локальної записи продовжують працювати без змін. Зміни, внесені адміністратором, можуть зачіпати конференції та веб-семінари, для яких використовується ця настройка.

Необхідні умови

 • Базова (безкоштовна) обліковий запис Zoom або вище
 • Версія клієнта Zoom 2.0 або вище

Включення локальної записи

Щоб активувати цю функцію локальної записи для всіх членів вашої організації:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис адміністратора на веб-порталі Zoom з привілеєм редагування налаштувань облікового запису та натисніть «Налаштування облікового запису".
 2. Перейдіть до параметру «Локальний запис» на вкладці «Запис» і переконайтеся, що настройка включена.
  Якщо настройка відключена, натисніть перемикач «Стан», щоб її включити. Якщо відобразиться діалогове вікно підтвердження натисніть «Включити», щоб підтвердити зміну.
  Відео  огляд  Локальний запис доступна для безкоштовних і платних абонентів
 3. (Додатково) Якщо ви хочете зробити це налаштування обов'язкової для всіх користувачів в ваш профіль, натисніть на значок замка, а потім натисніть «Заблокувати» для підтвердження налаштування.

Щоб активувати цю функцію локальної записи для всіх членів певної групи:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис адміністратора на веб-порталі Zoom з привілеєм редагування груп користувачів і натисніть «Управління групами».
 2. Натисніть на ім'я групи, а потім натисніть вкладку «Налаштування».
 3. Перейдіть до параметру «Локальний запис» на вкладці «Запис» і переконайтеся, що настройка включена.
  Якщо настройка відключена, натисніть перемикач «Стан», щоб її включити. Якщо відобразиться діалогове вікно підтвердження натисніть «Включити», щоб підтвердити зміну.

  Примітка: Якщо настройка затемнено, вона заблокована на рівні облікового запису, і її необхідно змінити на цьому рівні.
 4. (Додатково) Якщо ви хочете зробити це налаштування обов'язкової для всіх користувачів в цій групі, натисніть на значок замка, а потім натисніть «Заблокувати» для підтвердження налаштування.

Щоб активувати цю функцію локальної записи для особистого користування:

 1. Увійдіть в систему веб-порталу Zoom і натисніть «Мої налаштування конференції» (якщо ви є адміністратором облікового запису) або «Налаштування конференції» (якщо ви є членом облікового запису).
 2. Перейдіть до параметру «Локальний запис» на вкладці «Запис» і переконайтеся, що настройка включена.
  Якщо настройка відключена, натисніть перемикач «Стан», щоб її включити. Якщо відобразиться діалогове вікно підтвердження натисніть «Включити», щоб підтвердити зміну.

  Примітка: Якщо настройка затемнено, вона заблокована на рівні групи або облікового запису, і вам необхідно звернутися до адміністратора Zoom.

Запуск локальної записи

Організатор повинен здійснювати запис конференції або надати учаснику можливість ведення запису.

 1. Почніть конференцію Zoom в якості організатора.
 2. Натисніть параметр «Запис».
 3. При появі підказки в меню натисніть «Записувати на цей комп'ютер». В іншому випадку пропустіть цей крок.
 4. Після запуску запису організатори будуть бачити в лівому верхньому кутку наступний індикатор запису.

  Після запуску запису іншим користувачем учасники бачитимуть в лівому верхньому кутку Наступного індикатор.

  Примітка: Якщо вищевказані значки записи в конференції не відображаються, запис конференції не ведеться.
 5. При натисканні на меню «Учасники» також відобразиться піктограма запису поряд з користувачем, який веде активну запис.

  Примітка: Учасники, що увійшли по телефону, почують повідомлення, що інформує про початок запису конференції, якщо ця функція була відключена організатором.
 6. Після закінчення конференції з'являється підказка «У вас є запис, яку потрібно перетворити перед переглядом»
  Запис буде доступна після завершення перетворення.
 7. Після завершення процесу перетворення автоматично відкриється папка, що містить файли записи.

  Примітка: За замовчуванням аудіо / відеофайл (MP4) отримує ім'я Zoom_0.mp4. Тільки аудіофайл (M4A) отримує ім'я audio_only.m4a.

Важливо: при несподіваному завершення конференції або переривання процесу перетворення файли записи можуть бути пошкоджені без можливості відновлення.

Зупинка або постановка на паузу локальної записи

В процесі запису Zoom користувач може Зупинити запис або поставити її на Паузу. При зупинці записи користувачем і її перезапуску для наступного сегмента записи створюється новий відеофайл. При постановці записи на паузу користувачем Zoom продовжує запис в сегмента в той же відеофайл.

 1. Після запуску запису натисніть «Пауза» або «Зупинити запис» внизу.

  Запис також можна зупинити або поставити на паузу, натиснувши на індикатор у верхньому лівому кутку.
 2. Коли запис поставлено на паузу в конференції відображається наступний індикатор.
 3. Для продовження запису натисніть «Продовжити запис» внизу

  Запис також можна продовжити, натиснувши на індикатор у верхньому лівому кутку.

Призначення привілеїв записи для учасника

 1. У конференції Zoom натисніть «Керувати учасниками».
 2. В меню «Учасники» виберіть користувача, щоб надати йому привілеї записи.
  Натисніть «Детальніше» поруч з його ім'ям.
 3. Виберіть параметр «Дозволити запис».

  Учасник отримає повідомлення такого змісту: «Організатор дозволяє вам вести запис цієї конференції»

 4. Коли учасник веде запис, в меню учасників поряд з користувачем відображається червоний кружок.
 5. Організатор може відключити можливість ведення запису учасниками, повторивши Крок 2, але вибравши «Заборонити запис».

  Учасник отримає повідомлення такого змісту: «Організатор не дозволяє вам вести запис цієї конференції»

структура запису

Ви можете записувати активного доповідача, спільно користуєтесь з активною або допоміжної панеллю відео, вид галереї або звук M4A.

За замовчуванням вести запис кожної конференції Zoom може тільки організатор. Це можна змінити, надавши права записи конференції певним користувачам за допомогою панелі «Керувати учасниками». Кожен запис буде мати структуру, обрану здійснює запис особою.

Запис конференції Zoom буде виконуватися з поточної структурою записи організатора. Наприклад, якщо організатор веде запис у вигляді галереї, запис буде виконуватися у вигляді галереї. Вона не залежить від того, що переглядають учасники, так що якщо основний учасник переглядає конференцію у вигляді активного доповідача, а інші запускають запис після надання права організатором, запис буде отримана в форматі активного доповідача.

Вона не залежить від того, що переглядають учасники, так що якщо основний учасник переглядає конференцію у вигляді активного доповідача, а інші запускають запис після надання права організатором, запис буде отримана в форматі активного доповідача

Примітка: якщо ви перетягнете мініатюру екрану активного доповідача до краю екрану або на додатковий монітор з того, на якому ви здійснюєте презентацію, мініатюра буде відображатися на записи в оточенні чорних смуг.

Приклад: Мініатюра на головному екрані.

Приклад: Мініатюра, переміщена на інший екран або на край екрана Приклад: Мініатюра, переміщена на інший екран або на край екрана.

Розташування записи

За замовчуванням всі записи розташовуються в папці Zoom, яка доступна за наступним шляхом на наведених нижче пристроях:

 • ПК: C: \ Users \ User Name \ Documents \ Zoom
 • Mac: / Users / User Name / Documents / Zoom
 1. Для доступу до запису конференції відкрийте клієнт Zoom і натисніть «Конференції».
 2. Натисніть вкладку «Записи» у верхній частині і перейдіть до конференції.
 3. Перейдіть до запису конференції для перегляду наступних параметрів:

Примітка: При виникненні проблем з відкриттям або відтворенням файлу перевірте шлях до файлу записи за замовчуванням (папку Zoom), щоб переконатися в наявності файлів в призначеному місці.

Налаштування локальної записи

 1. Відкрийте клієнт Zoom і натисніть «Налаштування».
 2. Натисніть вкладку «Запис».
 3. Після цього відкриються параметри запису.

  • Зберігати мої записи в: Натискайте на стрілки і натисніть «Вибрати нове розташування», щоб вибрати нове розташування для локальних записів на вашому комп'ютері.
   Примітка: настройка як розташування за замовчуванням папки синхронізації з хмарою (такий як Dropbox, Google Диск або One Drive), зовнішнього диска або мережевого пристрою, що запам'ятовує може привести до виникнення проблем при збереженні і конвертації локальних записів. Компанія Zoom настійно рекомендує вибирати розташування за замовчуванням для записів на локальному диску.
  • Вибрати розташування для файлів записів після завершення конференції: Встановіть цей прапорець, щоб завжди вибирати розташування для збереження локальних записів на вашому комп'ютері.
  • Записувати окремий аудіофайл для кожного мовця учасника: Встановіть цей прапорець, щоб створювати тільки аудіофайл для кожного учасника, який виступає в ході конференції.
  • Оптимізувати для стороннього редактора відео: Встановіть цей прапорець, щоб створювати відеофайли локальних записів в стандартному форматі, сумісному зі сторонніми відеоредакторами. Це може привести до збільшення розміру файлу.
  • Записувати мініатюри при демонстрації: Встановіть цей прапорець, щоб включити мініатюри відео учасників при демонстрації екрану. Якщо у вас включений вид активного доповідача, буде записуватися тільки відео активного доповідача. Якщо у вас включений вид галереї, буде записуватися відео кількох учасників.
  • Додати тимчасову мітку до запису: Встановіть цей прапорець, щоб додавати тимчасову мітку до запису. При цьому буде відображатися час в часовому поясі комп'ютера, на якому виконується запис конференції.

Формат файлів записи

 • MP4: Аудіо / формат відео, використовуваний для записів Zoom. За замовчуванням записи присвоюється ім'я zoom_0.mp4. Кожної наступної записи присвоюється наступний порядковий номер: zoom_0, zoom_1, zoom_2, ... zoom_x
 • M4A: Аудіоформат, який використовується для запису аудіофайлів. За замовчуванням записи присвоюється ім'я audio_only.m4a. Кожної наступної записи присвоюється наступний порядковий номер: audio_only_0, audio_only_1, ... audio_only_x
 • M3U: Файл списку відтворення для відтворення / завантаження файлів MP4 (тільки для Windows)
 • Чат: Стандартний текстовий файл .txt. За замовчуванням йому присвоюється ім'я chat.txt.

Примітка: Записи демонстрації екрану займають приблизно 20 Мб вільного місця на годину запису, тоді як відеозапис займає близько 200 Мб місця на годину. Це приблизна оцінка, оскільки кількість займаного місця залежить від дозволу і типів відео або вмісту демонстрації екрану.