Магнітні бурі сьогодні: онлайн-моніторинг. Прогноз, розклад

 1. Магнітні бурі в режимі онлайн (сьогодні)
 2. Магнітні бурі, спалахи на Сонці в режимі реального часу
 3. Спалахи на Сонці в режимі реального часу, онлайн (сьогодні)
 4. Прогноз магнітних бурь на найближчий місяць (дані дуже приблизні, прим. Редакції)
 5. Магнітні бурі у січні і лютому 2019 року: календар, розклад, сьогодні і завтра

Ні для кого вже не секрет, чим можуть пояснюватися раптові перепади працездатності, настрою, самопочуття. Поряд із суб'єктивними факторами і конкретними обставинами, в яких знаходиться людина, впливати на його стан можуть також явища, які неможливо контролювати: магнітні бурі. Єдиний спосіб справлятися з подібними проблемами в звичайному, повсякденному житті - це відслідковувати магнітні бурі сьогодні за допомогою онлайн-моніторів на сайтах, які надають таку можливість. Тепер в їх числі - портал "Виживання". А це означає, що тепер з нашою допомогою ще простіше і зручніше завжди бути в курсі актуальних загроз і можливих проблем для здоров'я. Не забудьте також ознайомитися з правилами поведінки при магнітної бурі .

Постійно оновлюваний в реальному часі монітор, представлений нижче, - це магнітні бурі онлайн за традиційною 9-рівневої шкалою. Перевищення лінією графіка позначки в 5 балів - привід скасувати особливо важливі завдання, що вимагають ідеальної концентрації, а коливання показань приладів в районі 6-9 балів - це потужна магнітна буря , Яка позначиться на самопочутті більшості людей на землі і напевно перешкодить роботі радіотехніків.

Ще більший інтерес традиційно викликає прогноз магнітних бур, який складається вченими на підставі перевірених методик. Безумовно, такі дані - не істина в останній інстанції. Проте, вже такий прогноз магнітних бур на місяць дозволяє передбачити великі обурення геомагнітного поля, які напевно позначаться на здоров'ї людей. Завжди хороша ідея - враховувати цю інформацію для планування важливих подій і значущих заходів.

Відстежуємо сонячні магнітні бурі зараз разом з сайтом " виживання ", В матеріалі використовуються дані сайту http://www.astron.kharkov.ua:

Магнітні бурі в режимі онлайн (сьогодні)

Магнітні бурі в режимі онлайн (сьогодні)

Далі ви можете спостерігати корисну візуальну інформацію, яку надає сайт tesis.lebedev.ru у вигляді зрозумілих кожному діаграм. Тут ви можете знайти все про спалахи на Сонці, про стан сонячної атмосфери за останню добу, за останні кілька днів, а також прогноз магнітних бур на найближчий місяць. Звичайно, щодо прогнозу варто бути обережними, тому як прогнозувати поведінку Сонця ще ніхто не може, тому дані дуже приблизні.

Магнітні бурі, спалахи на Сонці в режимі реального часу

Спалахи на поверхні Сонця стають однією з головних причин магнітних бур. Деякі люди відчувають безпосередньо самі спалахи, хтось із метеозалежних реагує вже на зміну магнітного поля Землі, коли відбувається магнітна буря. Слідкуйте за спалахами за допомогою нашого сайту:

Вашій увазі далі надана інформація про спалахи на сонце , Які можуть бути причиною магнітних бур. Імовірність бурі залежить від напрямку викидів радіоактивних випромінювань Сонця внаслідок потужних спалахів. Швидкість сонячного вітру коливається від 300 до 800 км в секунду. Це означає, що магнітна буря на Землі починається мінімум через 2-е суток після спалаху на Сонці, максимум - через 6 діб.

Спалахи на Сонці в режимі реального часу, онлайн (сьогодні)

Спалахи на Сонці в режимі реального часу, онлайн (сьогодні)

Далі вивчаємо прогноз магнітних бурь за наведеним зображенню. Хто його становить - невідомо. Однак нагадаємо, що основним джерелом неприємностей для Землі та її мешканців є спалахи на Сонці, негатив від яких долітає до рідної планетушкі від 2 до 6 діб. Використано матеріали сайту http://www.tesis.lebedev.ru

Прогноз магнітних бурь на найближчий місяць (дані дуже приблизні, прим. Редакції)

Редакції)

Магнітні бурі у січні і лютому 2019 року: календар, розклад, сьогодні і завтра

На даному зображенні ви можете спостерігати магнітні обурення в 2019 році. Дані на цьому малюнку не варто сприймати як фактичну інформацію, тому що ці прогнози будуються на попередніх даних про поведінку випромінювання Сонця, яке не можна передбачити, як, наприклад, землетрусу або вулкани. Люди просто ще не придумали такі методи. Але, тим не менше, цей прогноз на січень і лютий може послужити хорошу службу тим, хто вирушає в далеку подорож і не зможе стежити за магнітними бурями онлайн сьогодні, завтра, післязавтра. Найкраще орієнтуватися не на прогнози по місяцях в 2019 році, а на спалахи Сонця, які й призводять до збурень на поверхні Землі. Але не всі хочуть заглиблюватися в ці графіки і свідчення, тому для них досить мати під рукою ось такий зручний графік на сьогодні і завтра, розклад на найближчі кілька тижнів, по днях. Також варто пам'ятати, що магнітні бурі і спалаху впливають на людину в будь-якій точці світу:

 • у Москві;
 • Красноярську;
 • в Пітері (Санкт-Петербург);
 • Єкатеринбург, Перм, Новосибірськ;
 • Мінськ, Краснодар Київ, Томськ;
 • Нижній Новгород, Уфа;
 • Челябінськ, Краснодар, Саратов та інші міста.

Бережіть своє здоров'я, правильно харчуйтеся, пийте більше води, ходите гуляти на свіжому повітрі, більше рухайтеся і все у вас буде добре зі здоров'ям і вплив буде не таким істотним. Як себе вести при магнітних збуреннях читайте по цьому посиланню - в статті на нашому сайті.Додати коментар

Дополнительная информация

rss
Карта